XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/telekomi-i-kosoves-synon-rimekembjen-pas-shkeputjes-se-kontrates-me-z-mobile/20%Always2019-07-31 17:36
https://pcworld.al/spotify-thote-se-ka-108-milione-abonente-ma-pagese/20%Always2019-07-31 17:24
https://pcworld.al/facebook-ka-financuar-nje-studim-per-leximin-e-trurit-te-njeriut/20%Always2019-07-31 14:08
https://pcworld.al/amerika-shtepia-e-milionereve/20%Always2019-07-31 08:01
https://pcworld.al/sony-ka-shitur-100-milione-playstation-4/20%Always2019-07-31 07:56
https://pcworld.al/nga-sot-shfletimi-privat-ne-chrome-behet-me-te-vertete-privat/20%Always2019-07-31 07:48
https://pcworld.al/pergjysmohet-fitimi-i-samsung/20%Always2019-07-31 07:33
https://pcworld.al/financat-e-apple-ekspozojne-veshtiresite-qe-po-kalon-iphone/20%Always2019-07-31 07:18
https://pcworld.al/telekomi-i-kosoves-nderpret-kontraten-me-z-mobile/20%Always2019-07-30 16:31
https://pcworld.al/huawei-sfidon-shba-te-ardhurat-rriten-me-23/20%Always2019-07-30 15:55
https://pcworld.al/google-zbuloi-disa-probleme-sigurie-ne-apple-ios-dhe-nje-prej-tyre-nuk-eshte-adresuar-ende/20%Always2019-07-30 15:25
https://pcworld.al/punetoret-e-telekomit-kundershtojne-vazhdimin-e-kontrates-me-z-mobile/20%Always2019-07-30 13:49
https://pcworld.al/106-milione-amerikane-jane-hakuar/20%Always2019-07-30 08:42
https://pcworld.al/facebook-u-thote-investitoreve-se-kriptomonedha-libra-mund-te-mos-shohe-kurre-driten-e-diellit/20%Always2019-07-30 07:44
https://pcworld.al/shkencetaret-kane-ndertuar-nje-mikrofon-kuantik-qe-mat-tingujt-ne-nivel-atomik/20%Always2019-07-30 07:31
https://pcworld.al/gjykata-e-larte-evropiane-leshon-bomben-per-uebsajtet-qe-perdorin-butonin-like-te-facebook/20%Always2019-07-30 07:19
https://pcworld.al/procesoret-e-fundit-te-mediatek-jane-ndertuar-per-video-lojerat/20%Always2019-07-30 07:08
https://pcworld.al/shkencetaret-kane-krijuar-lente-qe-komandohen-nga-levizjet-e-syrit/20%Always2019-07-30 06:59
https://pcworld.al/sony-ka-ndertuar-nje-kondicioner-per-trupin-tuaj/20%Always2019-07-29 16:28
https://pcworld.al/oppo-nuk-mjaftohet-me-kornizat-minimale-te-ekranit-te-telefonit-duke-i-hequr-plotesisht/20%Always2019-07-29 15:47
https://pcworld.al/te-tre-iphone-t-e-2020-do-te-kene-5g/20%Always2019-07-29 13:10
https://pcworld.al/telefonit-me-palosje-huawei-i-jane-shtuar-nje-kamer-e-katert-dhe-fibra-karboni/20%Always2019-07-29 12:10
https://pcworld.al/ja-sesi-te-ndaloni-perditesimet-automatike-ne-windows-10/20%Always2019-07-29 15:45
https://pcworld.al/facebook-vazhdon-te-rritet/20%Always2019-07-29 09:45
https://pcworld.al/hakeri-britanik-dhe-heroi-i-wannacry-i-shpeton-burgut/20%Always2019-07-29 07:00
https://pcworld.al/nje-16-vjecar-shpallet-kampion-bote-ne-fortnite/20%Always2019-07-29 06:50
https://pcworld.al/ja-sesi-te-merrni-maksimumin-nga-pamja-e-re-e-twitter/20%Always2019-07-28 19:42
https://pcworld.al/apple-do-te-pasuroje-linjen-e-tableteve-me-dy-ipad-te-rinj/20%Always2019-07-28 17:10
