XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/live-ictsmedia-shpall-fituesit-e-edicionit-te-7-te-te-albanian-ict-awards/20%Always2019-04-30 20:38
https://pcworld.al/akep-emigrantet-paguajne-27-here-me-shume-per-te-folur-me-shqiperine-sesa-tarifat-lokale/20%Always2019-04-30 09:51
https://pcworld.al/lojtari-i-minecraft-vritet-pas-5-vitesh-mbijetese-ne-hardcore/20%Always2019-04-30 09:44
https://pcworld.al/bien-te-ardhurat-e-google/20%Always2019-04-30 09:35
https://pcworld.al/vodafone-kishte-gjetur-probleme-sigurie-ne-pajisjet-e-huawei-ne-2011-dhe-2012/20%Always2019-04-30 09:25
https://pcworld.al/kompanite-te-cilat-shpenzojne-miliona-ne-lobim-prane-komisionit-evropian/20%Always2019-04-30 09:12
https://pcworld.al/fitimi-i-samsung-bie-me-60-2/20%Always2019-04-30 08:51
https://pcworld.al/njihuni-me-telefonin-motorola-qe-paloset-vertikalisht/20%Always2019-04-30 08:43
https://pcworld.al/nubia-prezanton-telefonin-e-pare-te-lojerave-me-nje-ventilator/20%Always2019-04-30 08:29
https://pcworld.al/a-e-dinit-se-facebook-ka-mesazhe-sekrete/20%Always2019-04-30 16:08
https://pcworld.al/kjo-foto-e-planetit-saturn-eshte-shkrepur-nga-kamera-e-galaxy-s8/20%Always2019-04-30 08:21
https://pcworld.al/galaxy-note-10-vjen-me-dizajnin-surprize/20%Always2019-04-30 07:43
https://pcworld.al/huawei-demton-marredheniet-mes-britanise-dhe-shba/20%Always2019-04-29 17:18
https://pcworld.al/11-themeluesit-e-famshem-te-teknologjise-ne-moshen-kur-lancuan-kompanite-e-tyre-te-para/20%Always2019-04-29 17:09
https://pcworld.al/samsung-mendon-se-njerezit-pelqejne-televizoret-vertikale/20%Always2019-04-29 17:24
https://pcworld.al/samsung-patenton-nje-teknologji-te-pazakonte-ekrani/20%Always2019-04-29 14:44
https://pcworld.al/apple-akuzohet-per-praktika-anti-kompetitive-ne-app-store/20%Always2019-04-29 14:02
https://pcworld.al/nje-zbulimi-i-ri-hap-rrugen-drejt-internetit-wireless-super-te-shpejte/20%Always2019-04-29 12:56
https://pcworld.al/spotify-ka-100-milione-perdorues-me-pagese/20%Always2019-04-29 12:14
https://pcworld.al/eliminoni-gjysmen-e-rezultateve-te-kerkimit-te-google-me-dorezen-infinity-te-thanos/20%Always2019-04-29 10:33
https://pcworld.al/avengers-endgame-thyen-te-gjitha-rekordet-me-shitje-1-2-miliarde-dollare/20%Always2019-04-29 10:18
https://pcworld.al/te-marten-zbulohen-fituesit-e-edicionit-te-7-te-te-albanian-ict-awards/20%Always2019-04-29 07:21
https://pcworld.al/me-secret-of-success-komisioni-evropian-promovon-sipermarrjet-e-vogla-dhe-te-mesme-ictsmedia-perfaqeson-shqiperine/20%Always2019-04-29 07:05
https://pcworld.al/mozilla-zevendeson-firefox-me-fenix-ne-android/20%Always2019-04-28 20:45
https://pcworld.al/google-nuk-do-te-sabotoje-microsoft-edge-e-ri/20%Always2019-04-28 15:55
https://pcworld.al/microsoft-sjell-njoftimet-e-telefoneve-tuaj-android-ne-pc/20%Always2019-04-28 14:34
https://pcworld.al/kryeministri-italian-huawei-dyert-e-hapura-per-5g-ne-itali/20%Always2019-04-27 20:46
https://pcworld.al/google-perjashton-zhvilluesin-nga-play-store-me-600-milione-shkarkime-aplikacionesh/20%Always2019-04-27 14:47
https://pcworld.al/oneplus-7-pro-pervec-5g-do-te-kete-edhe-tre-kamera/20%Always2019-04-27 14:13
https://pcworld.al/s10-smartfoni-me-i-mire-i-2019-es/20%Always2019-04-26 18:52
https://pcworld.al/telenor-kompania-celulare-me-e-mire-ne-malin-e-zi/20%Always2019-04-26 16:17
https://pcworld.al/gjuha-e-urrejtjes-ne-rrjetet-sociale-ne-maqedonine-e-veriut-fushebeteje-mes-kundershtareve-politike/20%Always2019-04-26 16:08
https://pcworld.al/falimenton-kompania-e-sigurimeve-insig-kosova/20%Always2019-04-26 15:28
https://pcworld.al/slack-aplikon-per-tu-bere-kompani-publike-raporton-10-milione-perdorues-aktive/20%Always2019-04-26 14:43
