XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/ja-se-ndikojne-kufizimet-e-android-ne-telefonat-huawei/20%Always2019-06-01 14:09
https://pcworld.al/mark-zuckerberg-i-facebook-i-mbijeton-votes-se-lidershipit/20%Always2019-05-31 16:06
https://pcworld.al/kanadaja-ndalon-shitjet-e-makinave-me-karburant-deri-ne-vitin-2040/20%Always2019-05-31 14:37
https://pcworld.al/lamtumire-blackberry-messenger/20%Always2019-05-31 13:55
https://pcworld.al/dropbox-rrit-kapacitetet-e-planeve-me-pagese/20%Always2019-05-31 13:09
https://pcworld.al/google-shtrengon-masat-per-shtojcat-dhe-aplikacionet-e-chrome/20%Always2019-05-31 10:45
https://pcworld.al/uber-raporton-humbje-prej-1-miliarde-dollaresh/20%Always2019-05-31 10:04
https://pcworld.al/ushtria-kineze-ka-zhvilluar-nje-sistem-operativ-per-te-zevendesuar-windows/20%Always2019-05-31 09:51
https://pcworld.al/google-maps-tregon-pjatat-me-te-preferuara-te-restoranteve/20%Always2019-05-31 08:18
https://pcworld.al/lidershipi-i-ekzekutivit-te-facebook-shkon-ne-votim/20%Always2019-05-31 02:16
https://pcworld.al/rekord-evropian-per-transmetimet-e-te-dhenave-mbi-fibrat-optike/20%Always2019-05-30 16:46
https://pcworld.al/google-maps-fillon-raportimin-e-kamerave-te-shpejtesise-ne-40-vende-te-botes/20%Always2019-05-30 16:35
https://pcworld.al/t-series-kanali-i-pare-ne-youtube-me-100-milione-abonente/20%Always2019-05-30 16:18
https://pcworld.al/puna-nga-shtepia-nje-prej-trendeve-globale-ne-rritje/20%Always2019-05-30 15:19
https://pcworld.al/perkeqesohet-gjendja-shendetesore-e-assange-ne-burg/20%Always2019-05-30 12:51
https://pcworld.al/e-mailet-konfidenciale-te-gmail-vine-edhe-ne-g-suite/20%Always2019-05-30 01:57
https://pcworld.al/huawei-kerkon-nga-nje-gjykate-amerikane-te-anuloje-sanksionet/20%Always2019-05-30 01:47
https://pcworld.al/google-kunder-aplikacioneve-te-cilat-shesin-droge/20%Always2019-05-30 01:43
https://pcworld.al/apple-ja-arsyet-pse-app-store-nuk-eshte-monopol/20%Always2019-05-30 01:33
https://pcworld.al/me-excel-per-iphone-mund-te-importoni-databaza-me-kameren-e-telefonit/20%Always2019-05-30 01:23
https://pcworld.al/shitet-per-1-3-milione-dollare-laptopi-me-gjashte-lloje-malueresh/20%Always2019-05-29 15:08
https://pcworld.al/galaxy-fold-shtyhet-per-ne-muajin-qershor/20%Always2019-05-29 15:02
https://pcworld.al/microsoft-flet-per-nje-sistem-operativ-modern/20%Always2019-05-29 14:55
https://pcworld.al/huawei-sanksionet-e-shba-ne-dem-te-miliarda-klienteve/20%Always2019-05-29 14:45
https://pcworld.al/varesia-ndaj-video-lojerave-semundje-sipas-obsh/20%Always2019-05-29 09:43
https://pcworld.al/microsoft-kujton-nostalgjiket-me-ringjalljen-e-mausit-legjendar/20%Always2019-05-29 07:19
https://pcworld.al/investitoret-shprese-qe-bitcoin-te-arrije-ne-10000-dollare/20%Always2019-05-31 17:41
https://pcworld.al/studimet-per-profesionin-me-te-kerkuar-vijne-nga-londra-ne-kosove/20%Always2019-05-29 10:29
https://pcworld.al/apple-iphone-11-me-nje-vecori-emocionuese/20%Always2019-05-29 02:10
https://pcworld.al/procesoret-e-rinj-ryzen-premtojne-me-shume-performance-dhe-me-pak-kosto-sesa-procesoret-intel/20%Always2019-05-29 01:52
https://pcworld.al/indeksimi-mobil-behet-standard-ne-google-search/20%Always2019-05-29 01:41