https://pcworld.al/aplikacioni-desktop-dhe-ueb-i-whatsapp-do-te-funksionoje-edhe-kur-telefoni-eshte-i-fikur-ose-pa-internet/20%Always2019-07-27 15:38
https://pcworld.al/whatsapp-pay-po-vjen-kete-vit/20%Always2019-07-26 17:17
https://pcworld.al/problemet-teknike-te-telekomit-rrezikojne-edhe-sigurine-nacionale/20%Always2019-07-26 15:51
https://pcworld.al/huawei-prezantoi-telefonin-e-pare-5g/20%Always2019-07-26 15:05
https://pcworld.al/twitter-mbi-pritshmerite-e-analisteve-me-te-ardhurat-dhe-numrin-e-perdoruesve/20%Always2019-07-26 13:20
https://pcworld.al/alibaba-hyn-ne-tregun-amerikan/20%Always2019-07-26 08:41
https://pcworld.al/google-raporton-fitime-rekord/20%Always2019-07-26 06:58
https://pcworld.al/akep-rihap-tenderin-per-frekuencat-4g-ne-banden-800mhz/20%Always2019-07-26 12:20
https://pcworld.al/kamera-e-re-e-sony-eshte-endrra-e-nje-vlogeri/20%Always2019-07-26 06:28
https://pcworld.al/videot-youtube-per-femije-dhe-video-lojera-marrin-numrin-me-te-larte-te-shikimeve/20%Always2019-07-26 06:15
https://pcworld.al/ku-do-te-shkoje-gjoba-5-miliarde-dollare-vene-ndaj-facebook/20%Always2019-07-25 19:12
https://pcworld.al/nese-ju-shqeteson-privatesia-online-ky-eshte-shfletuesi-qe-keni-nevoje/20%Always2019-07-25 16:28
https://pcworld.al/apple-favorizon-aplikacionet-e-saj-ne-rezultatet-e-kerkimit-te-app-store-raport/20%Always2019-07-26 07:53
https://pcworld.al/ushtria-amerikane-prodhon-nje-arme-automatike-me-inteligjence-artificiale/20%Always2019-07-25 07:20
https://pcworld.al/japonia-prodhon-medaljet-e-lojerave-olimpike-nga-80-mije-ton-pajisje-elektronike-te-ricikluara/20%Always2019-07-25 07:08
https://pcworld.al/office-online-do-te-quhet-thjeshte-office/20%Always2019-07-25 06:59
https://pcworld.al/samsung-zbulon-daten-kur-galaxy-fold-do-te-rikthehet/20%Always2019-07-25 06:53
https://pcworld.al/kjo-eshte-menuja-e-re-start-qe-do-te-vije-ne-windows-10/20%Always2019-07-25 06:44
https://pcworld.al/sezoni-i-4-i-pubg-mberrin-ne-pc/20%Always2019-07-24 18:22
https://pcworld.al/fitimi-i-telekom-slovenije-rritet/20%Always2019-07-24 18:16
https://pcworld.al/nga-15-tetori-shtojcat-e-chrome-do-te-jene-me-te-sigurta/20%Always2019-07-24 18:02
https://pcworld.al/google-gallery-go-eshte-nje-aplikacion-i-lehte-per-menaxhimin-e-fotove-ne-android/20%Always2019-07-24 14:23
https://pcworld.al/kompanite-e-medha-teknologjike-ne-hetim-nga-departamenti-amerikan-i-drejtesise/20%Always2019-07-24 07:18
https://pcworld.al/softueri-shume-popullor-i-luajtjes-se-videove-ka-nje-problem-kritik/20%Always2019-07-24 06:13
https://pcworld.al/fbi-kina-pergjegjesja-kryesore-per-spiunazh-kibernetik-ne-shba/20%Always2019-07-24 18:02
https://pcworld.al/aplikacioni-i-facebook-per-femijet-ka-lejuar-te-huajt-ti-bashkohen-bisedave/20%Always2019-07-24 06:02
https://pcworld.al/numri-i-perdoruesve-te-snapchat-shkoi-ne-203-milione/20%Always2019-07-24 05:52
https://pcworld.al/facebook-nuk-perjashton-mundesine-e-lancimit-te-libra-pa-miratimin-e-autoriteteve/20%Always2019-07-24 05:47
