XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/zuckerberg-kerkon-ndihmen-e-qeverive-per-te-monitoruar-permbajtjet-online/20%Always2019-03-31 19:36
https://pcworld.al/bosi-i-amazon-eshte-hakuar-nga-arabia-saudite/20%Always2019-03-31 11:17
https://pcworld.al/apple-humbet-nje-ekzekutiv-shume-te-rendesishem/20%Always2019-03-31 11:05
https://pcworld.al/kush-udheheq-garen-per-zhvillimin-e-teknologjise-5g/20%Always2019-03-30 19:59
https://pcworld.al/cfare-ndodh-ne-nje-minute-ne-internet-ne-2019/20%Always2019-03-30 13:23
https://pcworld.al/huawei-thirrje-shba-te-terhiqet-nga-sjellja-e-nje-humbesi/20%Always2019-03-30 13:13
https://pcworld.al/apple-anulon-perfundimisht-karikuesin-wireless-airpower-pas-dy-vitesh-nga-prezantimi/20%Always2019-03-29 20:08
https://pcworld.al/lyft-del-ne-burse-vleresohet-me-25-miliarde-dollare/20%Always2019-03-29 17:31
https://pcworld.al/kufjet-wireless-te-apple-jane-te-pariparueshme/20%Always2019-03-29 17:15
https://pcworld.al/telefonet-e-huawei-jane-arsyeja-pse-njerezit-po-blejne-telefone-te-rinj/20%Always2019-03-29 16:46
https://pcworld.al/huawei-poston-te-ardhura-rekord-pavaresisht-presionit-amerikan/20%Always2019-03-29 09:00
https://pcworld.al/facebook-shtrengon-kontrollet-mbi-reklamat-politike-perpara-zgjedhjeve-te-bashkimit-evropian/20%Always2019-03-29 16:59
https://pcworld.al/zvicra-godet-nje-ico-e-cila-mori-90-milione-dollare-nga-investitoret/20%Always2019-03-29 08:39
https://pcworld.al/gmail-sjell-funksionin-e-shumepritur-ne-per-perdoruesit-e-iphone-dhe-ipad/20%Always2019-03-29 14:46
https://pcworld.al/shpenzimet-ne-aplikacione-mobile-do-te-shkojne-ne-156-miliarde-dollare-pas-pese-vitesh/20%Always2019-03-29 08:21
https://pcworld.al/akep-publikon-udhezimet-per-te-parandaluar-roaming-e-padeshiruar-ne-zonat-kufitare/20%Always2019-03-28 23:18
https://pcworld.al/samsung-prezanton-ne-fshehte-galaxy-tab-a-8-inc/20%Always2019-03-29 10:11
https://pcworld.al/kamera-selfie-e-oppo-e-tejkalon-imagjinaten-tuaj/20%Always2019-03-28 22:57
https://pcworld.al/zelanda-i-kerkon-kosoves-fshirjen-e-pamjeve-online-te-sulmit-ndaj-xhamive/20%Always2019-03-28 20:59
https://pcworld.al/facebook-ve-ne-shenjester-nacionalizimin-e-bardhe/20%Always2019-03-28 18:53
https://pcworld.al/produkti-i-radhes-i-samsung-eshte-nje-vazo-lulesh-e-pazakonte/20%Always2019-03-28 18:15
https://pcworld.al/funksioni-ekg-i-apple-watch-vjen-ne-19-vende-evropiane/20%Always2019-03-28 16:32
https://pcworld.al/flagshipi-i-ardhshem-i-xiaomi-do-te-karikohet-ne-100-per-17-minuta/20%Always2019-03-28 15:40
https://pcworld.al/interneti-ne-shqiperi-me-i-lire-se-ne-vendet-e-rajonit/20%Always2019-03-28 15:53
https://pcworld.al/telefoni-me-ekran-qe-paloset-i-xiaomi-ekziston-dhe-eshte-i-ngjashem-ma-huawei-mate-x/20%Always2019-03-28 14:54
https://pcworld.al/vendet-e-ballkanit-drejt-heqjes-se-tarifave-roaming/20%Always2019-03-27 23:45
https://pcworld.al/laptopet-macbook-kane-probleme-serioze-me-tastierat/20%Always2019-03-27 23:41
https://pcworld.al/nobeli-i-teknologjise-shkoi-per-tre-pionere-te-inteligjences-artificiale/20%Always2019-03-27 23:31
https://pcworld.al/hulumtuesit-zbulojne-36-probleme-sigurie-ne-rrjetet-4g/20%Always2019-03-27 23:21
https://pcworld.al/samsung-publikon-nje-video-ku-testohet-mekanizmi-i-palosjes-se-galaxy-fold/20%Always2019-03-29 14:47
https://pcworld.al/boeing-riprogramon-softueret-vdekjeprures-te-737-max/20%Always2019-03-27 20:09
https://pcworld.al/perdorimi-i-marketingut-digjital-ne-pergjithesi-dhe-rrjeteve-sociale-ne-vecanti/20%Always2019-03-27 18:45
https://pcworld.al/dropbox-permireson-funksionin-e-kerkimit-ne-desktop/20%Always2019-03-27 17:16
https://pcworld.al/sanksionet-amerikane-pothuajse-rrenuan-biznesin-e-zte-me-1-miliarde-dollare-humbje/20%Always2019-03-27 15:20
https://pcworld.al/google-sjell-teknologjine-amp-ne-gmail/20%Always2019-03-26 23:40
https://pcworld.al/galaxy-a70-ka-nje-kamer-selfie-32-megapiksel-dhe-ekran-masiv/20%Always2019-03-26 23:39