https://pcworld.al/windows-10-nuk-do-te-instalohet-ne-kompjuteret-qe-kane-ne-perdorim-usb-apo-karta-sd/20%Always2019-04-26 12:13
https://pcworld.al/bitcoin-ne-renie-pas-zbulimit-te-nje-mashtrimi-850-milione-dollaresh/20%Always2019-04-26 11:05
https://pcworld.al/cia-hap-llogari-ne-instagram/20%Always2019-04-26 10:53
https://pcworld.al/holanda-refuzon-teknologjine-5g-te-huawei/20%Always2019-04-26 10:19
https://pcworld.al/ifixit-terheq-cmontimin-e-galaxy-fold-nen-presionin-e-samsung/20%Always2019-04-26 07:07
https://pcworld.al/shmangia-nga-fiskalizimi-rrit-ekonomine-joformale/20%Always2019-04-26 06:57
https://pcworld.al/tesla-humbje-rekord-prej-702-milione-dollaresh/20%Always2019-04-25 16:44
https://pcworld.al/ja-sesi-te-aktivizoni-dark-mode-ne-google-chrome/20%Always2019-04-25 16:21
https://pcworld.al/microsoft-behet-per-here-te-pare-kompani-1-trilion-dollareshe/20%Always2019-04-25 16:03
https://pcworld.al/nintendo-ka-shitur-34-74-milione-konsola-switch/20%Always2019-04-25 14:35
https://pcworld.al/shkencetaret-kane-gjetur-nje-menyre-qe-shnderron-sinjalet-e-trurit-ne-gjuhe-te-folur/20%Always2019-04-25 13:29
https://pcworld.al/ama-kompenson-televizionet-per-kalimin-nga-transmetime-analoge-ne-dixhitale/20%Always2019-04-25 09:16
https://pcworld.al/lg-ndalon-shitjet-e-smartfoneve/20%Always2019-04-25 09:09
https://pcworld.al/google-lancon-funksionin-e-videothirrjeve-ne-grup/20%Always2019-04-25 08:54
https://pcworld.al/facebook-rrezikon-nje-gjobe-prej-3-miliarde-dollaresh/20%Always2019-04-25 08:03
https://pcworld.al/facebook-stories-500-milione-perdorues-aktive-ne-dite/20%Always2019-04-25 07:28
https://pcworld.al/tesla-rrit-distancen-qe-mund-te-pershkojne-makinat-elektrike/20%Always2019-04-24 21:02
https://pcworld.al/ebay-ka-180-milione-bleres-aktive/20%Always2019-04-24 16:58
https://pcworld.al/microsoft-paint-do-te-mbetet-pjese-e-windows-10/20%Always2019-04-24 16:47
https://pcworld.al/ifixit-galaxy-fold-eshte-shume-delikat/20%Always2019-04-24 15:05
https://pcworld.al/shfletimi-i-vertete-privat-vjen-ne-chrome/20%Always2019-04-24 14:44
https://pcworld.al/nasa-regjistron-zhurma-ne-brendesi-te-planetit-mars/20%Always2019-04-24 11:42
https://pcworld.al/razer-blade-15-eshte-nje-laptop-lojerash-4k-me-cmim-marramendes/20%Always2019-04-24 08:19
https://pcworld.al/britani-lejohet-perdorimi-i-teknologjise-5g-te-huawei/20%Always2019-04-24 13:23
https://pcworld.al/akep-synon-permiresimin-e-tarifave-celulare-per-emigrantet/20%Always2019-04-24 07:56
https://pcworld.al/rritet-numri-i-perdoruesve-te-snapchat/20%Always2019-04-24 07:39
https://pcworld.al/trump-i-kerkon-llogari-shefit-te-twitter-per-renien-e-numrit-te-ndjekesve/20%Always2019-04-24 07:17
https://pcworld.al/tim-cook-thote-se-teknologjia-mund-ti-shkaktoje-deme-te-medha-shoqerise/20%Always2019-04-24 07:00
https://pcworld.al/rritet-numri-i-perdoruesve-te-twitter/20%Always2019-04-23 19:22
https://pcworld.al/dell-perditeson-laptopet-e-lojerave-te-serive-g-dhe-alienware-me-grafikat-e-reja-nvidia/20%Always2019-04-23 21:36
https://pcworld.al/google-maps-tregon-stacionet-e-karikimit-te-makinave-elektrike/20%Always2019-04-23 16:59
https://pcworld.al/oneplus-7-mberrin-me-14-maj/20%Always2019-04-23 15:31
https://pcworld.al/18-vjecari-kerkon-1-miliarde-dollare-nga-apple-sepse-ishte-arrestuar-ne-menyre-te-padrejte/20%Always2019-04-23 13:54
https://pcworld.al/frike-tek-samsung-ndersa-ekranet-e-thyera-shtyjne-debutimin-e-galaxy-fold/20%Always2019-04-23 07:24
https://pcworld.al/juncker-zotohet-se-do-ti-luftoje-lajmet-e-rreme-para-zgjedhjeve-evropiane/20%Always2019-04-23 07:17
https://pcworld.al/tesla-do-te-hedhe-ne-qarkullim-taksi-robote-vitin-e-ardhshem/20%Always2019-04-23 07:14
https://pcworld.al/televizori-8k-i-sony-qe-kushton-plot-70000-dollare/20%Always2019-04-23 07:05