https://pcworld.al/digjitalizimi-besohet-se-do-te-rris-efikasitetin-e-administrates/20%Always2019-07-23 17:01
https://pcworld.al/microsoft-investon-1-miliarde-dollare-ne-openai/20%Always2019-07-23 16:58
https://pcworld.al/modelet-e-vjetra-te-iphone-dhe-ipad-kane-probleme-me-gps/20%Always2019-07-23 16:15
https://pcworld.al/iphone-11-do-te-kete-kamera-dhe-porta-te-reja/20%Always2019-07-23 16:06
https://pcworld.al/huawei-nuk-ndalet-pavaresisht-sanksioneve-amerikane/20%Always2019-07-23 14:53
https://pcworld.al/galaxy-note-10-do-te-riktheje-nje-funksion-qe-galaxy-s10-i-mungoi/20%Always2019-07-23 07:01
https://pcworld.al/miliona-telefone-te-thjeshte-do-te-mund-te-instalojne-whatsapp/20%Always2019-07-23 06:52
https://pcworld.al/apple-prane-blerjes-se-biznesit-te-modemeve-5g-te-intel/20%Always2019-07-23 06:44
https://pcworld.al/hakeret-thyejne-nje-kontraktor-te-inteligjences-ruse-vjedhin-7-5tb-te-dhena/20%Always2019-07-23 06:36
https://pcworld.al/ios-12-4-sjell-apple-card/20%Always2019-07-23 06:27
https://pcworld.al/aplikacioni-slack-per-desktop-33-me-i-shpejte-dhe-perdor-50-me-pak-memorie/20%Always2019-07-22 17:11
https://pcworld.al/nje-konfigurim-i-thjeshte-mund-te-rrise-shpejtesine-e-wi-fi-hotspot-ne-android-drastikisht/20%Always2019-07-22 16:34
https://pcworld.al/avengersendgame-eshte-filmi-me-fitimet-me-te-medha-ne-historine-e-industrise-se-filmit/20%Always2019-07-22 17:12
https://pcworld.al/huawei-ka-ndertuar-nje-rrjet-celular-qe-pergjonte-perdoruesit-ne-korene-e-veriut/20%Always2019-07-22 14:46
https://pcworld.al/shpikesi-francez-do-te-kaloje-kanalin-e-anglise-mbi-nje-hoverboard/20%Always2019-07-22 12:15
https://pcworld.al/400-milione-perdorues-te-windows-10-do-te-detyrohen-nga-microsoft-te-bejne-ate-qe-me-se-paku-e-deshirojne/20%Always2019-07-22 07:11
https://pcworld.al/8-shtojcat-ne-chrome-dhe-firefox-qe-kane-vjedhur-te-dhena-nga-miliona-perdorues/20%Always2019-07-22 07:03
https://pcworld.al/ios-13-ka-nje-opsion-per-shkrimin-e-shpejte-te-mesazheve-qe-perdoruesit-android-e-kane-prej-vitesh/20%Always2019-07-22 06:51
https://pcworld.al/me-perjashtim-te-bitcoin-facebook-libra-eshte-nje-hap-perpara-te-gjitha-kriptomonedhave-te-tjera/20%Always2019-07-22 06:42
https://pcworld.al/pse-note-10-nuk-duhet-te-jete-flagshipi-i-radhes-i-samsung-qe-duhet-te-blini/20%Always2019-07-22 06:32
https://pcworld.al/fotot-dhe-videot-qe-shperndani-ne-whatsapp-nuk-jane-aq-te-sigurta-sa-keni-menduar/20%Always2019-07-21 16:13
https://pcworld.al/me-27-28-korrik-ne-ictslab-organizohet-maratona-e-redaktimit-wikivoyage-per-zgjerimin-e-permbajtjes-turistike-te-shqiperise-dhe-kosoves/20%Always2019-07-20 15:44
https://pcworld.al/huawei-nuk-ka-ndertuar-nje-sistem-operativ-per-zevendesimin-e-android/20%Always2019-07-19 17:32
https://pcworld.al/piramida-e-tiranes-nje-muze-komunist-qe-do-te-shnderrohet-ne-qender-rajonale-e-teknologjise/20%Always2019-07-19 14:51