https://pcworld.al/sony-ka-shitur-4-2-milione-pajisje-te-realitetit-virtual-playstation-vr/20%Always2019-03-26 23:31
https://pcworld.al/firefox-lockbox-ju-jep-akses-ne-fjalekalimet-e-ruajtura-ne-shfletuesin-firefox/20%Always2019-03-26 23:24
https://pcworld.al/asus-adreson-sulmin-me-maluere-ndaj-sistemit-te-perditesimeve/20%Always2019-03-26 23:18
https://pcworld.al/me-4-7-prill-2019-ne-prishtine-organizohet-konferenca-e-teknologjise-software-freedom-kosova-sfk/20%Always2019-03-27 09:22
https://pcworld.al/facebook-mbyll-212-llogari-dhe-faqe-ne-kosove-dhe-maqedoni-685-mije/20%Always2019-03-27 21:19
https://pcworld.al/bashkimi-evropian-miraton-ligjet-kontroverse-te-te-drejtave-te-autorit/20%Always2019-03-26 23:40
https://pcworld.al/p30-dhe-p30-pro-eshte-pergjigja-e-huawei-ndaj-galaxy-s10-dhe-s10-plus/20%Always2019-03-26 21:45
https://pcworld.al/bashkimi-evropian-voton-per-ti-dhene-fund-ndryshimit-te-ores/20%Always2019-03-26 16:54
https://pcworld.al/aplikacioni-tirana-ime-me-funksione-per-matjen-e-cilesise-se-ajrit/20%Always2019-03-26 16:18
https://pcworld.al/serveret-e-infektuar-te-perditesimeve-kane-derguar-maluere-ne-kompjuret-asus/20%Always2019-03-26 11:04
https://pcworld.al/vajza-e-themeluesit-te-huawei-perdor-iphone-ipad-dhe-macbook/20%Always2019-03-26 11:03
https://pcworld.al/akep-miraton-shitjen-e-telekom-albania/20%Always2019-03-26 11:03
https://pcworld.al/apple-publikoi-ios-12-2-me-sherbimin-e-ri-te-lajmeve-dhe-animoji-te-rinj/20%Always2019-03-26 11:03
https://pcworld.al/apple-prezantoi-nje-karte-krediti/20%Always2019-03-26 10:17
https://pcworld.al/ict-awards-fton-studentet-e-ubt-ti-bashkohen-edicionit-te-7-te-gares/20%Always2019-03-26 11:02
https://pcworld.al/akademia-jcoders-certifikohet-nga-agjensioni-me-i-madh-akreditues-amerikan-advanced/20%Always2019-03-26 10:27
https://pcworld.al/apple-prezanton-sherbimin-me-pagese-te-titujve-te-lojerave-apple-arcade/20%Always2019-03-25 21:54
https://pcworld.al/apple-prezantoi-sherbimin-me-pagese-te-lajmeve-news/20%Always2019-03-25 21:44
https://pcworld.al/ict-awards-dhe-s4j-aftesi-per-pune-organizuan-ne-qytetin-e-vlores-bootkampin-e-dyte-icts/20%Always2019-03-25 21:16
https://pcworld.al/bing-ka-bllokuar-5-milione-reklama-per-kriptomonedhat-ne-2018-en/20%Always2019-03-25 19:53
https://pcworld.al/perdoruesit-e-telegram-mund-te-terheqin-cdo-mesazh-te-derguar-e-madje-biseda-te-plota/20%Always2019-03-25 17:13
https://pcworld.al/samsung-zbulon-daten-kur-galaxy-fold-do-te-dale-ne-shitje-ne-evrope/20%Always2019-03-25 17:02
https://pcworld.al/tashme-mund-te-krijoni-aktivitete-ne-aplikacionin-google-maps/20%Always2019-03-25 16:48
https://pcworld.al/be-injoron-paralajmerimet-amerikane-per-huawei/20%Always2019-03-25 15:15
https://pcworld.al/motori-i-kerkimit-ne-gjuhen-shqipe-gjirafa-merr-nje-investim-te-dyte-prej-6-7-milione-dollaresh/20%Always2019-03-25 13:51
https://pcworld.al/a-jane-te-sigurt-avionet-boeing-max-8/20%Always2019-03-25 12:25
https://pcworld.al/nje-perditesim-softueri-ka-ne-dore-fatin-e-njerezve-dhe-avionit-boeing-737-max/20%Always2019-03-24 22:34
https://pcworld.al/hakeret-shperblehen-me-makinen-qe-arriten-te-hakonin/20%Always2019-03-24 22:25
https://pcworld.al/shfletuesi-edge-i-bazuar-ne-chrome-publikohet-online/20%Always2019-03-24 22:12
https://pcworld.al/microsoft-shton-grafiket-ne-makinen-llogaritese-te-windows-10/20%Always2019-03-24 22:04
https://pcworld.al/shfletuesi-i-ri-edge-i-microsoft-mund-te-jete-fundi-i-chrome/20%Always2019-03-24 16:13
https://pcworld.al/iphone-i-2019-do-te-kete-nje-teknologji-qe-galaxy-s10-e-ofron-tashme/20%Always2019-03-24 15:32
https://pcworld.al/nokia-thote-se-telefonet-e-saj-kane-derguar-gabimisht-informacione-ne-kine/20%Always2019-03-24 15:06
https://pcworld.al/dark-mode-vjen-edhe-ne-windows-me-chrome-74/20%Always2019-03-24 12:14
https://pcworld.al/aplikacionet-android-funksionojne-ngadale-ja-cfare-duhet-te-beni/20%Always2019-03-23 20:01
https://pcworld.al/nje-ransomware-bllokon-te-dhenat-derisa-youtuberi-pewdiepie-te-arrije-100-milione-abonente/20%Always2019-03-23 16:27