https://pcworld.al/oneplus-7-do-te-kete-nje-ekran-qe-do-te-beje-diferencen/20%Always2019-04-23 06:56
https://pcworld.al/ambasadat-evropiane-ne-shenjester-te-hakereve-ruse/20%Always2019-04-23 06:49
https://pcworld.al/ja-aplikacioni-qe-ka-ekspozuar-2-milione-fjalekalime-te-rrjeteve-wi-fi-ne-mbare-boten/20%Always2019-04-22 15:49
https://pcworld.al/shtyhet-dalja-ne-treg-e-samsung-galaxy-fold/20%Always2019-04-22 15:27
https://pcworld.al/cfare-eshte-artikulli-13-i-ligjit-te-ri-evropian-te-te-drejtave-te-autorit/20%Always2019-04-22 15:01
https://pcworld.al/3-funksione-qe-presim-ti-shohim-tek-iphone-i-2019-dhe-qe-galaxy-s10-i-ofron/20%Always2019-04-22 13:42
https://pcworld.al/shperthen-makina-tesla-kompania-heton/20%Always2019-04-22 13:03
https://pcworld.al/ja-rregullimet-qe-do-te-sjelle-versioni-8-50-i-fortnite/20%Always2019-04-22 12:47
https://pcworld.al/ubuntu-19-04-ka-nje-suprize-per-perdoruesit-e-kartave-grafike-nvidia/20%Always2019-04-22 11:52
https://pcworld.al/huawei-prezanton-harduerin-e-pare-5g-per-makinat/20%Always2019-04-22 09:07
https://pcworld.al/samsung-shtyn-debutimin-e-galaxy-fold/20%Always2019-04-22 09:00
https://pcworld.al/huawei-rekord-kontratash-5g-pavaresisht-presionit-amerikane/20%Always2019-04-22 08:43
https://pcworld.al/liverpool-eshte-nje-prej-fjalekalimeve-me-te-perdorura-ne-britani/20%Always2019-04-22 07:16
https://pcworld.al/austria-miraton-ligjin-qe-vret-anonimitetin-online/20%Always2019-04-21 19:37
https://pcworld.al/kupa-e-botes-e-fortnite-perjashton-1200-lojtare-hileqare/20%Always2019-04-21 16:26
https://pcworld.al/cfare-fshihet-ne-brendesi-te-samsung-galaxy-fold/20%Always2019-04-21 12:08
https://pcworld.al/cia-huawei-financohet-nga-inteligjenca-kineze/20%Always2019-04-20 20:49
https://pcworld.al/nga-hero-hakeri-britanik-perfundon-prapa-hekurave/20%Always2019-04-20 16:00
https://pcworld.al/mbrojtje-e-dobet-perballe-krimit-kibernetik/20%Always2019-04-20 10:40
https://pcworld.al/televizioni-shteteror-rus-prezanton-lajmet-me-nje-robot-te-vertete/20%Always2019-04-19 16:04
https://pcworld.al/modaliteti-i-nates-tashme-ka-nje-opsion-te-dedikuar-ne-galaxy-s10/20%Always2019-04-19 15:55
https://pcworld.al/nje-student-ne-shba-shkaterron-59-kompjutere-me-nje-usb-killer/20%Always2019-04-19 15:36
https://pcworld.al/apple-i-ka-kushtuar-6-miliarde-dollare-mbyllja-e-betejes-ligjore-me-qualcomm/20%Always2019-04-19 15:24
https://pcworld.al/ama-gjobit-tre-televizione-per-gjuhe-urrejtjeje-dhe-reklama-padeklaruara/20%Always2019-04-19 10:38
https://pcworld.al/instagram-eksperimenton-me-fshehjen-e-numrit-te-pelqimeve-neper-foto/20%Always2019-04-18 21:59
https://pcworld.al/pinterest-vleresohet-mbi-parashikimet-me-12-7-miliarde-dollare/20%Always2019-04-18 21:51
https://pcworld.al/facebook-ne-shenjester-grupet-e-se-djathtes-ekstreme/20%Always2019-04-18 21:42
https://pcworld.al/samsung-i-pergjigjet-raportimeve-te-galaxy-fold/20%Always2019-04-18 21:38
https://pcworld.al/microsoft-paralajmeron-perdoruesit-per-nje-tjeter-perditesim-te-rrezikshem/20%Always2019-04-18 21:30
https://pcworld.al/facebook-miliona-fjalekalime-te-instagram-jane-ruajtur-ne-format-te-lexueshem/20%Always2019-04-18 21:19
https://pcworld.al/blackberry-messenger-shuhet-me-31-maj/20%Always2019-04-18 20:11
https://pcworld.al/juria-e-ict-awards-7-viziton-tiranen-dhe-prishtinen-prane-kandidateve-nga-mbare-trevat-shqiptare/20%Always2019-04-18 17:56
https://pcworld.al/gjenerata-e-ardhshme-e-iphone-ka-tre-kamera-te-pasme/20%Always2019-04-18 16:26
https://pcworld.al/aplikacioni-popullor-ne-android-pjese-e-nje-skeme-te-madhe-mashtrimi/20%Always2019-04-18 16:11
https://pcworld.al/google-sugjeron-perdoruesve-te-telefoneve-android-ne-evrope-shfletues-dhe-motore-kerkimi-alternative/20%Always2019-04-18 15:22
