XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/autoritetet-amerikane-mund-te-shpallin-te-jashteligjshem-enkriptimin-fundor/20%Always2019-06-30 16:09
https://pcworld.al/microsoft-paralajmeron-800-milione-perdoruesit-e-windows-10/20%Always2019-06-30 12:34
https://pcworld.al/nje-tjeter-emer-i-madh-po-pergatitet-te-lancoje-nje-kriptomonedhe/20%Always2019-06-29 18:33
https://pcworld.al/huawei-shpeton-ja-vendimi-i-papritur-i-trump/20%Always2019-06-29 14:36
https://pcworld.al/harrojeni-galaxy-note-10-ky-eshte-telefoni-samsung-duhet-te-blini/20%Always2019-06-28 20:11
https://pcworld.al/shfletuesi-i-ri-i-firefox-ne-android-dy-here-me-i-shpejte/20%Always2019-06-28 17:24
https://pcworld.al/irani-konfiskon-1000-pajisje-te-germimit-te-bitcoin/20%Always2019-06-28 18:05
https://pcworld.al/kablli-i-ri-nenujor-i-google-lidh-evropen-me-afriken/20%Always2019-06-28 12:54
https://pcworld.al/ja-sesi-google-maps-ua-ben-jeten-me-te-lehte-udhetareve-me-funksionin-e-ri/20%Always2019-06-28 11:55
https://pcworld.al/me-1-korrik-hiqen-tarifat-roaming-mes-vendeve-te-ballkanit/20%Always2019-06-28 10:26
https://pcworld.al/njeriu-pas-dizajneve-te-iphone-ipad-dhe-mac-largohet-nga-apple-pas-30-vitesh/20%Always2019-06-28 09:45
https://pcworld.al/ios-13-sjell-nje-funksion-qe-fansat-e-iphone-e-kerkojne-prej-vitesh/20%Always2019-06-28 08:25
https://pcworld.al/twitter-me-rregulla-te-reja-per-postimet-e-politikaneve/20%Always2019-07-19 08:38
https://pcworld.al/qyteti-i-dyte-ne-shba-qe-paguan-mijera-dollare-hakerave-pas-sulmit-me-ransomware/20%Always2019-06-27 17:30
https://pcworld.al/meteorologet-te-shqetesuar-per-5g-ne/20%Always2019-06-27 17:13
https://pcworld.al/vlera-e-bitcoin-tkurret-me-2000-dollare-ne-24-ore/20%Always2019-06-27 16:40
https://pcworld.al/teknologjia-e-re-do-te-rrise-adoptimin-e-ekraneve-te-rezolucionit-te-larte/20%Always2019-06-27 16:08
https://pcworld.al/njihuni-me-asistenten-shendetit-dhe-oren-inteligjente-inovative-krijuar-nga-nje-ekip-shqiptaresh/20%Always2019-06-27 13:19
https://pcworld.al/perse-smartfonet-tane-jane-kaq-te-mire-por-baterite-kaq-te-keqija/20%Always2019-06-27 11:40
https://pcworld.al/per-10-vite-robotet-do-te-zene-me-shume-se-20-milion-vende-pune/20%Always2019-06-27 10:30
https://pcworld.al/unifikohen-historite-e-facebook-dhe-whatsapp/20%Always2019-06-27 07:20
https://pcworld.al/opsioni-qe-do-tu-mbroje-nga-gjurmimi-i-vendndodhjes-nga-google/20%Always2019-06-27 07:09
https://pcworld.al/telegram-me-funksion-te-ri-per-ata-qe-kerkojne-miqesi-te-reja/20%Always2019-06-27 06:56
https://pcworld.al/me-shume-reklama-ne-intagram/20%Always2019-06-26 16:04
https://pcworld.al/oppo-demonstron-kameren-selfie-nen-ekran/20%Always2019-06-26 15:39
https://pcworld.al/shfletuesi-me-portofolin-e-kriptomonedhave-vjen-ne-iphone/20%Always2019-06-26 15:20
https://pcworld.al/2-3-e-rrjeteve-5g-jashte-kines-perdorin-teknologjine-e-huawei/20%Always2019-06-26 15:12