https://pcworld.al/rrjeti-evropian-satelitor-i-navigimit-rikthehet-ne-pune-pas-6-ditesh-nderprerje/20%Always2019-07-19 14:52
https://pcworld.al/google-perkujton-50-vjetorin-e-zbritjes-se-apollo-11-ne-hene-me-nje-doodle/20%Always2019-07-19 07:53
https://pcworld.al/instagram-do-te-paralajmeroje-perdoruesit-qe-po-shkojne-drejt-mbylljes-se-llogarise/20%Always2019-07-19 14:20
https://pcworld.al/microsoft-rekord-te-ardhurash/20%Always2019-07-19 07:38
https://pcworld.al/me-30-qershor-hyn-ne-fuqi-shfletimi-i-vertete-privat-i-chrome/20%Always2019-07-19 07:32
https://pcworld.al/google-3-fishon-shperblimet-per-ata-qe-zbulojne-probleme-sigurie-ne-chrome/20%Always2019-07-19 08:38
https://pcworld.al/uber-tarifon-gabimisht-perdoruesit-100-here-me-shume-sesa-kushtonte-udhetimi/20%Always2019-07-18 18:41
https://pcworld.al/slack-ndryshon-fjalekalimet-e-mijera-perdoruesve/20%Always2019-07-18 15:54
https://pcworld.al/bashkimi-evropian-gjobit-qualcomm/20%Always2019-07-18 16:13
https://pcworld.al/samsung-prezanton-memorien-e-re-ram-per-5g-dhe-inteligjencen-artificiale/20%Always2019-07-18 11:51
https://pcworld.al/telekomi-i-kosoves-ne-beteje-me-falimentimin/20%Always2019-07-18 08:02
https://pcworld.al/aplikacioni-faceapp-tashme-ka-nen-kontroll-150-milion-fytyra-dhe-emra-njerezish/20%Always2019-07-18 07:36
https://pcworld.al/apple-ka-gjetur-nje-menyre-te-zgjuar-per-ti-bere-baterite-e-iphone-me-jetegjate/20%Always2019-07-18 07:24
https://pcworld.al/nje-problem-sigurie-ne-bluetooth-ekspozon-vendndodhjen-tuaj/20%Always2019-07-18 07:11
https://pcworld.al/testimi-i-instagram-me-fshehjen-e-numrit-te-pelqimeve-behet-nderkombetar/20%Always2019-07-18 07:00
https://pcworld.al/senatori-amerikan-thirrje-fbi-se-per-te-hetuar-aplikacionin-e-plakjes-faceapp/20%Always2019-07-18 06:47
https://pcworld.al/kriptomonedhat-e-vogla-moren-goditjen-me-te-rende-nga-veshtiresite-qe-po-kalon-facebook-libra/20%Always2019-07-17 18:14
https://pcworld.al/projekti-i-motorit-te-kerkimit-te-censuruar-te-google-eshte-anuluar/20%Always2019-07-17 12:19
https://pcworld.al/plani-i-elon-musk-per-te-hakuar-trurin-e-njeriut-nje-hap-me-afer-realitetit/20%Always2019-07-17 12:11
https://pcworld.al/amazon-nen-hetim-nga-komisioni-evropian-per-konkurrence-te-pandershme/20%Always2019-07-17 12:03
https://pcworld.al/telekomit-te-kosoves-mund-ti-bllokohen-llogarite-bankare-nese-nuk-shlyen-borxhin-z-mobile/20%Always2019-07-17 11:09
https://pcworld.al/monedha-e-facebook-pjese-e-diskutimeve-te-ministrave-te-financave-te-g20-es/20%Always2019-07-17 10:57
https://pcworld.al/robote-te-cilet-furnizohen-me-energji-nga-dridhjet-mund-te-sherojne-semundjet-nga-brenda-trupit-te-njeriut/20%Always2019-07-17 07:29
https://pcworld.al/60-emoji-te-reja-po-vine-android-dhe-ios/20%Always2019-07-17 11:16
https://pcworld.al/kush-eshte-dhe-nga-vjen-aplikacioni-i-plakjes-qe-u-be-viral/20%Always2019-07-17 06:49
https://pcworld.al/ora-inteligjente-e-ardhshme-e-samsung-do-te-kete-nje-skaner-ekg/20%Always2019-07-16 20:29