https://pcworld.al/ligji-i-ri-i-bashkimit-evropian-qe-mund-te-gjobise-facebook-twitter-dhe-youtube/20%Always2019-04-18 14:40
https://pcworld.al/samsung-ne-telashe-ekrani-i-galaxy-fold-thyhet-me-dy-dite-perdorim/20%Always2019-04-18 14:02
https://pcworld.al/reporteret-pa-kufij-rendisin-kosoven-ne-vendin-e-75-per-lirine-e-shtypit/20%Always2019-04-18 10:40
https://pcworld.al/transmetimet-analoge-kuvendi-kritikon-ama-per-menaxhimin-e-procesit-te-dixhitalizimit/20%Always2019-04-18 10:38
https://pcworld.al/hp-rifreskon-linjen-e-laptopeve-zbook-dhe-elitebook/20%Always2019-04-18 10:33
https://pcworld.al/ipko-foundation-dhe-rit-kosova-organizojne-per-vitin-e-5-te-me-radhe-girls-in-ict/20%Always2019-04-18 09:28
https://pcworld.al/facebook-ka-aksesuar-kontaktet-e-1-5-milion-e-maileve-te-perdoruesve/20%Always2019-04-18 08:08
https://pcworld.al/jeta-dixhitale-e-prinderve-pasi-femijet-flene/20%Always2019-04-18 07:31
https://pcworld.al/premiera-e-sezonit-8-te-game-of-thrones-kishte-55-milione-shikime-te-piratuara/20%Always2019-04-17 20:12
https://pcworld.al/microsoft-prezanton-nje-version-85-inc-te-surface-hub-2/20%Always2019-04-17 17:45
https://pcworld.al/google-shton-kontrollet-per-zhvilluesit-e-rinj-ne-android/20%Always2019-04-17 17:05
https://pcworld.al/lg-shtyn-debutimin-e-telefonit-5g/20%Always2019-04-17 16:47
https://pcworld.al/radikalizimi-ne-internet-problem-per-evropen-juglindore/20%Always2019-04-17 15:00
https://pcworld.al/apple-dhe-google-bllokojne-tiktok-ne-indi/20%Always2019-04-17 13:02
https://pcworld.al/oneplus-7-hidhet-drite-mbi-cilesite-e-telefonit/20%Always2019-04-17 12:48
https://pcworld.al/netflix-kalon-148-milione-abonente/20%Always2019-04-17 08:49
https://pcworld.al/intel-terhiqet-nga-gara-per-5g-e-smartfoneve/20%Always2019-04-17 16:42
https://pcworld.al/e-bujshme-apple-dhe-qualcomm-ulin-armet/20%Always2019-04-17 08:33
https://pcworld.al/mbi-2000-objekte-me-qira-ne-booking-com-nga-shqiperia-probleme-per-tatimet/20%Always2019-04-17 08:16
https://pcworld.al/komunikimi-nepermjet-rrezeve-te-drites/20%Always2019-04-17 07:30
https://pcworld.al/sony-zbulon-detajet-e-para-te-playstation-5/20%Always2019-04-16 17:03
https://pcworld.al/pas-arrestimit-te-assange-ekuadori-perballet-me-40-milione-sulme-kibernetike/20%Always2019-04-16 16:52
https://pcworld.al/samsung-nuk-ndalet-fillon-punen-me-procesoret-e-gjenerates-tjeter/20%Always2019-04-16 16:41
https://pcworld.al/apple-dhuron-para-per-rindertimin-e-katedrales-notre-dame/20%Always2019-04-16 15:10
https://pcworld.al/microsoft-konkurron-apple-me-nje-pale-kufje-wireless/20%Always2019-04-16 13:37
https://pcworld.al/a-eshte-ky-fundi-i-koheshtrirjes-se-facebook/20%Always2019-04-16 12:11
https://pcworld.al/franca-thirrje-bashkimit-evropian-per-rregullimin-e-kriptomonedhave/20%Always2019-04-16 12:23
https://pcworld.al/shkencetaret-printojne-nje-zemer-3d-me-material-qelizor/20%Always2019-04-16 08:13
https://pcworld.al/njihuni-me-makinen-me-te-re-elektrike-te-volkswagen-id-roomzz/20%Always2019-04-16 08:02
https://pcworld.al/google-paralajmeron-ardhjen-e-modeleve-buxhetore-te-pixel-3-dhe-3-xl/20%Always2019-04-16 07:54
https://pcworld.al/mbrojtja-ligjore-e-assange-mbeshtetesit-mbledhin-fonde/20%Always2019-04-16 12:23
https://pcworld.al/microsoft-thote-se-hakeret-pas-sulmit-te-outlook-com-kane-aksesuar-edhe-e-mailet/20%Always2019-04-15 20:17
https://pcworld.al/zyrtarizohet-dark-mode-ne-aplikacionin-messenger/20%Always2019-04-15 17:27
https://pcworld.al/rit-kosova-a-u-k-organizon-gala-mbremjen-mbeshtet-storien-e-ardhshme-te-suksesit-te-kosoves/20%Always2019-04-15 17:16
https://pcworld.al/ios-13-vjen-me-dark-mode-dhe-permiresime-vizuale/20%Always2019-04-15 16:41