https://pcworld.al/lufta-ndaj-piraterise-ama-gjobit-kater-subjekte-iptv/20%Always2019-05-28 18:53
https://pcworld.al/ish-bashkeshortja-e-njeriut-me-te-pasur-ne-bote-dhuron-gjysmen-e-pasurise-per-bamiresi/20%Always2019-05-28 17:18
https://pcworld.al/flota-amerikane-kerkon-350-miliarde-postime-ne-rrjetet-sociale/20%Always2019-05-28 17:05
https://pcworld.al/bie-numri-i-punonjesve-qe-perdorin-kompjuter-ne-biznese/20%Always2019-05-28 15:58
https://pcworld.al/fotot-e-para-te-ios-13-zbulojne-surpriza-per-besniket-e-apple/20%Always2019-05-28 15:51
https://pcworld.al/pas-kater-vitesh-apple-rifreskon-produktin-e-lene-ne-harrese/20%Always2019-05-28 13:30
https://pcworld.al/teknologjia-kineze-5g-perballe-sigurise-kombetare-amerikane/20%Always2019-05-28 11:32
https://pcworld.al/hp-prezantoi-laptope-pjeserisht-prej-druri/20%Always2019-05-28 10:19
https://pcworld.al/nvidia-zbulon-platformen-studio-per-laptopet-qe-konkurrojne-me-macbook-pro/20%Always2019-05-28 08:36
https://pcworld.al/blerjet-online-qeveria-rrit-taksen/20%Always2019-05-28 07:49
https://pcworld.al/kompania-pas-tiktok-ka-ne-plan-nje-smartfon/20%Always2019-05-27 15:29
https://pcworld.al/asus-prezanton-monitorin-e-pare-ne-bote-me-frekuence-240hz/20%Always2019-05-27 15:22
https://pcworld.al/laptopet-zenbook-dhe-vivobook-zevendesojne-trackpadin-me-nje-ekran/20%Always2019-05-27 15:13
https://pcworld.al/bosi-i-huawei-kunder-nje-kunderpergjigje-kineze-ndaj-apple/20%Always2019-05-27 14:56
https://pcworld.al/prezantohet-laptopi-i-pare-ne-bote-me-5g/20%Always2019-05-27 14:06
https://pcworld.al/rritet-tregtia-e-sherbimeve-me-be/20%Always2019-05-27 12:44
https://pcworld.al/procesoret-e-rinj-rrisin-performancen-e-telefoneve-me-60/20%Always2019-05-27 10:39
https://pcworld.al/amd-prezanton-nje-procesor-me-te-fuqishem-se-core-i9-9920x-dhe-me-gjysmen-e-cmimit/20%Always2019-05-27 09:16
https://pcworld.al/nje-mashtrim-i-ri-me-bitcoin-infekton-kompjuteret-me-ransomware-dhe-trojane/20%Always2019-05-27 08:44
https://pcworld.al/microsoft-krijon-te-folur-reale-me-inteligjencen-artficiale/20%Always2019-05-27 08:04
https://pcworld.al/intel-zbulon-procesorin-me-te-gjitha-berthamat-me-frekuence-5ghz/20%Always2019-05-26 19:27
https://pcworld.al/ja-vendet-ku-telefonet-huawei-preferohen-me-se-shumti/20%Always2019-05-26 09:10
https://pcworld.al/huaweit-i-ndalohet-perdorimi-i-kartave-sd-dhe-microsd/20%Always2019-05-25 12:44
https://pcworld.al/operatori-i-madh-celular-ne-shba-pranon-pagesat-e-faturave-ne-bitcoin/20%Always2019-05-26 09:09
https://pcworld.al/instagram-ben-ndryshimin-e-madh-ne-igtv/20%Always2019-05-24 16:16
https://pcworld.al/julian-assange-perballet-me-17-akuza-kriminale-ne-shba/20%Always2019-05-24 16:01
https://pcworld.al/deepfake-po-behen-me-te-lehta-per-tu-krijuar/20%Always2019-05-24 15:53
https://pcworld.al/kina-zbulon-trenin-me-te-shpejte-ne-bote/20%Always2019-05-24 14:25
https://pcworld.al/marreveshja-tregtare-shba-kine-huawei-ne-loje/20%Always2019-05-24 10:46
https://pcworld.al/google-duo-me-video-telefonata-me-8-persona-njeherazi/20%Always2019-05-24 14:28
https://pcworld.al/facebook-ka-fshire-2-2-miliarde-llogari-ne-tre-muajt-e-pare-te-2019/20%Always2019-05-24 10:33