https://pcworld.al/lansimi-i-zgjidhjes-digjitale-eduperformanca-te-projektit-tech4policy/20%Always2019-03-23 11:04
https://pcworld.al/videot-jane-formati-me-angazhimin-me-te-larte-ne-facebook/20%Always2019-03-22 19:27
https://pcworld.al/ja-sesi-te-perdorni-funksionin-e-ri-te-replikave-ne-messenger/20%Always2019-03-22 19:16
https://pcworld.al/ict-awards-per-here-te-pare-ne-vlore-takime-edhe-ne-tirane-prishtine-ferizaj-mitrovice-dhe-peje/20%Always2019-03-22 18:36
https://pcworld.al/sherbimi-i-transferimit-te-te-dhenave-firefox-send-mberrin-ne-android/20%Always2019-03-22 16:42
https://pcworld.al/pinterest-nis-pergatitjet-per-tu-bere-nje-kompani-publike/20%Always2019-03-22 14:57
https://pcworld.al/ja-sesi-huawei-p30-do-te-ngjaje/20%Always2019-03-22 14:46
https://pcworld.al/telefonia-celulare-vijon-tkurrjen-rritet-interneti-fiks/20%Always2019-03-22 12:43
https://pcworld.al/trump-nuk-i-pelqen-menyra-sesi-rrjetet-social-po-sillen/20%Always2019-03-22 09:11
https://pcworld.al/microsoft-ka-ndertuar-nje-pajisje-qe-ruan-informacionin-ne-adn/20%Always2019-03-22 09:05
https://pcworld.al/dy-jave-nga-debutimi-dhe-devil-may-cry-5-ka-shitur-5-milion-kopje/20%Always2019-03-22 08:35
https://pcworld.al/ja-sesi-reklamuesit-bejne-miliona-dollare-duke-perdorur-fuqine-e-telefonit-tuaj-android/20%Always2019-03-22 08:16
https://pcworld.al/galaxy-s10-5g-del-ne-shitje-me-5-prill/20%Always2019-03-21 21:53
https://pcworld.al/historiku-i-betejes-mes-google-dhe-bashkimit-evropian/20%Always2019-03-21 21:28
https://pcworld.al/20000-punonjes-te-facebook-kane-pare-600-milione-fjalekalime-perdoruesish/20%Always2019-03-21 17:13
https://pcworld.al/disa-telefone-nokia-kane-derguar-te-dhena-sensitive-ne-kine/20%Always2019-03-21 17:00
https://pcworld.al/intel-lancon-ne-vere-gjeneraten-e-9-te-te-procesoreve/20%Always2019-03-21 16:46
https://pcworld.al/antivirusi-windows-defender-vjen-ne-macos/20%Always2019-03-21 14:51
https://pcworld.al/whatsapp-business-mberrin-ne-ios/20%Always2019-03-21 13:44
https://pcworld.al/fillojne-paralajmerimet-e-microsoft-per-perdoruesit-qe-ende-perdorin-windows-7/20%Always2019-03-21 11:55
https://pcworld.al/google-photos-kishte-nje-problem-sigurie-qe-ekspozonte-vendndodhjen/20%Always2019-03-21 11:45
https://pcworld.al/tashme-ne-messenger-mund-te-replikoni-mesazhet-individuale/20%Always2019-03-21 21:32
https://pcworld.al/bill-gates-ne-moshen-63-vjecare-eshte-i-lumtur-per-kater-arsye/20%Always2019-03-21 10:42
https://pcworld.al/disney-blen-21st-century-fox-per-71-miliarde-dollare/20%Always2019-03-21 08:15
https://pcworld.al/nje-problem-sigurie-ne-android-qendroi-per-5-vite-i-fshehur/20%Always2019-03-20 21:56
https://pcworld.al/microsoft-publikon-shtojcat-e-windows-defender-per-chrome-dhe-firefox/20%Always2019-03-20 19:51
https://pcworld.al/oculus-rift-s-debuton-me-cmim-prej-399-dollaresh/20%Always2019-03-20 17:49
https://pcworld.al/apple-lancoi-gjeneraten-dyte-te-airpods/20%Always2019-03-20 19:52
https://pcworld.al/e-ardhmja-e-video-lojerave-eshte-ne-cloud-dhe-quhet-google-stadia/20%Always2019-03-20 16:40
https://pcworld.al/union-bank-finalizon-marreveshjen-per-blerjen-e-bankes-nderkombetare-tregtare/20%Always2019-03-20 15:06
https://pcworld.al/netgear-prezantoi-nje-router-te-rangut-te-larte-599-dollaresh/20%Always2019-03-20 13:19
https://pcworld.al/bashkimi-evropian-gjobit-google-me-1-5-miliarde-euro-per-adsense/20%Always2019-03-20 12:01
https://pcworld.al/mjete-gjurmimi-fshihen-neper-uebsajte-te-qeverive-evropiane/20%Always2019-03-20 10:21
https://pcworld.al/google-do-te-pyese-perdoruesit-evropiane-per-shfletuesin-e-preferuar/20%Always2019-03-20 10:03
https://pcworld.al/me-fund-opera-sjell-vpn-ne-shfletuesin-per-android/20%Always2019-03-20 08:56
https://pcworld.al/a-eshte-e-denueshme-shperndarja-e-videove-te-nje-atentati-terrorist/20%Always2019-03-20 08:35
https://pcworld.al/si-shkoi-cmimi-i-telefoneve-nga-200-ne-2000-dollare/20%Always2019-03-19 20:16