https://pcworld.al/ligji-i-ri-i-te-drejtave-te-autorit-merr-driten-jeshile-nga-vendet-anetare/20%Always2019-04-15 14:42
https://pcworld.al/dilemat-e-parase-virtuale/20%Always2019-04-15 13:35
https://pcworld.al/lajmet-e-rreme-dhe-gjuha-e-urrejtjes-ne-fushaten-presidenciale-te-maqedonise-se-veriut/20%Always2019-04-15 09:05
https://pcworld.al/inteligjenca-artificiale-mund-nje-prej-ekipeve-me-te-mira-ne-bote-te-dota-2/20%Always2019-04-15 08:59
https://pcworld.al/dy-rumune-perballe-drejtesise-amerikane-per-hakimin-e-400000-kompjutereve/20%Always2019-04-15 08:51
https://pcworld.al/policia-po-perdor-me-shume-se-kurre-me-pare-historikun-e-vendndodhjes-ne-google-maps/20%Always2019-04-15 08:41
https://pcworld.al/nje-kompani-kineze-shpall-te-drejtat-e-autorit-mbi-foton-historike-te-vrimes-se-zeze/20%Always2019-04-15 08:29
https://pcworld.al/policia-amerikane-50-arrestime-me-dron/20%Always2019-04-15 07:41
https://pcworld.al/nje-problem-i-internet-explorer-eshte-aq-kritik-saqe-mund-sulmohen-pa-e-perdorur-fare/20%Always2019-05-03 10:37
https://pcworld.al/windows-10-instalohet-ne-nje-oneplus-6t/20%Always2019-04-14 19:22
https://pcworld.al/reforma-e-te-drejtave-te-autorit-me-ne-shenjester-facebook-dhe-google-pret-miratimin-javen-e-ardhshme/20%Always2019-04-14 15:31
https://pcworld.al/facebook-instagram-dhe-whatsapp-pesojne-nderprerje-per-perdoruesit-ne-gjithe-boten/20%Always2019-04-14 12:03
https://pcworld.al/fluturon-per-here-te-pare-aeroplani-me-i-madh-ne-bote/20%Always2019-04-13 19:55
https://pcworld.al/microsoft-zbulon-se-disa-llogari-ne-outlook-jane-aksesuar-prej-muajsh-nga-hakeret/20%Always2019-04-13 17:16
https://pcworld.al/facebook-shpenzoi-22-6-milione-dollare-per-sigurine-e-zuckerberg-ne-2018/20%Always2019-04-13 13:38
https://pcworld.al/trump-nuk-ja-ka-idene-kush-eshte-assange-e-as-wikileaks/20%Always2019-04-12 20:34
https://pcworld.al/spacex-leshon-me-sukses-raketen-falcon-heavy/20%Always2019-04-12 16:47
https://pcworld.al/coinbase-lancon-nje-karte-debiti-bitcoin-ne-evrope/20%Always2019-04-12 16:24
https://pcworld.al/galaxy-a80-ka-nje-kamer-te-pasme-qe-eshte-edhe-selfie-njekohesisht/20%Always2019-04-12 16:10
https://pcworld.al/vendi-aziatik-ndalon-lojen-pubg/20%Always2019-04-12 16:42
https://pcworld.al/ipo-e-uber-mund-te-jete-me-e-madhja-nder-vite/20%Always2019-04-12 15:08
https://pcworld.al/skype-me-funksion-per-ndarjen-e-ekranit-ne-android-dhe-ios/20%Always2019-04-12 14:36
https://pcworld.al/chati-mund-te-rikthehet-ne-aplikacionin-kryesor-te-facebook/20%Always2019-04-12 13:09
https://pcworld.al/deshton-misioni-hapesinor-ne-hene-i-izraelit/20%Always2019-04-12 08:42
https://pcworld.al/telefoni-me-ekran-me-palosje-i-sharp-hapet-ne-formen-e-nje-guaske/20%Always2019-04-12 08:38
https://pcworld.al/instagram-u-tregon-te-huajve-historite-e-perdoruesve/20%Always2019-04-12 08:29
https://pcworld.al/linkedin-lancon-butone-te-ngjashem-te-reagimeve-si-ne-facebook/20%Always2019-04-12 08:17
https://pcworld.al/edhe-microsoft-onenote-pajiset-me-dark-mode/20%Always2019-04-12 07:49
https://pcworld.al/acer-shnderron-linjen-e-laptopeve-te-lojerave-ne-laptope-per-krijuesit/20%Always2019-04-11 20:53
https://pcworld.al/huawei-teknologjia-jone-po-aq-e-sigurte-sa-e-te-tjereve/20%Always2019-04-11 17:44
https://pcworld.al/acer-ka-nje-monitor-te-ri-4k-lojerash/20%Always2019-04-11 17:35
https://pcworld.al/shitjet-e-kompjutereve-personale-vijojne-ne-pikiate/20%Always2019-04-11 20:39
https://pcworld.al/neser-dalin-ne-shitje-galaxy-fold-dhe-galaxy-s10-5g/20%Always2019-04-11 15:16
https://pcworld.al/opera-60-vjen-me-nje-portofol-kriptomonedhash-ne-desktop/20%Always2019-04-11 13:40