https://pcworld.al/facebook-do-te-lancoje-kriptomonedhen-ne-2020-en/20%Always2019-05-24 10:13
https://pcworld.al/punonjesit-e-snapchat-kane-pergjuar-perdoruesit/20%Always2019-05-24 09:37
https://pcworld.al/koduesja-10-vjecare-krijon-lojra-per-te-mesuar-femijet-e-tjere/20%Always2019-05-24 07:51
https://pcworld.al/pompeo-lume-akuzash-ndaj-huawei/20%Always2019-05-24 07:50
https://pcworld.al/operatoret-japin-6-miliarde-euro-per-frekuencat-5g-ne-gjermani/20%Always2019-05-24 07:16
https://pcworld.al/nato-ja-diskuton-rrezikun-nga-aktiviteti-kibernetik-i-rusise/20%Always2019-05-23 16:52
https://pcworld.al/akep-merr-pjese-ne-takimin-konferencen-nderkombetare-digjitalizimi-rruga-me-e-sigurt-drejt-zhvillimit/20%Always2019-05-23 15:53
https://pcworld.al/harta-ja-vendet-ku-ka-filluar-te-ofrohet-teknologjia-5g/20%Always2019-05-23 14:45
https://pcworld.al/ja-sesi-apple-u-mashtrua-nga-disa-iphone-te-falsifikuar/20%Always2019-05-23 14:13
https://pcworld.al/laptopet-e-rinj-apple-kane-procesore-me-te-shpejte-dhe-tastiera-me-cilesore/20%Always2019-05-23 09:50
https://pcworld.al/huawei-akuzohet-per-vjedhjen-e-teknologjise-se-nje-startupi-amerikan/20%Always2019-05-23 09:12
https://pcworld.al/lenovo-raporton-fitime-rekord/20%Always2019-05-23 08:35
https://pcworld.al/njihuni-me-kameren-102-megapiksel-qe-kushton-10000-dollare/20%Always2019-05-23 08:30
https://pcworld.al/acer-nderron-procesoret-intel-per-amd-me-laptopet-e-fundit/20%Always2019-05-23 07:39
https://pcworld.al/google-ridizajnon-kerkimin-nga-platformat-mobile/20%Always2019-05-22 16:35
https://pcworld.al/apple-do-te-paralajmeroje-perdoruesit-e-iphone-per-impaktin-e-perditesimeve-ne-performance/20%Always2019-05-22 16:22
https://pcworld.al/nje-laptop-me-gjashte-maluere-famekeq-vleresohet-me-1-milione-dollare/20%Always2019-05-22 15:32
https://pcworld.al/steam-chat-mberrin-ne-android-dhe-ios/20%Always2019-05-22 14:25
https://pcworld.al/microsoft-ndalon-shitjet-e-laptopeve-huawei/20%Always2019-05-27 08:45
https://pcworld.al/per-14-vite-google-ka-ruajtur-miliona-fjalekalime-ne-tekst-te-lexueshem/20%Always2019-05-22 10:21
https://pcworld.al/shfletuesi-super-anonim-zbarkon-ne-android/20%Always2019-05-22 10:10
https://pcworld.al/sony-e-sheh-biznesin-e-smartfoneve-te-pandashem-nga-kompania/20%Always2019-05-22 09:59
https://pcworld.al/google-ndryshon-politikat-e-reklamimit-per-abortin/20%Always2019-05-22 07:46
https://pcworld.al/mberrin-perditesimi-i-pare-i-windows-10-per-2019-cilat-jane-te-rejat/20%Always2019-05-22 07:37
https://pcworld.al/pavaresisht-bllokades-amerikane-huawei-prezantoi-dy-telefone-te-rinj/20%Always2019-05-21 15:37
https://pcworld.al/nuk-votohet-vendimi-i-qeverise-per-privatizimin-e-telekomit-kosoves/20%Always2019-05-21 15:27
https://pcworld.al/luftetaret-kibernetike-te-shba-se-edhe-ne-maqedonine-e-veriut/20%Always2019-05-21 15:24
https://pcworld.al/huawei-ka-ndertuar-nje-alternative-te-play-store/20%Always2019-05-21 14:26
https://pcworld.al/me-versionin-e-ri-firefox-do-te-behet-shume-me-i-shpejte/20%Always2019-05-21 13:56
https://pcworld.al/te-dhenat-e-50-milione-njerezve-te-famshem-ne-instagram-jane-ekspozuar/20%Always2019-05-21 12:12
https://pcworld.al/huawei-injoron-ndikimin-e-sanksioneve-amerikane-fillon-bisedimet-me-google/20%Always2019-05-21 10:58