https://pcworld.al/instagram-teston-nje-funksion-per-shitjen-e-produkteve-direkt-nga-platforma/20%Always2019-03-19 17:32
https://pcworld.al/pas-ipad-apple-rifreskon-kompjuteret-imac/20%Always2019-03-19 17:24
https://pcworld.al/reduktimi-i-tarifave-roaming-me-kosoven-nis-nga-1-korriku/20%Always2019-03-19 16:27
https://pcworld.al/firefox-66-bllokon-videot-qe-luhen-automatikisht-me-ze/20%Always2019-03-19 16:23
https://pcworld.al/xiaomi-fitim-rekord-syte-drejt-ekspansionit-global/20%Always2019-03-19 13:29
https://pcworld.al/gjermania-per-here-te-pare-hap-tenderin-per-frekuencat-5g/20%Always2019-03-19 14:25
https://pcworld.al/krahas-google-edhe-aplikacioni-inbox-mbyllet-me-2-prill/20%Always2019-03-19 10:22
https://pcworld.al/ipad-mini-i-ri-ka-te-njejten-cmim-por-procesor-dhe-ekran-me-te-mire/20%Always2019-03-19 10:03
https://pcworld.al/redmi-7-sjell-dy-kamera-dhe-bateri-4000-per-100-dollare/20%Always2019-03-19 09:49
https://pcworld.al/rusia-miraton-ligjet-qe-bllokojne-portalet-qe-kunder-qeverise/20%Always2019-03-19 08:24
https://pcworld.al/shba-kerkon-te-ndertoje-superkompjuterin-me-te-fuqishem-ne-bote/20%Always2019-03-18 22:19
https://pcworld.al/njihuni-me-dy-telefonet-e-zte-me-kamera-te-pazakonta/20%Always2019-03-18 19:45
https://pcworld.al/whatsapp-me-dy-funksione-qe-do-te-luftojne-lajmet-e-rreme/20%Always2019-03-18 16:58
https://pcworld.al/nje-softuer-eshte-shkaktari-i-rrezimit-te-dy-boeing-737-max/20%Always2019-03-18 15:32
https://pcworld.al/oppo-thote-se-kamera-e-motorizuar-selfie-u-mbijeton-100-perdorimeve-ne-dite-per-6-vite/20%Always2019-03-18 15:11
https://pcworld.al/apple-risjell-ipad-air-ne-treg-me-nje-version-10-5-inc/20%Always2019-03-18 14:14
https://pcworld.al/myspace-humbet-50-milion-kenge-ngarkuar-gjate-viteve-2005-2013/20%Always2019-03-18 12:45
https://pcworld.al/1-3-e-aplikacioneve-antivirus-ne-android-nuk-ofrojne-fare-mbrojtje/20%Always2019-03-18 13:17
https://pcworld.al/internet-archive-do-te-ruaje-permbajtjet-e-google-edhe-pas-mbylljes-me-2-prill/20%Always2019-03-18 09:16
https://pcworld.al/ict-awards-ne-bashkepunim-me-aftesi-per-pune-s4j-organizoi-ne-lezhe-bootkampin-icts/20%Always2019-03-18 17:34
https://pcworld.al/kush-jane-rrjetet-sociale-qe-perdoren-me-te-shumti-nga-njerezit-e-famshem/20%Always2019-03-18 19:04
https://pcworld.al/robotet-kane-filluar-te-parkojne-makinat-ne-aeroportet-franceze/20%Always2019-03-17 21:21
https://pcworld.al/spotify-e-quan-apple-monopol/20%Always2019-03-17 15:30
https://pcworld.al/themeluesi-i-whatsapp-thote-se-duhet-te-fshijme-facebook/20%Always2019-03-17 15:33
https://pcworld.al/nje-studim-thote-se-ora-inteligjente-apple-watch-zbulon-semundjet-e-zemres/20%Always2019-03-17 12:50
https://pcworld.al/facebook-tha-se-ka-fshire-1-5-milion-video-te-sulmit-ndaj-xhamive-ne-zelande/20%Always2019-03-17 09:13
https://pcworld.al/pse-telefonet-tane-kane-nevoje-per-me-shume-se-nje-kamer/20%Always2019-03-16 21:43
https://pcworld.al/dalin-ne-shitje-laptopet-samsung-notebook-9-pen-dhe-notebook-9-pro/20%Always2019-03-16 15:41
https://pcworld.al/apple-ka-shkelur-tre-patenta-te-qualcomm-thote-nje-gjykate-amerikane/20%Always2019-03-16 15:10
https://pcworld.al/facebook-do-te-luftoje-shperndarjen-e-fotove-intime-me-inteligjencen-artificiale/20%Always2019-03-16 11:25
https://pcworld.al/google-mund-te-gjobitet-per-here-te-trete-nga-komisioni-evropian/20%Always2019-03-15 22:28
https://pcworld.al/problemi-19-vjecar-i-sigurise-ne-winrar-po-perdoret-ne-disa-sulme-nga-hakeret/20%Always2019-03-15 20:08
https://pcworld.al/tastiera-google-gboard-tashme-perkthen-tekstet-ne-103-gjuhe-te-botes/20%Always2019-03-15 17:45
https://pcworld.al/presheva-prizreni-dhe-tirana-ishin-ndalesat-e-radhes-se-ict-awards-7/20%Always2019-03-15 20:10
https://pcworld.al/netgear-ka-pergatitur-nje-router-wireless-per-adhuruesit-e-lojerave/20%Always2019-03-15 16:41
https://pcworld.al/tesla-prezantoi-makinen-me-te-re-elektrike-per-masat-model-y/20%Always2019-03-15 15:36
https://pcworld.al/skype-dyfishon-numrin-e-bashkebiseduesve-per-thirrje-ne-grup/20%Always2019-03-15 12:37