https://pcworld.al/apple-rrezikon-penalitete-nga-samsung-per-shitjet-e-dobeta-te-iphone/20%Always2019-06-26 14:52
https://pcworld.al/apple-blen-startupin-e-sistemeve-te-vetedrejtimit-per-makinat/20%Always2019-06-26 07:52
https://pcworld.al/kompanite-amerikane-vazhdojne-te-bejne-biznes-me-huawei-ne-kundershtim-me-urdhrin-e-trump/20%Always2019-06-26 07:41
https://pcworld.al/ja-telefoni-i-samsung-qe-do-te-konkurroje-me-flagshipet-me-kosto-te-ulet/20%Always2019-06-26 06:49
https://pcworld.al/zbulohet-nje-teknologji-e-re-per-gjetjen-e-shenjave-te-gishterinjve/20%Always2019-06-25 22:58
https://pcworld.al/nasa-ka-nevoje-per-ndihme-per-emertimin-e-roverit-qe-do-vizitoje-marsin-ne-2020/20%Always2019-06-25 22:54
https://pcworld.al/facebook-behet-me-transparent-me-reklamat-politike/20%Always2019-06-25 22:48
https://pcworld.al/12-mite-teknologjike-qe-nuk-duhet-ti-besoni/20%Always2019-06-25 22:04
https://pcworld.al/microsoft-rrit-kapacitetin-e-onedrive-dhe-sigurine-me-personal-vault/20%Always2019-06-25 21:06
https://pcworld.al/telecom-italia-lancon-5g-ne-rome-dhe-torino/20%Always2019-06-25 17:19
https://pcworld.al/black-out-masiv-telekomunikacioni-ne-holande-nuk-punoni-as-numrat-e-emergjences/20%Always2019-06-25 14:17
https://pcworld.al/ubuntu-anulon-vendimin-per-ndalimin-e-mbeshtetjes-se-aplikacioneve-32-bit/20%Always2019-06-25 17:07
https://pcworld.al/bill-gates-gabimi-im-me-i-madh-eshte-humbja-perballe-androidit/20%Always2019-06-25 08:12
https://pcworld.al/apple-publikoi-versionet-e-para-te-ios-13-macos-catalina-dhe-ipad-os/20%Always2019-06-25 08:02
https://pcworld.al/telekomi-i-malit-te-zi-aktivizon-shpejtesite-500mbps-ne-rrjetin-4g/20%Always2019-06-25 07:33
https://pcworld.al/hakeret-kineze-thyejne-sistemet-e-10-kompanive-globale-te-telekomunikacionit/20%Always2019-06-25 08:17
https://pcworld.al/telefonet-rinj-xiaomi-mi-cc-u-dedikohen-te-rinjve/20%Always2019-06-25 07:14
https://pcworld.al/kush-jane-vendet-qe-me-se-shumti-lexojne-lajme/20%Always2019-06-24 17:50
https://pcworld.al/bitcoin-ne-11000-dollare-pas-rritjes-qendron-libra/20%Always2019-06-24 17:39
https://pcworld.al/telekomi-i-kosoves-vendos-ta-nderprese-kontraten-me-z-mobile/20%Always2019-06-24 16:36
https://pcworld.al/kodimi-do-te-behet-anglishtja-e-re/20%Always2019-06-24 16:31
https://pcworld.al/nasa-hakohet-permes-nje-minikompjuteri/20%Always2019-06-24 12:13
https://pcworld.al/apple-sjell-macbook-pro-16-inc-ne-shtator/20%Always2019-06-24 10:49
https://pcworld.al/dell-pergatit-laptopin-e-pare-oled/20%Always2019-06-24 08:30
https://pcworld.al/mini-kompjuteri-raspberry-pi-4-ka-mberritur-dhe-me-surpriza-te-shumta/20%Always2019-06-24 16:31
https://pcworld.al/njihuni-me-terminalin-e-ri-te-windows/20%Always2019-06-23 15:44
https://pcworld.al/bitcoin-kapercen-kufirin-e-10000-dollareve/20%Always2019-06-23 15:45