https://pcworld.al/themeluesi-i-telegram-thote-se-whatsapp-nuk-ka-per-te-qene-kurre-i-sigurte/20%Always2019-05-21 10:01
https://pcworld.al/huawei-i-mbeten-vetem-tre-muaj-perditesime-te-telefoneve/20%Always2019-05-21 08:26
https://pcworld.al/microsoft-lancon-edge-ri-edhe-per-kompjuteret-macos/20%Always2019-05-21 08:07
https://pcworld.al/huawei-i-pergjigjet-bllokimit-te-android/20%Always2019-05-20 16:12
https://pcworld.al/amd-procesoret-tane-nuk-preken-nga-problemet-qe-kane-shfaqur-procesoret-intel/20%Always2019-05-20 16:03
https://pcworld.al/qeveria-e-korese-se-jugut-le-windows-per-linuxin/20%Always2019-05-20 15:55
https://pcworld.al/shperberja-e-facebook-gjeja-e-fundit-qe-be-ja-do-te-kerkonte/20%Always2019-05-20 15:48
https://pcworld.al/a-do-te-hiqet-roamingu-ne-qershor-mes-shqiperise-dhe-kosoves/20%Always2019-05-20 14:12
https://pcworld.al/pse-bitcoin-u-zhvleresua-te-premten-ne-menyre-te-papritur/20%Always2019-05-20 11:29
https://pcworld.al/intel-qualcomm-dhe-broadcom-shkepusin-bashkepunimet-me-huawei/20%Always2019-05-20 11:17
https://pcworld.al/huawei-merr-goditje-te-rende-google-shkeput-lidhjet/20%Always2019-05-20 08:20
https://pcworld.al/fakulteti-i-ekonomise-konference-per-sistemet-e-informimit-dhe-inovacionet-teknologjike/20%Always2019-05-20 07:58
https://pcworld.al/doganat-dhe-tregu-i-zi-bien-blerjet-online/20%Always2019-05-20 07:40
https://pcworld.al/kush-jane-vendet-qe-kane-lejuar-dhe-bllokuar-huawein/20%Always2019-05-19 16:30
https://pcworld.al/mbi-21000-router-linksys-kane-ekspozuar-perdoruesit/20%Always2019-05-19 16:01
https://pcworld.al/vdes-macja-me-e-famshme-e-internetit/20%Always2019-05-18 16:54
https://pcworld.al/ja-lista-e-te-gjithe-iphone-dhe-ipad-qe-ios-13-do-te-braktise/20%Always2019-05-18 15:59
https://pcworld.al/bashkimi-evropian-ligje-te-reja-per-ndeshkimin-e-sulmeve-kibernetike/20%Always2019-05-17 18:37
https://pcworld.al/mbahet-ne-tirane-workshopi-ne-mbeshtetje-te-startupeve-shqiptare-me-pjesemarrjen-e-aktoreve-te-rendesishem-te-ekosistemit/20%Always2019-05-17 16:39
https://pcworld.al/samsung-u-jep-nje-goditje-te-rende-atyre-qe-kane-planifikuar-te-blejne-galaxy-note-10/20%Always2019-05-17 15:50
https://pcworld.al/agon-avdimetaj-interviste-me-inovacionin-e-vitit-ne-edicionin-e-7-te-te-ict-awards/20%Always2019-05-17 13:28
https://pcworld.al/samsung-dhe-huawei-armepushim-patentash/20%Always2019-05-17 10:18
https://pcworld.al/facebook-eliminon-qindra-llogari-te-nje-kompanie-izraelite/20%Always2019-05-17 10:09
https://pcworld.al/ne-2018-en-ishin-21-5-mije-faqe-me-domain-al/20%Always2019-05-17 09:37
https://pcworld.al/akep-do-te-monitoroje-mbulimin-me-4g-edhe-ne-zonat-me-popullsi-te-ulet/20%Always2019-05-17 08:22
https://pcworld.al/studentet-rritet-interesi-per-teknologjine-e-informacionit/20%Always2019-05-17 09:02
https://pcworld.al/tatimpaguesit-mund-te-perfitojne-edhe-nje-tjeter-sherbim-online/20%Always2019-05-16 16:46
https://pcworld.al/zbulohet-nje-rrjet-nderkombetar-i-krimit-kibernetik/20%Always2019-05-16 16:01
https://pcworld.al/mbyllet-sajti-ytmnd-pioneri-i-memeve-online/20%Always2019-05-16 15:32
https://pcworld.al/facebook-eliminon-nje-aplikacion-qe-shume-perdorues-nuk-e-kane-degjuar/20%Always2019-05-16 13:09