https://pcworld.al/microsoft-lancon-xbox-live-per-lojerat-android-dhe-ios/20%Always2019-03-15 12:28
https://pcworld.al/facebook-me-nje-hapesire-te-dedikuar-adhuruesve-te-lojerave/20%Always2019-03-15 10:09
https://pcworld.al/ceo-i-burses-kriptografike-famekeqe-mt-gox-i-shpeton-burgimit/20%Always2019-03-15 09:58
https://pcworld.al/apple-i-pergjigjet-ankesave-te-spotify-me-ashpersi/20%Always2019-03-15 09:45
https://pcworld.al/universiteti-i-prishtines-memorandum-bashkepunimi-me-agjencine-e-regjistrimit-civil-per-shkembimin-e-te-dhenave/20%Always2019-03-15 08:58
https://pcworld.al/nderprerja-e-facebook-ut-ve-ne-pikepyetje-per-menyren-tone-te-jeteses/20%Always2019-03-15 08:21
https://pcworld.al/huawei-eshte-gati-nese-shba-i-ndalojne-perdorimin-e-android-dhe-windows/20%Always2019-03-14 21:56
https://pcworld.al/arsyeja-pse-facebook-instagram-dhe-whatsapp-ishin-jashte-sherbimi-per-14-ore/20%Always2019-03-14 20:14
https://pcworld.al/konferenca-e-zhvilluesve-te-apple-mbahet-me-3-7-qershor/20%Always2019-03-14 17:28
https://pcworld.al/samsung-zbulon-planin-ambicioz-me-ekranet-e-smartfoneve/20%Always2019-03-14 17:23
https://pcworld.al/perdoruesit-pa-pagese-te-dropbox-mund-te-instalojne-aplikacionet-vetem-ne-tre-pajisje/20%Always2019-03-14 17:13
https://pcworld.al/samsung-prezanton-kapacitetin-me-te-larte-te-memories-ram-per-smartfonet/20%Always2019-03-14 16:15
https://pcworld.al/startupi-i-pare-afrikan-qe-hyn-ne-bursen-e-nju-jorkut/20%Always2019-03-14 14:33
https://pcworld.al/smartfonet-shpetojne-nje-tjeter-jete-ne-australi/20%Always2019-03-14 13:31
https://pcworld.al/telegram-i-shtohen-3-milione-perdorues-te-rinj-gjate-nderprerjes-se-sherbimit-te-facebook-diten-e-djeshme/20%Always2019-03-14 12:10
https://pcworld.al/13-marsi-dita-me-e-keqe-ne-historine-e-facebook/20%Always2019-03-14 10:27
https://pcworld.al/rritet-numri-i-laptopeve-hp-me-bateri-qe-shperthejne-ne-flake/20%Always2019-03-14 10:06
https://pcworld.al/google-ka-bllokuar-2-3-miliarde-reklama-te-keqija-ne-2018-en/20%Always2019-03-14 12:12
https://pcworld.al/projektligji-qe-ndalon-lajmet-e-rreme-i-niset-putinit-per-nenshkrim/20%Always2019-03-14 08:36
https://pcworld.al/mberrin-versioni-i-pare-eksperimental-i-android-q/20%Always2019-03-13 21:08
https://pcworld.al/5g-e-galaxy-s10-arrin-shpejtesi-deri-ne-2-7gbps-ne-korene-jugut/20%Always2019-03-13 19:18
https://pcworld.al/bien-facebook-dhe-instagram-whatsapp-funksionon-normalisht/20%Always2019-03-13 17:44
https://pcworld.al/200-aplikacione-me-aduer-jane-shkarkuar-150-milion-here-ne-play-store/20%Always2019-03-13 17:31
https://pcworld.al/komiteti-i-bazelit-kriptoasetet-jane-kercenim-per-stabilitetin-financiar-global/20%Always2019-03-13 15:47
https://pcworld.al/spotify-padit-apple-per-taksen-e-app-store/20%Always2019-03-13 15:00
https://pcworld.al/nato-zgjedh-blackberry-per-sigurine-e-komunikimit/20%Always2019-03-13 14:24
https://pcworld.al/google-drive-vjen-me-dizajnin-material-ne-android-dhe-ios/20%Always2019-03-13 13:00
https://pcworld.al/jep-doreheqjen-arkitekti-i-avast-vince-steckler/20%Always2019-03-13 10:58
https://pcworld.al/ict-awards-7-takime-ne-shkup-dhe-tetove/20%Always2019-03-13 10:23
https://pcworld.al/minecraft-arrin-ne-91-milion-lojtare-aktive/20%Always2019-03-13 08:55
https://pcworld.al/gmail-dhe-google-drive-jashte-funksioni-ne-disa-vende-te-botes/20%Always2019-03-13 10:25
https://pcworld.al/microsoft-sjell-aplikacionet-android-ne-windows-10/20%Always2019-03-12 21:44
https://pcworld.al/microsoft-do-te-paralajmeroje-perdoruesit-per-tu-larguar-nga-windows-7/20%Always2019-03-12 20:15
https://pcworld.al/mozilla-lancon-sherbimin-e-enkriptuar-te-dergimit-te-skedareve/20%Always2019-03-12 19:04
https://pcworld.al/kompjuteret-kuantike-do-te-ndryshojne-menyren-sesi-bota-perdor-energjine/20%Always2019-03-12 17:22
https://pcworld.al/windows-10-do-te-heqe-automatikisht-perditesimet-problematike/20%Always2019-03-12 19:39
https://pcworld.al/gjermania-kunder-shba-per-huawei/20%Always2019-03-12 15:53