https://pcworld.al/shtetet-e-bashkuara-sulm-masiv-kibernetik-ndaj-iranit/20%Always2019-06-23 15:22
https://pcworld.al/tjeter-perditesim-tjeter-problem-kritik-sigurie-ne-firefox/20%Always2019-06-22 20:19
https://pcworld.al/apple-mund-te-vendose-ekrane-oled-edhe-tek-laptopet-dhe-tabletet/20%Always2019-06-22 16:37
https://pcworld.al/slack-vleresohet-me-23-miliarde-dollare/20%Always2019-06-22 13:58
https://pcworld.al/pavaresisht-paqartesise-rreth-te-ardhmes-huawei-prezanton-tre-telefone-te-rinj/20%Always2019-06-21 20:07
https://pcworld.al/nje-teknologji-e-re-deepfake-shnderron-nje-foto-te-vetme-ne-nje-portret-qe-kendon/20%Always2019-06-21 16:40
https://pcworld.al/administrata-tatimore-ofron-9-lloje-vertetimesh-online/20%Always2019-06-21 14:43
https://pcworld.al/google-terhiqet-nga-prodhimi-i-tableteve/20%Always2019-06-21 14:41
https://pcworld.al/lightroom-rikthehet-ne-mac-app-store/20%Always2019-06-21 11:04
https://pcworld.al/ja-pse-ora-inteligjente-qe-deshironi-te-blini-duhet-te-jete-apple-watch/20%Always2019-06-21 10:55
https://pcworld.al/dota-underlords-mberrin-ne-android-ios-dhe-steam/20%Always2019-06-21 09:18
https://pcworld.al/ky-eshte-nje-prej-sistemeve-te-para-lifi-komercialisht-i-disponueshem/20%Always2019-06-21 07:25
https://pcworld.al/apple-terheq-nga-tregu-disa-modele-te-vjetra-macbook-pro/20%Always2019-06-21 08:21
https://pcworld.al/miliona-biznese-te-listuara-ne-google-maps-jane-te-rreme/20%Always2019-06-21 06:49
https://pcworld.al/nje-qytet-ne-florida-detyrohet-tu-paguaje-hakereve-600000-dollare-ne-bitcoin/20%Always2019-06-20 16:48
https://pcworld.al/iphone-t-e-2020-es-jane-arsyeja-pse-nuk-duhet-te-blini-nje-iphone-kete-vit/20%Always2019-06-20 16:38
https://pcworld.al/cfare-shpejtesie-reale-interneti-po-perjetojne-perdoruesit-e-pare-te-5g-se/20%Always2019-06-20 15:54
https://pcworld.al/facebook-do-te-deshmoje-perballe-senatit-amerikan-per-kriptomonedhen-libra/20%Always2019-06-20 15:33
https://pcworld.al/punetoret-e-telekomit-paralajmerojne-bojkot-te-punes/20%Always2019-06-20 14:10
https://pcworld.al/tashme-mund-te-ndani-rezultatet-e-kerkimit-te-google-me-te-tjeret/20%Always2019-06-20 12:59
https://pcworld.al/gazetaret-femra-ne-ballkan-perballen-me-abuzime-online/20%Always2019-06-20 11:17
https://pcworld.al/nje-ekzekutiv-i-samsung-thote-se-problemet-e-ekranit-te-galaxy-fold-jane-zgjidhur/20%Always2019-06-20 07:10
https://pcworld.al/ja-kompania-e-cila-po-zhvillon-teknologjine-qe-karikon-telefonet-per-13-minuta/20%Always2019-06-20 07:02
https://pcworld.al/a-e-dinit-se-mund-te-raportoni-uebsajte-problematike-tek-google/20%Always2019-06-20 06:55
https://pcworld.al/microsoft-lancon-shfletuesin-edge-bazuar-ne-chrome-per-windows-7-8-dhe-8-1/20%Always2019-06-20 06:46
https://pcworld.al/cfare-eshte-libra-cdo-gje-qe-duhet-te-dini-rreth-kriptomonedhes-se-facebook/20%Always2019-06-19 19:21