https://pcworld.al/ja-sesi-samsung-ka-planifikuar-te-riparoje-problemin-e-galaxy-fold/20%Always2019-05-16 12:31
https://pcworld.al/shba-vene-ne-rrezik-biznesin-105-miliarde-dollaresh-te-huawei/20%Always2019-05-16 12:22
https://pcworld.al/eksperienca-sllovake-e-industrive-kreative-ne-tirane-per-te-promovuar-potencialin-inovativ-shqiptar/20%Always2019-05-16 10:15
https://pcworld.al/5g-ja-interferon-me-satelitet-e-parashikimit-te-motit-ne-shba/20%Always2019-05-16 09:36
https://pcworld.al/del-ne-shitje-karta-e-pare-microsd-ne-bote-me-kapacitet-1tb/20%Always2019-05-16 08:00
https://pcworld.al/administrata-trump-i-jep-goditjen-e-radhes-huawei-t/20%Always2019-05-16 07:44
https://pcworld.al/facebook-kufizon-mundesine-e-transmetimit-te-drejtperdrejte/20%Always2019-05-15 17:46
https://pcworld.al/nje-problem-sigurie-i-procesoreve-intel-ve-ne-rrezik-performancen-e-kompjutereve/20%Always2019-05-15 16:05
https://pcworld.al/kriza-e-furnizuesve-te-apple-nxjerr-ne-pah-shitjet-e-dobeta-te-iphone/20%Always2019-05-15 13:52
https://pcworld.al/vodafone-ndez-5g-ne-britani/20%Always2019-05-15 10:48
https://pcworld.al/nje-tjeter-startup-nga-kosova-shenjester-e-investitoreve-huaj/20%Always2019-05-15 11:03
https://pcworld.al/bitcoin-nuk-ndalet-ngjitet-ne-8000-dollare/20%Always2019-05-15 09:43
https://pcworld.al/windows-xp-dhe-windows-7-te-rrezikuar-nga-nje-sulm-kibernetik-madhor/20%Always2019-05-15 08:33
https://pcworld.al/san-francisko-ndalohet-perdorimi-i-teknologjive-te-njohjes-se-fytyres/20%Always2019-05-15 07:34
https://pcworld.al/nga-1-korriku-2021-zerohen-tarifat-roaming-shqiperi-kosove/20%Always2019-05-14 16:16
https://pcworld.al/a-eshte-koha-per-ta-mbyllur-facebook-un/20%Always2019-05-14 16:09
https://pcworld.al/bursa-e-shquar-e-kriptomonedhave-zgjerohet-ne-100-vende-te-botes/20%Always2019-05-14 15:39
https://pcworld.al/whatsapp-bie-pre-e-nje-sulmi-kibernetik-qe-nuk-shmanget-dot/20%Always2019-05-14 14:09
https://pcworld.al/ja-kush-jane-lideret-boterore-me-te-ndjekur-ne-twitter/20%Always2019-05-14 12:12
https://pcworld.al/apple-app-store-nuk-eshte-monopol/20%Always2019-05-14 11:52
https://pcworld.al/mberrin-ios-12-3-me-aplikacionin-e-ri-apple-tv/20%Always2019-05-14 09:57
https://pcworld.al/erjon-cuni-interviste-me-mobilitetin-e-vitit-ne-edicionin-e-7-te-ict-awards/20%Always2019-05-14 08:28
https://pcworld.al/pas-telefoneve-eshte-radha-e-laptopeve-me-ekrane-qe-palosen/20%Always2019-05-14 07:51
https://pcworld.al/kosova-dhe-shqiperia-zvogelojne-roamingun-nga-qershori/20%Always2019-05-13 18:26
https://pcworld.al/qendra-e-sherbimeve-te-it-interviste-me-sherbimin-publik-te-vitit-ne-maqedoni-ne-edicionin-e-7-te-ict-awards/20%Always2019-05-13 15:55
https://pcworld.al/interneti-59-e-shqiptareve-e-perdorin-per-facebook-e-instagram/20%Always2019-05-13 14:51
https://pcworld.al/reklamimi-dixhital-gjeneron-mbi-100-miliarde-dollare-te-ardhura-ne-vit/20%Always2019-05-13 10:05
https://pcworld.al/shkaterrohet-grupi-i-cili-vodhi-2-4-milione-dollare-ne-kriptomonedha-permes-kartave-sim/20%Always2019-05-13 10:05
https://pcworld.al/iphone-e-rinj-do-te-kete-tre-kamera-te-pasme-dhe-karikim-te-kundert/20%Always2019-05-13 08:43
https://pcworld.al/atu-blen-kompanine-e-peste-me-te-madhe-ne-vend-te-internetit-fiks-digicom/20%Always2019-05-13 18:16