https://pcworld.al/ambasada-e-ekuadorit-e-dorezon-arrestohet-themeluesi-i-wikileaks-julian-assange/20%Always2019-04-11 11:33
https://pcworld.al/nga-sot-mund-te-ndryshoni-emrin-tuaj-ne-playstation/20%Always2019-04-11 11:10
https://pcworld.al/70-e-hoteleve-rrjedhin-te-dhenat-personale/20%Always2019-04-11 08:46
https://pcworld.al/yahoo-duhet-te-paguaje-118-milione-dollare-per-hakimin-e-3-miliarde-perdoruesve/20%Always2019-04-11 08:28
https://pcworld.al/se-shpejti-ne-google-docs-sheets-dhe-slides-mund-te-editoni-formatet-e-microsoft-office/20%Always2019-04-11 07:45
https://pcworld.al/fotografohet-per-here-te-pare-nje-vrime-e-zeze/20%Always2019-04-10 17:35
https://pcworld.al/permbajtjet-ekstremiste-nje-sfide-per-kompanite-e-mediave-sociale/20%Always2019-04-10 16:13
https://pcworld.al/shqiptaret-paguan-10-mln-euro-taksa-per-radio-televizionin-shqiptar-ne-2018/20%Always2019-04-10 15:51
https://pcworld.al/oppo-lancon-flagshipin-reno-me-zmadhim-optik-10x/20%Always2019-04-10 08:59
https://pcworld.al/qytetet-dhe-artet-e-lashta-permes-teknologjise/20%Always2019-04-09 22:54
https://pcworld.al/firefox-me-dy-funksione-kunder-shenjave-dixhitale-te-gishterinjve-dhe-skripteve-kriptografike/20%Always2019-04-10 08:20
https://pcworld.al/taksa-dixhitale-e-frances-merr-miratimin-e-parlamentit/20%Always2019-04-09 22:51
https://pcworld.al/spyware-i-rrezikshem-nga-android-kapercen-ne-ios/20%Always2019-04-09 22:42
https://pcworld.al/ju-nuk-keni-me-nevoje-te-hiqni-ne-menyre-te-sigurte-nje-memorie-flash-usb-nga-kompjuteri/20%Always2019-04-09 22:32
https://pcworld.al/google-docs-sheet-dhe-slides-integrohen-ne-dropbox/20%Always2019-04-09 22:24
https://pcworld.al/njihuni-me-procesoret-e-rinj-per-telefonet-e-rangut-te-mesem/20%Always2019-04-09 22:06
https://pcworld.al/amd-pretendon-17-me-shume-performance-per-laptopet-me-ryzen-7-perballe-core-i7/20%Always2019-04-09 20:15
https://pcworld.al/router-wi-fi-6-me-kosto-me-te-perballueshme-fale-nighthawk-ax4/20%Always2019-04-09 17:34
https://pcworld.al/germimi-i-bitcoin-mund-te-ndalohet-me-ligj-ne-kine/20%Always2019-04-09 16:52
https://pcworld.al/sony-ka-ndertuar-nje-ekran-te-cmendur-16k/20%Always2019-04-09 16:21
https://pcworld.al/gjermani-operatoret-paguajne-4-1-miliarde-euro-per-5g/20%Always2019-04-09 14:43
https://pcworld.al/telefoni-1600-dollaresh-prej-titaniumi-del-ne-shitje/20%Always2019-04-09 12:01
https://pcworld.al/twitter-redukton-ne-400-numrin-e-ndjekjeve-qe-mund-te-beni-ne-24-ore/20%Always2019-04-09 07:58
https://pcworld.al/samsung-do-te-prodhoje-dy-versione-te-galaxy-note-10-me-ekran-6-28-inc-dhe-6-75-inc/20%Always2019-04-09 07:49
https://pcworld.al/shkarkoni-perditesimin-e-majit-2019-te-windows-10-es-nje-muaj-perpara-lancimit/20%Always2019-04-09 07:39
https://pcworld.al/aplikacioni-i-ri-i-snapchat-ne-android-tashme-ne-te-njejtin-nivel-me-ate-te-ios/20%Always2019-04-09 07:32
https://pcworld.al/huawei-i-gatshem-ti-shese-apple-teknologjine-5g/20%Always2019-04-09 07:25
https://pcworld.al/kafeja-dhe-teknologjia-blockchain/20%Always2019-04-09 06:58
https://pcworld.al/versioni-i-pare-i-shfletuesit-microsoft-edge-bazuar-ne-chrome-i-disponueshem/20%Always2019-04-08 19:30
https://pcworld.al/dalja-ne-burse-e-pinterest-mund-te-vleresoje-kompanine-me-9-miliarde-dollare/20%Always2019-04-08 16:44
https://pcworld.al/iphone-i-pare-me-5g-mund-te-shtyhet-ne-2021/20%Always2019-04-08 16:23
https://pcworld.al/denohet-me-kater-vite-burg-sepse-pastroi-bitcoin-me-vlere-500000-dollare/20%Always2019-04-08 15:44
https://pcworld.al/telefonet-me-palosje-do-te-arrijne-ne-30-milione-deri-me-2023/20%Always2019-04-08 15:32
https://pcworld.al/raport-iphone-e-2019-es-vine-me-tre-kamera-te-pasme/20%Always2019-04-08 14:54
https://pcworld.al/bashkimi-evropian-do-te-mbeshtese-planin-e-takses-dixhitale-edhe-nese-mungon-konsensusi-global/20%Always2019-04-08 13:25