https://pcworld.al/superkompjuteret-me-te-fuqishem-te-botes-kina-ka-100-me-shume-sesa-shba/20%Always2019-06-19 17:05
https://pcworld.al/100-ekzekutivet-me-te-mire-ne-bote-sipas-glassdoor/20%Always2019-06-19 16:55
https://pcworld.al/llojet-e-teknologjive-te-aksesit-ne-internet-cdo-gje-qe-duhet-te-dini/20%Always2019-06-19 16:24
https://pcworld.al/dy-nga-tre-njerez-lexojne-lajmet-ne-smartphone/20%Always2019-06-19 13:34
https://pcworld.al/facebook-thirrje-nga-shba-ja-per-te-ndaluar-zhvillimin-e-monedhes-digjitale/20%Always2019-06-19 08:58
https://pcworld.al/sezoni-i-dyte-i-apex-legends-i-ben-armet-me-te-fuqishme/20%Always2019-06-19 07:06
https://pcworld.al/microsoft-sjell-aplikacionin-e-detyrave-ne-macos/20%Always2019-06-19 06:59
https://pcworld.al/autoritetet-evropiane-presione-ndaj-kriptomonedhes-se-facebook/20%Always2019-06-19 09:26
https://pcworld.al/ja-data-e-debutimit-te-samsung-galaxy-note-10/20%Always2019-06-19 06:46
https://pcworld.al/perditesoni-menjehere-shfletuesin-firefox/20%Always2019-06-19 06:40
https://pcworld.al/google-calendar-probleme-ne-mbare-boten/20%Always2019-06-18 18:53
https://pcworld.al/rregullat-per-viza-amerikane-ja-pse-nuk-duhet-te-postoni-shume-online/20%Always2019-06-18 16:28
https://pcworld.al/shqiperia-fillon-reduktimin-e-tarifave-roaming-per-shtetasit-e-kosoves/20%Always2019-06-18 16:25
https://pcworld.al/mit-ka-zhvilluar-nje-sistem-qe-u-jep-roboteve-shqisa-njerezore/20%Always2019-06-18 13:43
https://pcworld.al/gen-d-nje-platforme-qe-do-te-pershpejtoje-reformat-ne-fushen-e-edukimit-digjital-ne-te-gjithe-rajonin/20%Always2019-06-18 12:27
https://pcworld.al/elevator-lab-raiffeisen-bank-shqiperi-dhe-kosove-mbyllin-me-sukses-programin-sfida-rajonale-elevator-lab-2019/20%Always2019-06-18 07:47
https://pcworld.al/njihuni-me-libra-kriptomonedhen-e-shumepritur-te-facebook/20%Always2019-06-18 10:20
https://pcworld.al/microsoft-rifillon-shitjen-e-laptopeve-huawei/20%Always2019-06-18 06:59
https://pcworld.al/instagram-e-ben-me-te-lehte-rikuperimin-e-llogarive-te-vjedhura/20%Always2019-06-18 06:59
https://pcworld.al/europol-lancoi-mjetin-e-ri-te-neutralizimit-te-te-gjithave-versioneve-te-ransomware-gandcrab/20%Always2019-06-18 07:12
https://pcworld.al/5g-ja-vetem-tek-iphone-t-e-2020/20%Always2019-06-17 17:44
https://pcworld.al/aplikacioni-i-ri-i-adobe-per-vizatim-quhet-fresco/20%Always2019-06-17 17:16
https://pcworld.al/gjermanet-do-te-perdorin-iphone-si-karta-identiteti-virtuale/20%Always2019-06-17 15:15
https://pcworld.al/komanda-kibernetike-amerikane-ka-shenjestruar-infrastrukturen-elektrike-te-rusise/20%Always2019-06-17 14:23
https://pcworld.al/sanksionet-amerikane-do-te-reduktojne-me-40-shitjet-e-smartfoneve-huawei-tha-ceo-i-kompanise/20%Always2019-06-17 13:29
https://pcworld.al/gjigandet-amerikane-te-cipeve-kerkojne-lehtesimin-e-sanksioneve-ndaj-huawei/20%Always2019-06-17 14:24