https://pcworld.al/te-dielen-bitcoin-u-ngjit-ne-7500-dollare/20%Always2019-05-13 08:28
https://pcworld.al/samsung-konfirmon-rikthimin-e-galaxy-fold/20%Always2019-05-13 08:17
https://pcworld.al/julian-assange-kerkohet-edhe-nga-autoritetet-suedeze/20%Always2019-05-13 08:18
https://pcworld.al/ios-13-sjell-nje-lajm-per-keq-per-besniket-e-apple/20%Always2019-05-12 16:08
https://pcworld.al/me-15-qershor-nis-reduktimi-i-tarifave-roaming-shqiperi-kosove/20%Always2019-05-11 16:25
https://pcworld.al/bitcoin-prane-kufirit-te-7000-dollareve/20%Always2019-05-11 14:05
https://pcworld.al/perdorimi-i-teknologjise-ne-parashikimin-e-permbytjeve/20%Always2019-05-10 18:11
https://pcworld.al/vendet-e-g7-do-te-simulojne-nje-sulm-kibernetik/20%Always2019-05-10 16:06
https://pcworld.al/india-i-bashkohet-be-se-duke-hetuar-monopolin-google/20%Always2019-05-10 15:25
https://pcworld.al/qendra-laboratorike-ictslab-organizon-per-femijet-7-14-vjec-ict-summer-bootcamp/20%Always2019-05-10 14:51
https://pcworld.al/perdoruesi-i-airbnb-tmerrohet-pasi-gjen-nje-kamer-ne-routerin-e-nje-apartamenti/20%Always2019-05-10 13:45
https://pcworld.al/whatsapp-do-te-ndaloje-se-funksionuari-per-keta-perdorues/20%Always2019-05-10 11:00
https://pcworld.al/busulla-com-interviste-me-sherbimin-publik-te-vitit-ne-kosove-ne-edicionin-e-7-te-ict-awards/20%Always2019-05-10 09:34
https://pcworld.al/me-versionin-e-fundit-te-windows-10-es-microsoft-nje-hap-me-prane-eliminimit-te-fjalekalimeve/20%Always2019-05-10 08:13
https://pcworld.al/fitbit-lancon-nje-rrip-fitnesi-per-femijet/20%Always2019-05-10 07:59
https://pcworld.al/sensori-i-ri-i-samsung-i-hap-rruge-kamerave-64-megapiksel-tek-smartfonet/20%Always2019-05-09 16:47
https://pcworld.al/raiffeisen-bank-ne-shqiperi-dhe-kosove-hapin-raundin-e-dyte-te-programit-sfida-elevator-lab/20%Always2019-05-09 16:35
https://pcworld.al/ne-krye-te-telekom-albania-vihet-nje-bullgar/20%Always2019-05-09 16:24
https://pcworld.al/vlera-e-bitcoin-ne-piken-me-te-larte-qe-prej-8-muajsh/20%Always2019-05-09 14:41
https://pcworld.al/ictslab-pjese-e-institutit-python-nje-qender-laboratorike-e-certifikuar-per-trajnimet-ne-gjuhen-e-programimit-python/20%Always2019-05-09 14:22
https://pcworld.al/samsung-zbulon-neser-daten-e-ri-debutimit-te-galaxy-fold/20%Always2019-05-09 12:47
https://pcworld.al/facebook-zbut-qendrimin-nga-blockchain-dhe-kriptomonedhave/20%Always2019-05-09 11:54
https://pcworld.al/vodafone-kerkon-me-cdo-kusht-te-bleje-liberty-global/20%Always2019-05-09 11:00
https://pcworld.al/fiona-meqa-interviste-me-yllin-ne-ngritje-te-edicionit-te-7-te-te-ict-awards/20%Always2019-05-10 09:06
https://pcworld.al/a-do-ta-shpetoje-qeveria-telekomin-nga-falimentimi/20%Always2019-05-09 07:59
https://pcworld.al/shqiperia-nis-procedurat-per-teknologjine-5g/20%Always2019-05-09 07:49
https://pcworld.al/edhe-google-eshte-duke-punuar-ne-telefonet-me-ekrane-me-palosje/20%Always2019-05-08 17:53
https://pcworld.al/pas-8-muajsh-android-9-pie-arrin-10-adoptim/20%Always2019-05-08 16:44
https://pcworld.al/instituti-per-trajnim-dhe-zhvillim-ne-rit-kosove-a-u-k-ka-hapur-aplikimin-per-projektin-techup/20%Always2019-05-08 14:58