https://pcworld.al/hapet-tenderi-i-pare-i-privatizimit-te-telekomit-te-kosoves/20%Always2019-04-08 13:14
https://pcworld.al/grafina-nje-material-i-ri-me-aftesi-te-rralla/20%Always2019-04-08 10:21
https://pcworld.al/ushtria-amerikane-demonstron-hololens-ne-dyluftime-dhe-stervitje-reale/20%Always2019-04-08 09:45
https://pcworld.al/youtuberi-nderton-iphone-850-dollare-per-400-dollare-me-pjese-te-blera-ne-ebay/20%Always2019-04-08 08:52
https://pcworld.al/skaneri-ultrasonik-i-galaxy-s10-genjehet-nga-nje-printim-3d-i-shenjes-se-gishtit/20%Always2019-04-08 07:12
https://pcworld.al/16-vjecari-vret-veten-per-lojen-pubg/20%Always2019-04-07 16:05
https://pcworld.al/cilet-jane-uebsajtet-me-te-vizituara-ne-gjithe-boten/20%Always2019-04-07 15:33
https://pcworld.al/twitter-eksperimenton-etiketa-te-reja-per-grupet-e-cicerimeve/20%Always2019-04-07 12:18
https://pcworld.al/rindertohet-makineria-e-deshifrimit-te-kodeve-te-luftes-se-dyte-boterore/20%Always2019-04-06 17:29
https://pcworld.al/facebook-eshte-perdorur-haptazi-nga-kriminelet-kibernetike-per-te-ofruar-sherbime-hakimi/20%Always2019-04-06 17:04
https://pcworld.al/google-konfirmon-variantet-buxhetore-te-pixel-3-dhe-3-xl/20%Always2019-04-06 11:41
https://pcworld.al/nje-startup-zviceran-thote-se-ka-ndertuar-bateri-1000-km-per-makinat-elektrike/20%Always2019-04-05 19:13
https://pcworld.al/shefi-i-unionit-nderkombetar-te-telekomunikacionit-thote-se-qendrimi-i-shba-ndaj-huawei-politikisht-i-motivuar/20%Always2019-04-05 16:49
https://pcworld.al/ja-sesi-dy-studente-kineze-ne-shba-moren-nga-apple-iphone-me-vlere-900000-dollare/20%Always2019-04-05 16:34
https://pcworld.al/divorci-me-i-shtrenjte-ne-histori-mund-te-jete-ai-i-bosit-te-amazon-jeff-bezos/20%Always2019-04-05 14:47
https://pcworld.al/perballja-shba-kine-ne-teknologji/20%Always2019-04-05 14:39
https://pcworld.al/shenjestra-e-radhes-se-bashkimit-evropian-jane-platformat-dhe-publikuesit-e-video-lojerave/20%Always2019-04-05 14:17
https://pcworld.al/fitimi-i-samsung-bie-me-60/20%Always2019-04-05 12:35
https://pcworld.al/snapchat-lancon-nje-platforme-video-lojerash/20%Always2019-04-05 07:59
https://pcworld.al/skype-zgjeron-kapacitetin-e-thirrjeve-ne-grup-ne-50-persona/20%Always2019-04-04 22:03
https://pcworld.al/gmail-sugjeron-subjekte-ne-baze-te-permbajtjes-se-e-mailit/20%Always2019-04-04 21:57
https://pcworld.al/volumi-i-tregtimit-te-bitcoin-ne-piken-me-te-ulet-ne-dy-vite/20%Always2019-04-04 21:49
https://pcworld.al/microsoft-premton-me-shume-kontroll-mbi-perditesimet-e-windows-10/20%Always2019-04-04 21:20
https://pcworld.al/amazon-do-te-hedhe-mijera-satelite-interneti-ne-orbite/20%Always2019-04-04 18:59
https://pcworld.al/te-rinjte-shqiptare-shpenzojne-3-9-ore-ne-dite-ne-internet/20%Always2019-04-04 16:51
https://pcworld.al/shba-dhe-koreja-e-jugut-polemika-se-kush-e-lancoi-i-pari-5g/20%Always2019-04-04 16:43
https://pcworld.al/whatsapp-business-per-ios-i-disponueshem-per-perdoruesit-ne-mbare-boten/20%Always2019-04-04 14:37
https://pcworld.al/shqiperia-dhe-kosova-nenshkruan-marreveshjen-per-heqjen-e-tarifave-roaming-me-serbine-bosnjen-malin-e-zi-dhe-maqedonine/20%Always2019-04-04 12:28
https://pcworld.al/australia-behet-vendi-i-pare-ne-bote-qe-denon-me-burg-publikimin-e-permbajtjeve-te-dhunshme-ne-rrjetet-sociale/20%Always2019-04-04 16:40
https://pcworld.al/laptopet-e-huawei-kane-pasur-nje-problem-sigurie-qe-nga-faza-e-prodhimit/20%Always2019-04-04 10:25
https://pcworld.al/versioni-i-ri-i-after-effects-mund-te-eliminoje-objekte-te-padeshiruara-nga-videot/20%Always2019-04-04 08:22
https://pcworld.al/nje-arsye-me-teper-per-te-mos-perdorur-nje-telefon-windows-phone/20%Always2019-04-04 08:13