https://pcworld.al/skandali-i-privatesise-se-venmo-pse-nuk-duhet-ti-lini-transaksionet-publike/20%Always2019-06-17 14:08
https://pcworld.al/sanksionet-kunder-huawei-japin-goditjet-e-para-ndaj-gjigandeve-amerikan-te-teknologjise/20%Always2019-06-17 06:32
https://pcworld.al/twitter-rikthen-aplikacionin-per-mac-shpjegon-pse-e-terhoqi-vitin-e-kaluar/20%Always2019-06-17 06:22
https://pcworld.al/shitjet-globale-te-smartfoneve-huawei-ne-tatepjete/20%Always2019-06-17 06:01
https://pcworld.al/bitcoin-ne-piken-me-te-larte-qe-prej-majit-2018/20%Always2019-06-17 06:31
https://pcworld.al/nje-kompani-izraelite-pretendon-se-mund-te-hakoje-cdo-model-te-iphone/20%Always2019-06-16 17:11
https://pcworld.al/debutimi-i-galaxy-fold-jo-perpara-korrikut/20%Always2019-06-16 14:13
https://pcworld.al/plani-i-apple-per-te-shpetuar-baterite-e-iphone-nga-degradimi/20%Always2019-06-15 17:51
https://pcworld.al/adobe-ka-trajnuar-nje-sistem-ia-qe-identifikon-manipulimin-e-fotove-me-photoshop/20%Always2019-06-14 17:40
https://pcworld.al/vendimi-per-ekstradimin-e-assange-ne-shba-ne-shkurt-te-2020/20%Always2019-06-14 16:40
https://pcworld.al/huawei-gati-planin-per-te-zevendesuar-androidin/20%Always2019-06-14 14:43
https://pcworld.al/shtyhet-edhe-telefoni-me-palosje-i-huawei/20%Always2019-06-14 10:41
https://pcworld.al/twitter-fushate-kunder-llogarive-te-lidhura-me-qeverine-iraniane/20%Always2019-06-14 05:23
https://pcworld.al/kriptomonedha-e-facebook-gjen-mbeshtetjen-e-emrave-te-medhenj/20%Always2019-06-14 05:15
https://pcworld.al/samsung-prezanton-gjeneraten-e-dyte-te-televizorit-modular-dhe-eshte-masiv/20%Always2019-06-14 05:09
https://pcworld.al/chrome-76-firmos-shuarjen-e-adobe-flash/20%Always2019-06-14 05:01
https://pcworld.al/telefonet-huawei-permbyten-nga-reklamat/20%Always2019-06-14 04:54
https://pcworld.al/bitcoin-vuan-por-jo-litecoin/20%Always2019-06-13 17:58
https://pcworld.al/perdoruesit-e-vodafone-ne-mbare-evropen-probleme-me-internetin/20%Always2019-06-13 15:49
https://pcworld.al/bombe-sigurie-mbi-sistemin-operativ-te-microsoft/20%Always2019-06-13 15:42
https://pcworld.al/operatoret-gjermane-dhane-6-6-miliarde-euro-per-frekuencat-5g/20%Always2019-06-13 15:19
https://pcworld.al/britania-prane-ekstradimit-te-julian-assange-ne-shba/20%Always2019-06-13 13:47
https://pcworld.al/telegram-eshte-sulmuar-nga-hakeret-shteterore-kineze-thote-ekzekutivi-i-kompanise/20%Always2019-06-13 12:34
https://pcworld.al/huawei-regjistron-sistemin-e-ri-operativ-per-smartfonet/20%Always2019-06-13 07:03
https://pcworld.al/google-zbulon-vete-pixel-4-perpara-debutimit/20%Always2019-06-13 06:55
https://pcworld.al/linux-i-vertete-debuton-ne-windows-10/20%Always2019-06-13 06:47
https://pcworld.al/google-nuk-do-te-sinkronizoje-automatikisht-fotot-mes-aplikacioneve-drive-dhe-photos/20%Always2019-06-13 06:41
https://pcworld.al/dropbox-i-ri-deshiron-te-jete-qendra-e-perditshmerise-suaj/20%Always2019-06-13 06:32