https://pcworld.al/apex-legends-po-vjen-ne-android-dhe-ios/20%Always2019-05-08 14:48
https://pcworld.al/laptopet-e-rinj-thinkpad-te-lenovo-kane-4-ore-me-shume-jetegjatesi-baterie/20%Always2019-05-08 13:43
https://pcworld.al/qendra-per-sherbime-it-ne-maqedoni-lufton-disnivelin-mes-numrit-te-te-punesuarve-ne-it-dhe-kerkesave-te-larta-per-ta/20%Always2019-05-08 10:23
https://pcworld.al/nje-prej-bursave-me-te-medha-ne-bote-humbet-40-milione-dollare-ne-bitcoin/20%Always2019-05-08 10:20
https://pcworld.al/aplikacioni-tirana-ime-me-risi-dhe-teknologji-te-fundit/20%Always2019-05-08 09:30
https://pcworld.al/busulla-com-platforma-inovative-e-cila-permbush-nevojat-e-studenteve-dhe-bizneseve/20%Always2019-05-08 07:30
https://pcworld.al/tashme-mund-te-beni-retweet-me-imazhe-video-dhe-gif/20%Always2019-05-07 17:05
https://pcworld.al/superkompjuteri-i-ardhshem-i-shba-do-te-kete-fuqine-e-160-superkompjutereve-te-tjere/20%Always2019-05-07 16:48
https://pcworld.al/ylli-i-youtube-denohet-me-10-vite-burg/20%Always2019-05-07 16:09
https://pcworld.al/gelltiti-kufjet-apple-airpods-ende-funksiononin-edhe-ne-stomakun-e-tij/20%Always2019-05-07 14:54
https://pcworld.al/nese-samsung-nuk-riparon-galaxy-fold-deri-me-31-maj-do-te-anuloje-porosite/20%Always2019-05-07 14:06
https://pcworld.al/facebook-fshin-dhjetera-llogari-ruse/20%Always2019-05-07 11:58
https://pcworld.al/microsoft-sjell-linux-e-vertete-ne-windows-10/20%Always2019-05-07 10:09
https://pcworld.al/avengers-endgame-rekord-te-ardhurash-prej-2-miliarde-dollare/20%Always2019-05-07 07:57
https://pcworld.al/prodhuesit-e-medhenj-te-makinave-optimiste-per-makinat-elektrike/20%Always2019-05-07 07:36
https://pcworld.al/microsoft-lancon-editorin-online-te-kodit-visual-studio-online/20%Always2019-05-06 20:38
https://pcworld.al/ja-sesi-te-caktoni-nje-e-mail-per-ta-derguar-me-vone-ne-gmail/20%Always2019-05-06 17:50
https://pcworld.al/telekomi-i-kosoves-ne-prag-te-falimentimit/20%Always2019-05-06 15:50
https://pcworld.al/izraeli-behet-vendi-i-pare-ne-bote-qe-i-pergjigjet-nje-sulmi-kibernetik-me-force-fizike/20%Always2019-05-06 14:30
https://pcworld.al/telekomi-i-kosoves-kerkon-shtyrjen-e-afatit-per-ti-paguar-borxhin-z-mobile/20%Always2019-05-06 13:25
https://pcworld.al/meridian-miftari-interviste-me-cyber-security-e-vitit-ne-edicionin-e-7-te-ict-awards/20%Always2019-05-06 13:29
https://pcworld.al/vajza-nga-tirana-u-vjen-ne-ndihme-kerkuesve-shkencore-dhe-biologeve-me-hulumtimin-e-saj/20%Always2019-05-06 10:23
https://pcworld.al/apple-nen-hetim-te-bashkimit-evropian/20%Always2019-05-06 10:10
https://pcworld.al/i-riu-nga-kosova-qe-i-ka-dedikuar-jeten-e-tij-sigurise-se-sistemeve-te-informacionit/20%Always2019-05-06 07:31
https://pcworld.al/studimi-apple-dhe-htc-ekzagjerojne-jetegjatesine-e-baterive-te-telefoneve-te-tyre/20%Always2019-05-05 17:51
https://pcworld.al/presion-ne-rritje-ndaj-kompanive-te-rrjeteve-sociale/20%Always2019-05-05 14:26
https://pcworld.al/zana-ndihmesja-me-inteligjence-artificiale-per-personelin-mjekesor-qe-larteson-emrin-made-in-albania/20%Always2019-05-04 20:38
https://pcworld.al/tatimet-monitorojne-shtepite-me-qira-ne-airbnb-dhe-booking/20%Always2019-05-04 17:15