https://pcworld.al/google-pagoi-105-milione-dollare-per-largimin-e-dy-ekzekutiveve-te-akuzuar-per-ngacmim-seksual/20%Always2019-03-12 13:32
https://pcworld.al/robotet-vrases-me-inteligjence-artficiale-do-te-kontrollohen-nga-njerezit-thone-shtetet-e-bashkuara/20%Always2019-03-12 12:47
https://pcworld.al/aplikacioni-i-komunikimit-google-allo-jep-sot-lamtumiren/20%Always2019-03-12 13:22
https://pcworld.al/oscal-2019-edicioni-i-vi-te-po-vjen/20%Always2019-03-12 12:09
https://pcworld.al/kompanite-ruse-lene-pas-shba-dhe-evropen-per-inteligjencen-artificiale/20%Always2019-03-12 09:12
https://pcworld.al/adobe-mbyll-aplikacionin-shockwave-me-9-prill/20%Always2019-03-12 08:31
https://pcworld.al/apple-prezanton-nje-sherbim-video-me-25-mars/20%Always2019-03-11 21:55
https://pcworld.al/shba-mund-te-ndeshkojne-gjermanine-nese-perdor-teknologjine-e-huawei/20%Always2019-03-11 20:51
https://pcworld.al/twitter-lancon-aplikacionin-ku-do-te-testoje-funksionet-eksperimentale/20%Always2019-03-11 19:07
https://pcworld.al/portofoli-i-kriptomonedhave-te-galaxy-s10-nuk-pranon-bitcoin/20%Always2019-03-11 17:59
https://pcworld.al/perditesimet-ne-windows-10-jane-shnderruar-ne-makth-perdoruesit/20%Always2019-03-11 16:50
https://pcworld.al/apex-legends-perjashton-335-mije-lojtare-qe-mashtronin/20%Always2019-03-11 16:52
https://pcworld.al/nvidia-blen-prodhuesin-izraelit-te-cipeve-per-qendrat-e-te-dhenave/20%Always2019-03-11 13:57
https://pcworld.al/zgjedhjet-parlamentare-ne-estoni-gjysma-e-votave-u-hodhen-online/20%Always2019-03-11 15:27
https://pcworld.al/njihuni-me-telefonin-pa-porta-vivo-apex-2019/20%Always2019-03-11 11:26
https://pcworld.al/nje-banke-britanike-teston-kartat-e-reja-bankare-me-shenjat-e-gishterinjve/20%Always2019-03-11 10:59
https://pcworld.al/protesta-ne-rusi-per-lirine-ne-internet/20%Always2019-03-11 08:54
https://pcworld.al/procesoret-e-rinj-te-telefoneve-do-te-suportojne-kamera-deri-ne-192-megapiksel/20%Always2019-03-11 08:41
https://pcworld.al/a-fshihet-nje-sulm-kibernetik-amerikan-pas-nderprerjes-se-elektricitetit-ne-venezuele/20%Always2019-03-10 21:32
https://pcworld.al/ja-sesi-huawei-ishte-perpjekur-te-shitej-tek-motorola-per-7-5-miliarde-dollare/20%Always2019-03-10 16:35
https://pcworld.al/sulmet-kibernetike-i-kushtojne-bizneseve-cdo-vit-miliona-dollare/20%Always2019-03-10 12:02
https://pcworld.al/senatorja-amerikane-kercenon-me-shperberje-amazon-facebook-dhe-google-nese-zgjidhet-presidente-ne-2020/20%Always2019-03-09 22:10
https://pcworld.al/analisti-i-shquar-i-apple-parashikon-sukses-te-paprecedent-per-galaxy-s10/20%Always2019-03-09 21:08
https://pcworld.al/facebook-teston-nje-version-te-watch-party-per-instagram/20%Always2019-03-09 16:58
https://pcworld.al/kur-do-te-hiqet-roamingu-mes-shqiperise-dhe-kosoves/20%Always2019-03-09 14:13
https://pcworld.al/shba-procedim-penal-ndaj-themeluesve-te-onecoin/20%Always2019-03-09 14:14
https://pcworld.al/skype-sjell-videot-hd-ne-ueb/20%Always2019-03-08 21:12
https://pcworld.al/miliona-perdorues-te-windows-7-ne-rrezik-nga-nje-problem-sigurie-ne-chrome/20%Always2019-03-08 18:15
https://pcworld.al/apple-ka-planifikuar-nje-pajisje-te-realitetit-te-shtuar-ne-2020/20%Always2019-03-08 18:03
https://pcworld.al/windows-10-afer-objektivit-te-1-miliarde-pajisjeve/20%Always2019-03-08 16:33
https://pcworld.al/nje-databaze-me-800-milion-e-mail-zbulohet-online/20%Always2019-03-08 15:09
https://pcworld.al/akep-i-dorezon-vodafone-albania-frekuencat-e-reja-pritet-rritja-e-shpejtesise-se-internetit/20%Always2019-03-08 13:48
https://pcworld.al/hulumtuesit-gjejne-nje-menyre-per-te-mesuar-se-me-ke-keni-komunikuar-ne-messenger/20%Always2019-03-08 15:11
https://pcworld.al/tim-cook-ndryshon-emrin-ne-twitter-ne-tim-apple/20%Always2019-03-08 11:38
https://pcworld.al/grate-imigrante-ne-teknologji/20%Always2019-03-08 10:17
https://pcworld.al/prototipe-te-iphone-po-perdoren-per-te-thyer-sigurine-e-telefoneve-te-apple/20%Always2019-03-08 08:42