https://pcworld.al/sanksionet-amerikane-huawei-shtyn-debutimin-e-laptopeve-deri-ne-nje-afat-te-pacaktuar/20%Always2019-06-12 18:50
https://pcworld.al/facebook-ju-paguan-nese-e-lejoni-tu-gjurmoje-telefonin/20%Always2019-06-12 17:35
https://pcworld.al/adoptimi-i-5g-se-disa-here-me-i-shpejte-se-ai-i-4g/20%Always2019-06-12 16:38
https://pcworld.al/fotot-e-para-te-galaxy-note-10-zbulojne-ekranin-gjigand/20%Always2019-06-12 16:31
https://pcworld.al/shazam-mund-te-identifikoje-muziken-qe-luhet-neper-aplikacione/20%Always2019-06-12 13:40
https://pcworld.al/internet-te-shpejtesise-se-larte-permes-drites-ne-fluturimet-ajrore/20%Always2019-06-12 10:50
https://pcworld.al/lg-prezanton-monitoret-e-pare-ne-bote-me-kohe-pergjigje-1ms/20%Always2019-06-12 10:42
https://pcworld.al/aplikacioni-icloud-ne-windows-10-me-i-fuqishem-se-asnjehere-me-pare/20%Always2019-06-12 10:35
https://pcworld.al/telekomi-i-kosoves-ka-edhe-tre-dite-afat-per-ti-paguar-25-milione-euro-z-mobile/20%Always2019-06-12 13:49
https://pcworld.al/zuckerberg-i-bejne-video-deepfake/20%Always2019-06-12 07:21
https://pcworld.al/telekom-albania-400-milione-euro-dividend-nga-fitimet-e-saj-per-aksioneret-e-cosmote/20%Always2019-06-12 06:43
https://pcworld.al/amazon-beson-se-robotet-nuk-do-te-punojne-dot-pa-staf-njerezor/20%Always2019-06-11 17:41
https://pcworld.al/apple-ka-mjaftueshem-kapacitete-nese-bllokohet-prodhimi-i-iphone-ne-kine/20%Always2019-06-11 17:21
https://pcworld.al/opera-lancon-nje-shfletues-lojerash/20%Always2019-06-11 17:07
https://pcworld.al/ora-inteligjente-e-xiaomi-sfidon-apple-watch-per-gjysmen-e-cmimit/20%Always2019-06-11 16:45
https://pcworld.al/pas-16-vitesh-mozilla-ndryshon-logon-e-firefox/20%Always2019-06-11 14:31
https://pcworld.al/pubg-video-loja-me-fitimin-me-te-larte-ne-bote/20%Always2019-06-11 14:15
https://pcworld.al/perpjekja-e-fundit-e-kim-dotcom-per-ti-shpetuar-burgut/20%Always2019-06-11 11:21
https://pcworld.al/huawei-thote-se-i-duhet-me-shume-kohe-per-tu-bere-prodhuesi-me-i-madh-ne-bote-i-smartfoneve/20%Always2019-06-11 09:12
https://pcworld.al/teknologjia-e-re-e-gmail-hap-uebsajtet-brenda-postes-elektronike/20%Always2019-06-11 08:57
https://pcworld.al/amd-prezanton-procesorin-e-pare-ne-bote-per-video-lojerat-me-16-berthama/20%Always2019-06-11 07:03
https://pcworld.al/as-samsung-nuk-e-di-se-kur-galaxy-fold-do-te-dale-ne-shitje/20%Always2019-06-10 18:02
https://pcworld.al/sa-kushton-modeli-me-i-shtrenjte-i-mac-pro/20%Always2019-06-10 14:59
https://pcworld.al/bien-te-ardhurat-dhe-investimet-ne-sektorin-e-komunikimeve-elektronike/20%Always2019-06-10 13:44
https://pcworld.al/konsola-e-re-e-microsoft-eshte-kater-here-me-e-fuqishme-se-xbox-one-x/20%Always2019-06-10 12:58
https://pcworld.al/gears-5-debuton-me-10-shtator/20%Always2019-06-10 09:11