https://pcworld.al/shba-lufte-produkteve-te-falsifikuara-ne-internet/20%Always2019-04-04 07:37
https://pcworld.al/facebook-perfshihet-nga-nje-tjeter-skandal-me-540-milione-rekorde-perdoruesish-te-ekspozuara/20%Always2019-04-03 19:47
https://pcworld.al/huawei-p30-lite-ka-shijen-e-nje-flagshipi-dhe-cmimin-e-nje-telefoni-buxhetor/20%Always2019-04-03 15:39
https://pcworld.al/perdoruesve-te-twitter-qe-u-jane-mbyllur-llogarite-mund-te-apelojne-nga-aplikacioni-mobil/20%Always2019-04-03 15:31
https://pcworld.al/snapchat-do-te-sjelle-nje-funksion-qe-facebook-e-ka-te-veshtire-ta-kopjoje/20%Always2019-04-03 15:24
https://pcworld.al/microsoft-visual-studio-2019-i-gatshem-per-shkarkim/20%Always2019-04-03 14:38
https://pcworld.al/t-series-behet-kanali-me-i-ndjekur-ne-youtube-pewdiepie-rimerr-kuroren-pas-pak-oresh/20%Always2019-04-03 13:41
https://pcworld.al/hetuesit-thone-se-softueri-i-boeing-737-max-ka-vrare-346-persona/20%Always2019-04-03 13:30
https://pcworld.al/whatsapp-shton-nje-opsion-qe-ju-shpeton-nga-grupet-e-padeshiruara/20%Always2019-04-03 13:18
https://pcworld.al/ama-55-milione-lek-gjobe-subjekteve-ne-2018/20%Always2019-04-03 10:44
https://pcworld.al/koreja-e-jugut-vendi-i-pare-ne-bote-qe-lancon-zyrtarisht-5g/20%Always2019-04-03 08:55
https://pcworld.al/xiaomi-ka-shitur-kater-milione-redmi-note-7/20%Always2019-04-03 08:44
https://pcworld.al/sipas-nje-raporti-apple-do-te-prodhoje-te-gjitha-modelet-e-2020-iphone-me-ekrane-oled/20%Always2019-04-03 07:39
https://pcworld.al/microsoft-mbyll-dyqanin-e-librave-elektronike/20%Always2019-04-03 07:41
https://pcworld.al/fillimi-i-fundit-per-sistemin-operativ-10-vjecar-windows-7/20%Always2019-04-02 17:53
https://pcworld.al/aplikacioni-e-mail-spark-mberrin-ne-android/20%Always2019-04-02 16:30
https://pcworld.al/google-jep-lamtumiren-8-vite-nga-lancimi/20%Always2019-04-02 14:18
https://pcworld.al/nokia-x71-eshte-telefoni-i-pare-i-kompanise-me-kamer-nen-ekran/20%Always2019-04-02 12:09
https://pcworld.al/kur-gmail-debutoi-per-here-te-pare-te-gjithe-kujtuan-se-ishte-shakaja-e-google-per-1-prillin/20%Always2019-04-02 08:55
https://pcworld.al/cloudflare-sjell-nje-sherbim-vpn-ne-aplikacionin-1-1-1-1/20%Always2019-04-02 13:54
https://pcworld.al/bitcoin-arrin-ne-piken-me-te-larte-ne-kater-muaj/20%Always2019-04-02 08:06
https://pcworld.al/tesla-model-3-behet-makina-elektrike-me-e-shitur-ne-evrope/20%Always2019-04-02 07:51
https://pcworld.al/google-ndalon-shitjet-e-pixel-2-dhe-pixel-2-xl/20%Always2019-04-02 07:37
https://pcworld.al/microsoft-rifreskon-surface-book-2-me-procesoret-e-gjenerates-se-8-te-intel/20%Always2019-04-01 17:18
https://pcworld.al/drejtoria-e-pergjithshme-e-standartizimit-diskuton-adoptimin-e-50-standardeve-te-reja-perfshire-5g/20%Always2019-04-01 15:44
https://pcworld.al/tp-link-deco-m4-eshte-nje-wi-fi-mesh-buxhetor/20%Always2019-04-01 15:40
https://pcworld.al/kryeministri-rama-prezantoi-projektin-biblioteka-dixhitale/20%Always2019-04-01 15:09
https://pcworld.al/a-eshte-ky-telefoni-oppo-me-kamer-me-zmadhim-optik-10x/20%Always2019-04-01 17:20
https://pcworld.al/valve-zbulon-nje-pajisje-te-realitetit-virtual/20%Always2019-04-01 13:17
https://pcworld.al/nje-haker-amerikan-shpallet-fajtor-per-vjedhjen-e-apple-id-te-yjeve-te-nba-dhe-nfl/20%Always2019-04-01 10:37
https://pcworld.al/gmail-ne-android-pasurohet-me-smart-compose/20%Always2019-04-01 10:19
https://pcworld.al/facebook-shpjegon-sesi-funksionon-koheshtrirja-dhe-reklamat/20%Always2019-04-01 09:53
https://pcworld.al/mblidhet-juria-e-ict-awards-7-110-kandidate-ne-gare-per-cmimet-e-medha-te-teknologjise/20%Always2019-04-01 08:35
https://pcworld.al/dredhia-e-1-prillit-e-google-eshte-loja-snake-ne-aplikacionin-maps/20%Always2019-04-01 07:24