https://pcworld.al/6-arsye-pse-python-eshte-gjuha-e-programimit-e-se-ardhmes/20%Always2019-03-08 08:25
https://pcworld.al/ict-awards-7-viziton-fakultetin-e-inxhinierise-mekanike-mekatronike-ne-universitetin-e-prishtines/20%Always2019-03-07 21:30
https://pcworld.al/linja-e-re-e-smartfoneve-galaxy-s10-paraqitet-zyrtarisht-ne-tirane/20%Always2019-03-07 20:43
https://pcworld.al/spitali-i-mitrovices-dhe-ariani-company-i-shtojne-vala-s-650-konsumatore-te-rinj/20%Always2019-03-07 18:35
https://pcworld.al/mbreteresha-e-britanise-perdor-per-here-te-pare-instagramin/20%Always2019-03-07 18:28
https://pcworld.al/nje-problem-sigurie-ne-shfletuesin-chrome-po-perdorej-ne-disa-sulme-kibernetike/20%Always2019-03-07 16:12
https://pcworld.al/gmail-smart-compose-vjen-tek-te-gjithe-telefonet-android/20%Always2019-03-07 15:30
https://pcworld.al/vodafone-bllokimi-i-huawei-do-te-pengoje-5g/20%Always2019-03-07 14:58
https://pcworld.al/funksioni-i-ri-i-google-maps-u-shpeton-koken-shofereve/20%Always2019-03-07 11:04
https://pcworld.al/edhe-aplikacioni-viber-ka-nje-dark-mode/20%Always2019-03-07 10:58
https://pcworld.al/trump-mendon-se-ekzekutivi-i-apple-e-ka-emrin-tim-apple/20%Always2019-03-07 10:32
https://pcworld.al/uber-zgjeron-aktivitetin-ne-gjermani/20%Always2019-03-07 09:18
https://pcworld.al/huawei-padit-qeverine-e-shba-se/20%Always2019-03-07 08:37
https://pcworld.al/6-metoda-per-te-rritur-fuqine-dhe-cilesine-e-sinjalit-wi-fi/20%Always2019-03-06 21:38
https://pcworld.al/fushata-e-takimeve-informative-te-edicionit-te-7-te-te-ict-awards-nis-me-tiranen-dhe-prishtinen/20%Always2019-03-06 20:20
https://pcworld.al/fitbit-i-kunderpergjigjet-apple-dhe-samsung-me-oren-e-re-inteligjente/20%Always2019-03-06 17:58
https://pcworld.al/deshton-plani-per-nje-takse-dixhitale-brenda-bashkimit-evropian/20%Always2019-03-06 17:48
https://pcworld.al/cmontimi-i-galaxy-s10-telefoni-i-veshtire-per-tu-riparuar/20%Always2019-03-06 16:09
https://pcworld.al/policia-japoneze-arreston-nje-13-vjecare-per-shperndarjen-e-nje-njoftimi-popup-qe-nuk-mbyllej/20%Always2019-03-06 14:41
https://pcworld.al/firefox-67-mund-te-kete-zgjidhjen-e-duhur-per-perdorimin-e-larte-te-memories/20%Always2019-03-06 14:22
https://pcworld.al/putin-meson-nga-kina-kerkon-krijimin-e-nje-firewalli-te-madh-ne-rusi/20%Always2019-03-06 11:52
https://pcworld.al/interneti-celular-shqiperia-nder-vendet-me-koston-me-te-ulet-per-gb/20%Always2019-03-06 11:18
https://pcworld.al/apple-do-te-riparoje-iphone-me-bateri-te-paleve-te-treta/20%Always2019-03-06 09:38
https://pcworld.al/telefoni-i-ri-i-oppo-ka-nje-kamer-selfie-48-megapiksel-te-pazakonte/20%Always2019-03-06 09:13
https://pcworld.al/pas-galaxy-fold-dy-telefone-te-tjere-me-ekrane-qe-palosen-do-vine/20%Always2019-03-06 08:57
https://pcworld.al/opera-sjell-shfletuesin-me-portofolin-e-kriptomonedhave-ne-ios/20%Always2019-03-05 22:10
https://pcworld.al/oret-inteligjente-apple-udheheq-bindshem/20%Always2019-03-05 20:45
https://pcworld.al/apple-adreson-flexgate-ne-laptopet-macbook-pro/20%Always2019-03-05 20:46
https://pcworld.al/ji32k7au4a83-mund-tu-duket-fjalekalim-i-veshtire-por-eshte-nje-prej-me-te-hakuarve/20%Always2019-03-05 17:37
https://pcworld.al/huawei-thirrje-per-krijimin-e-standardeve-te-perbashketa-te-sigurise-kibernetike/20%Always2019-03-05 16:58
https://pcworld.al/aplikacioni-mail-ne-windows-10-pajiset-me-dark-mode/20%Always2019-03-05 15:57
https://pcworld.al/corning-po-punon-nje-xham-fleksibel-per-te-zevendesuar-plastiken-tek-smartfonet-me-ekrane-me-palosje/20%Always2019-03-05 14:46
https://pcworld.al/misteri-qe-rrethon-quadrigacx-zbulohen-bosh-portofolet-e-themeluesit/20%Always2019-03-05 13:00
https://pcworld.al/lego-i-pergjigjet-telefoneve-me-ekrane-me-palosje-te-samsung-dhe-huawei/20%Always2019-03-05 10:46
https://pcworld.al/ja-fotot-e-para-te-shfletuesit-microsoft-edge-bazuar-ne-chrome/20%Always2019-03-05 10:40
https://pcworld.al/zyrtarizohet-standardi-i-uebit-qe-do-ti-jape-fund-fjalekalimeve/20%Always2019-03-05 10:23