https://pcworld.al/startupi-i-kriptomonedhave-hakon-vetveten-per-te-shpetuar-fondet-e-perdoruesve/20%Always2019-06-10 08:54
https://pcworld.al/microsoft-kompania-me-me-vlere-ne-bote/20%Always2019-06-10 08:24
https://pcworld.al/shkaterrimi-i-ptk-se-intervistohet-ish-kryeshefi-shyqeri-haxha/20%Always2019-06-10 08:11
https://pcworld.al/xiaomi-shpjegon-teknologjine-e-re-te-kameres-transparente-nen-ekran/20%Always2019-06-10 10:01
https://pcworld.al/kina-kercenon-kompanite-amerikane-qe-i-binden-urdhrit-trump/20%Always2019-06-09 20:17
https://pcworld.al/firefox-behet-me-pagese/20%Always2019-06-09 16:58
https://pcworld.al/trafiku-evropian-i-internetit-per-pak-minuta-kaloi-nga-kina/20%Always2019-06-09 13:44
https://pcworld.al/vendet-e-g20-es-shtyjne-perpara-planin-per-taksimin-e-gjiganteve-te-teknologjise/20%Always2019-06-08 16:51
https://pcworld.al/microsoft-kishte-nje-databaze-me-10-milione-fytyra-pa-dijenine-e-perdoruesve/20%Always2019-06-08 13:43
https://pcworld.al/gjermania-aksion-kunder-gjuhes-se-urrejtjes-online/20%Always2019-06-07 17:03
https://pcworld.al/refuzimi-i-teknologjise-5g-te-kompanive-kineze-do-ti-kushtoje-operatoreve-evropiane-55-miliarde-euro/20%Always2019-06-07 16:30
https://pcworld.al/telefonet-e-rinj-huawei-do-te-shiten-pa-facebook-instagram-dhe-whatsapp/20%Always2019-06-07 16:19
https://pcworld.al/adoptohen-44-standarde-evropiane-per-pajisjet-elektrike/20%Always2019-06-07 12:49
https://pcworld.al/qyteti-i-ferizaj-behet-me-qender-te-inovacionit-dhe-ndermarresise/20%Always2019-06-07 13:34
https://pcworld.al/julia-hoxha-interviste-me-gruaja-ne-ict-ne-edicionin-e-7-te-te-ict-awards/20%Always2019-06-12 14:07
https://pcworld.al/aksesi-ne-internet-teknologjia-me-e-perdorur-dsl/20%Always2019-06-07 08:54
https://pcworld.al/telefoni-99-eurosh-i-nokia-ka-ekran-masiv/20%Always2019-06-07 08:29
https://pcworld.al/google-thote-se-nderprerja-e-sherbimeve-per-huawei-kercenim-per-sigurine-e-shba/20%Always2019-06-07 08:21
https://pcworld.al/siguria-e-pajisjeve-te-huawei-me-e-dobet-se-e-konkurrenteve-thone-ekspertet-britanike/20%Always2019-06-07 07:10
https://pcworld.al/telekomi-i-kosoves-kerkon-mese-22-milion-euro-nga-qeveria-e-kosoves/20%Always2019-06-07 07:49
https://pcworld.al/galaxy-note-10-do-ti-mungoje-nje-teknologji-e-fundit/20%Always2019-06-06 17:02
https://pcworld.al/google-maps-tashme-tregon-nje-informacion-jetik-per-drejtuesit-e-makinave/20%Always2019-06-06 16:48
https://pcworld.al/huawei-do-te-ndertoje-rrjetin-5g-te-operatorit-me-te-madh-celular-ne-rusi/20%Always2019-06-06 16:36
https://pcworld.al/skype-sjell-funksionin-e-munguar-ne-platformat-mobile/20%Always2019-06-06 14:26
https://pcworld.al/vodafone-lancon-5g-ne-itali/20%Always2019-06-06 14:11
https://pcworld.al/akep-do-te-ndaloje-telefonatat-e-bezdisshme-te-telemarketingut/20%Always2019-06-06 13:06
https://pcworld.al/privatesia-lufta-e-re-mes-shfletuesve/20%Always2019-06-06 10:07