https://pcworld.al/aplikacioni-kalipso-i-arkitektit-te-softuerit-nga-tirana-josh-turistet-e-huaj-me-natyren-dhe-trashegimine-kulturore-shqiptare/20%Always2019-05-04 15:54
https://pcworld.al/shfletuesi-firefox-ne-menyre-te-papritur-ndalon-se-funksionuari/20%Always2019-05-04 12:08
https://pcworld.al/shba-arrestojne-tre-shtetas-gjermane-per-operimin-e-nje-tregu-te-zi-online/20%Always2019-05-03 20:27
https://pcworld.al/twitter-hapesire-e-madhe-dezinformimi-thote-nje-studim/20%Always2019-05-03 17:52
https://pcworld.al/djaloshi-nga-prishtina-ben-revolucion-ne-industrine-e-shendetesise-permes-teknologjise/20%Always2019-05-03 16:47
https://pcworld.al/shqiperia-me-numer-te-larte-gazetaresh-krahasuar-me-evropen/20%Always2019-05-03 13:53
https://pcworld.al/13-vjecarja-gjeni-nga-gjakova-fiona-meqa-me-krijimin-e-saj-ben-shtepite-inteligjente/20%Always2019-05-03 13:39
https://pcworld.al/ceshtja-huawei-shkarkohet-sekretari-britanik-i-mbrojtjes/20%Always2019-05-03 09:28
https://pcworld.al/google-manualisht-ka-analizuar-1-milione-video-per-permbajtje-terroriste/20%Always2019-05-03 09:12
https://pcworld.al/assange-do-te-kundershtoje-ekstradimin-ne-shba/20%Always2019-05-03 08:57
https://pcworld.al/lluka-ne-ict-awards-ekonomia-digjitale-nderlidh-shqiptarine-mes-vete/20%Always2019-05-03 08:20
https://pcworld.al/kriptomonedha-e-facebook-me-prane-realitetit/20%Always2019-05-03 07:21
https://pcworld.al/ekrani-revolucionar-i-oneplus-7-shfaqet-ne-gjithe-madheshtine-e-tij/20%Always2019-05-02 20:42
https://pcworld.al/per-boten-eshte-enderr-ndersa-ne-korene-e-jugut-260-mije-qytetare-po-perdorin-5g/20%Always2019-05-02 17:01
https://pcworld.al/facebook-shpalos-vizionin-e-nje-rrjeti-social-tjeter/20%Always2019-05-02 16:44
https://pcworld.al/huawei-hyn-ne-boten-e-televizoreve/20%Always2019-05-02 14:40
https://pcworld.al/google-te-fshije-automatikisht-historikun-e-kerkimit-dhe-vendndodhjes/20%Always2019-05-02 12:42
https://pcworld.al/telefonet-e-rinj-buxhetor-te-google-fillojne-nga-399-dollare/20%Always2019-05-02 08:46
https://pcworld.al/kush-eshte-kompania-qe-do-ti-marre-apple-4-5-miliarde-dollare/20%Always2019-05-02 08:37
https://pcworld.al/apple-i-afrohet-perseri-vleres-se-1-trilione-dollareve/20%Always2019-05-02 08:31
https://pcworld.al/miliona-euro-te-shpenzuara-nga-shqiptaret-e-kosoves-ne-telefona/20%Always2019-05-02 07:39
https://pcworld.al/rusia-miraton-ligjin-qe-rrit-kontrollin-qeveritar-mbi-internetin/20%Always2019-05-02 07:30
https://pcworld.al/dita-nderkombetare-e-fjalekalimeve-mesatarisht-cdo-perdorues-ka-11-llogari-online/20%Always2019-05-01 17:24
https://pcworld.al/huawei-shitje-rekord-smartfonesh-samsung-dhe-apple-ne-veshtiresi/20%Always2019-05-01 15:06
https://pcworld.al/prezantohen-kartemonedhat-e-reja-euro-me-nje-teknologji-qe-i-ben-te-pashkaterrueshme/20%Always2019-05-01 12:58
https://pcworld.al/edicioni-i-7-te-i-ict-awards-zbuloi-me-te-miret-e-kombit-ne-teknologji/20%Always2019-05-01 19:29
https://pcworld.al/shitjet-e-iphone-renie-rekord/20%Always2019-05-01 08:14
https://pcworld.al/facebook-premton-se-do-te-ndryshoje/20%Always2019-05-01 08:14
https://pcworld.al/instagram-zyrtarisht-teston-mundesine-e-fshehjes-se-pelqimeve/20%Always2019-05-01 08:18
https://pcworld.al/facebook-messenger-vjen-ne-desktop/20%Always2019-05-01 07:40