https://pcworld.al/plot-268-ankesa-kane-shkuar-ne-aplikacionin-rruga-dixhitale-per-mirembajtjen-e-rrugeve/20%Always2019-03-05 09:38
https://pcworld.al/partneriteti-mozilla-dhe-darkmatter-per-sigurine-e-uebsajteve-eshte-ne-rrezik/20%Always2019-03-05 08:28
https://pcworld.al/numri-qe-perdorni-per-verifikimin-me-dy-faktore-ne-facebook-nuk-eshte-privat/20%Always2019-03-04 21:42
https://pcworld.al/google-zbulon-problem-kritik-sigurie-ne-mac-perpara-perditesimit/20%Always2019-03-04 20:52
https://pcworld.al/usb4-dyfishon-shpejtesine-e-usb-3-2/20%Always2019-03-04 21:43
https://pcworld.al/apex-legends-50-milion-lojtare-ne-nje-muaj/20%Always2019-03-04 17:35
https://pcworld.al/apple-ka-tjeter-ide-per-telefonet-me-ekrane-qe-palosen/20%Always2019-03-04 16:11
https://pcworld.al/nje-takse-mbi-kompanite-e-internetit-mund-te-gjeneroje-deri-ne-500-milion-euro-te-ardhura/20%Always2019-03-04 15:53
https://pcworld.al/bashkethemeluesi-i-square-tristan-otierney-ndahet-nga-jeta-ne-moshen-35-vjecare/20%Always2019-03-04 14:46
https://pcworld.al/5g-ende-nuk-ka-mberritur-dhe-njerezit-kane-filluar-te-flasin-per-6g/20%Always2019-03-04 13:30
https://pcworld.al/samiti-trump-kim-nuk-ndalon-sulmet-e-hakereve-koreano-verior-ndaj-perendimit/20%Always2019-03-04 13:31
https://pcworld.al/google-refuzon-te-heqe-aplikacionin-saudit-per-gjurmimin-e-grave/20%Always2019-03-04 13:02
https://pcworld.al/vajza-e-themeluesit-te-huawei-padit-kanadane-per-arrestimin/20%Always2019-03-04 09:31
https://pcworld.al/oneplus-zgjedh-dizajnin-revolucionar-te-kameres-selfie-per-modelin-oneplus-7/20%Always2019-03-04 09:15
https://pcworld.al/tesla-prezanton-suv-e-ri-model-y-javen-e-ardhshme/20%Always2019-03-04 08:55
https://pcworld.al/ja-sesi-do-te-ngjajne-kellefet-per-telefonet-me-ekrane-me-palosje/20%Always2019-03-03 21:12
https://pcworld.al/facebook-twitter-dhe-google-kritikohen-nga-bashkimi-evropian-per-dezinformimin-ne-platformat-e-tyre/20%Always2019-03-04 08:25
https://pcworld.al/playstation-vita-behet-nje-relike-e-se-kaluares/20%Always2019-03-03 12:10
https://pcworld.al/ju-mund-te-aktivizoni-dark-mode-ne-messenger-duke-derguar-emojin-e-gjysmehenes/20%Always2019-03-03 08:16
https://pcworld.al/10-fotot-me-te-bukura-shkrepur-nga-kamera-e-nje-iphone/20%Always2019-03-02 20:48
https://pcworld.al/jeta-pa-teknologji-nisma-me-nxenesit-e-gjirokastres-per-tu-kthyer-te-librat/20%Always2019-03-02 15:12
https://pcworld.al/facebook-ve-ne-shenjester-kompanite-dhe-individet-qe-shesin-pelqime-te-rreme/20%Always2019-03-02 11:06
https://pcworld.al/ja-sesi-te-importoni-te-dhenat-e-nje-fotoje-ne-excel/20%Always2019-03-02 10:56
https://pcworld.al/vajza-e-themeluesit-te-huawei-rrezikon-ekstradimin-ne-shba/20%Always2019-03-01 21:53
https://pcworld.al/facebook-do-te-lancoje-nje-kriptomonedhe-ne-gjysmen-e-pare-te-2019/20%Always2019-03-01 21:54
https://pcworld.al/tesla-mban-premtimin-e-nje-makine-elektrike-35000-dollareshe/20%Always2019-03-01 16:40
https://pcworld.al/edhe-era-po-behet-shkaktare-e-ekspozimit-te-te-dhenave-personale/20%Always2019-03-01 20:30
https://pcworld.al/oneplus-7-do-ti-mungoje-nje-teknologji-e-cila-eshte-shnderruar-ne-standard/20%Always2019-03-01 15:57
https://pcworld.al/huawei-kishte-nje-koncept-te-ngjashem-te-mate-x-me-galaxy-fold-por-e-anuloi-se-dukej-i-shemtuar/20%Always2019-03-01 15:25
https://pcworld.al/perditesohet-blockchaini-i-ethereum-reduktohet-shperblimi-per-germuesit/20%Always2019-03-01 15:08
https://pcworld.al/twitter-me-nje-funksion-qe-i-ben-replikat-te-fshehta/20%Always2019-03-01 13:42
https://pcworld.al/sekretari-amerikan-pompeo-bota-ti-beje-syte-kater-perballe-huawei/20%Always2019-03-01 12:57
https://pcworld.al/tashme-kushdo-mund-te-bleje-nje-domain-dev/20%Always2019-03-01 11:13
https://pcworld.al/fedex-prezanton-nje-robot-autonom-dergesash/20%Always2019-03-01 09:46
https://pcworld.al/versioni-i-facebook-per-kompanite-arrin-ne-2-milion-perdorues/20%Always2019-03-01 09:36
https://pcworld.al/pajisjet-e-hakimit-perdorur-nga-policia-shiten-ne-ebay-per-100-dollare/20%Always2019-03-01 08:06