https://pcworld.al/kriptomonedha-e-facebook-mund-te-debutoje-me-shpejt-sesa-keni-menduar/20%Always2019-06-06 09:38
https://pcworld.al/kina-hedh-hapin-e-madh-licencon-5g-per-kater-operatoret-vendas/20%Always2019-06-06 07:05
https://pcworld.al/lajmet-e-rreme-sfide-per-maqedonine-e-veriut-ne-integrimet-euro-atlantike/20%Always2019-06-05 16:41
https://pcworld.al/sekretari-amerikan-pompeo-paralajmeron-serish-aleatet-evropiane-per-huawei/20%Always2019-06-05 14:16
https://pcworld.al/konflikti-ne-biznes-dhe-menyrat-per-parandalimin-e-tij/20%Always2019-06-05 10:11
https://pcworld.al/ja-lista-e-iphone-dhe-ipad-qe-do-te-kalojne-ne-ios-13/20%Always2019-06-05 08:22
https://pcworld.al/apple-ios-13-premton-rritje-te-ndjeshme-te-performances-per-iphone/20%Always2019-06-04 06:08
https://pcworld.al/apple-maps-meson-nga-google-maps/20%Always2019-06-04 05:59
https://pcworld.al/apple-ipad-do-te-kete-sistemin-e-tij-operativ/20%Always2019-06-04 05:48
https://pcworld.al/gjykata-suedeze-refuzon-kerkesen-per-burgosjen-e-assange/20%Always2019-06-04 06:10
https://pcworld.al/pas-gjashte-vitesh-pritje-apple-sjell-modelet-e-reja-mac-pro-dhe-kushtojne-nje-pasuri/20%Always2019-06-04 05:39
https://pcworld.al/ios-13-sjell-nderfaqen-e-erret-dark-mode/20%Always2019-06-04 05:29
https://pcworld.al/amd-dhe-samsung-bashkepunojne-per-te-sjelle-teknologjine-grafike-radeon-tek-smartfonet/20%Always2019-06-03 18:09
https://pcworld.al/rritet-ndjeshem-interneti-ne-shtepi-kater-operatore-dominojne-tregun/20%Always2019-06-03 16:26
https://pcworld.al/huawei-redukton-prodhimin-e-smartfoneve/20%Always2019-06-21 08:21
https://pcworld.al/del-ne-shitje-televizori-i-pare-8k-me-cmim-marramendes/20%Always2019-06-03 12:11
https://pcworld.al/xiaomi-i-pergjigjet-telefonit-me-kamer-nen-ekran-te-oppo/20%Always2019-06-03 12:02
https://pcworld.al/grupi-ballkanas-i-telekomunikacionit-pas-sbb-dhe-telemach-ben-blerje-te-madhe-ne-kroaci/20%Always2019-06-03 12:02
https://pcworld.al/nuk-ndalet-renia-e-numrit-te-perdoruesve-te-sherbimeve-celulare-ne-shqiperi/20%Always2019-06-03 11:25
https://pcworld.al/njihuni-me-telefonin-e-pare-ne-bote-me-ekran-te-plote-pa-notch/20%Always2019-06-03 11:04
https://pcworld.al/ylli-i-youtube-merr-ate-qe-meriton-pasi-u-tall-me-nje-te-pastrehe/20%Always2019-06-03 12:03
https://pcworld.al/ca-perdorues-te-windows-10-es-nuk-ka-per-te-pelqyer-veprimin-e-fundit-te-microsoft/20%Always2019-06-03 08:16
https://pcworld.al/loja-gjeegjeze-e-cila-joshi-miliona-njerez-mbush-35-vite/20%Always2019-06-03 07:41
https://pcworld.al/huawei-konsolidon-pozitat-si-prodhuesi-i-dyte-me-i-madh-ne-bote-pas-samsung/20%Always2019-06-02 17:18
https://pcworld.al/kreativet-sllovake-vizitojne-tiranen-diskutohen-sfidat-e-industrise-kreative-ne-shqiperi/20%Always2019-06-01 19:46
https://pcworld.al/teknologjia-e-informacionit-trend-ne-rritje-me-nevojen-per-kuadro-te-reja/20%Always2019-06-01 16:49