https://pcworld.al/bitcoin-ra-nen-10000-dollare-per-here-te-pare-ne-2-jave/20%Always2019-07-16 17:22
https://pcworld.al/vodafone-sfidon-gjigandin-deutsche-telekom-me-aktivizimin-e-rrjetit-5g-ne-gjermani/20%Always2019-07-16 15:51
https://pcworld.al/inteligjenca-artificiale-zgjidh-kubin-rubik-ne-1-sekonde/20%Always2019-07-16 13:07
https://pcworld.al/gjermania-ndalon-perdorimin-e-office-365-ne-shkolla-per-shkak-te-privatesise/20%Always2019-07-16 07:07
https://pcworld.al/turbinat-e-eres-ne-skoci-prodhuan-dyfishin-e-energjise-elektrike-qe-i-duhet-vendit/20%Always2019-07-16 06:58
https://pcworld.al/twitter-i-i-ri-nje-eksperience-qe-nuk-duhet-ta-humbisni-po-vjen/20%Always2019-07-16 06:44
https://pcworld.al/flagshipet-nuk-duhet-te-presin-2020-per-me-shume-performance-dhe-kjo-fale-qualcomm/20%Always2019-07-16 06:35
https://pcworld.al/libra-nuk-do-te-jete-e-disponueshme-derisa-autoritetet-te-jene-kenaqura-tha-facebook/20%Always2019-07-15 18:19
https://pcworld.al/bitcoin-ra-me-10-ndersa-komentet-negative-ndaj-kriptomonedhave-jane-shtuar/20%Always2019-07-15 16:36
https://pcworld.al/ictslab-unicef-albania-dhe-bashkia-tirane-organizojne-workshop-me-tematike-sigurine-ne-internet/20%Always2019-07-15 14:25
https://pcworld.al/huawei-regjistron-sistemin-operativ-alternativ-ne-evrope/20%Always2019-07-15 06:43
https://pcworld.al/dr-mario-world-2-milione-shkarkime-dhe-100-mije-dollare-te-ardhura-ne-72-ore/20%Always2019-07-15 06:35
https://pcworld.al/bankat-gjermane-distancohen-nga-verifikimi-i-veprimeve-bankare-permes-sms/20%Always2019-07-15 06:27
https://pcworld.al/syze-te-realitetit-te-shtuar-me-palosje-samsung-ka-nje-plan/20%Always2019-07-15 06:16
https://pcworld.al/hubi-i-ri-i-sony-eshte-lexuesi-me-i-shpejte-ne-bote-i-kartave-sd/20%Always2019-07-15 06:08
https://pcworld.al/me-youtube-premium-perdoruesit-mund-te-shkarkojne-videot/20%Always2019-07-15 05:57
https://pcworld.al/microsoft-word-rekord-instalimesh-ne-android/20%Always2019-07-14 20:43
https://pcworld.al/ndahet-nga-jeta-ne-moshen-93-vjecare-njeriu-qe-shpiku-fjalekalimin/20%Always2019-07-14 17:01
https://pcworld.al/facebook-goditet-me-gjoben-me-te-rende-ne-historine-e-kompanise/20%Always2019-07-13 15:22
https://pcworld.al/apple-watch-mund-te-perdoret-per-te-pergjuar-te-tjeret-permes-iphone/20%Always2019-07-12 19:59
https://pcworld.al/nje-burse-kriptografike-i-vidhen-32-milione-dollare-ne-kriptomonedha/20%Always2019-07-12 17:01
https://pcworld.al/bitmain-humbet-150000-dollare-sepse-germoi-nje-bllok-te-paligjshem-ne-rrjetin-bitcoin/20%Always2019-07-13 15:23
https://pcworld.al/shoelace-eshte-perpjekja-e-radhes-e-google-per-te-ndertuar-nje-rrjet-social/20%Always2019-07-12 16:39
https://pcworld.al/lenovo-ndihmon-ne-rritjen-e-shitjeve-te-kompjutereve-per-2019/20%Always2019-07-12 15:57
https://pcworld.al/samiti-i-mediave-sociale-ne-shtepine-e-bardhe/20%Always2019-07-12 16:40
https://pcworld.al/telefoni-i-pare-5g-i-huawei-nuk-do-te-jete-ai-qe-keni-menduar/20%Always2019-07-12 09:15
https://pcworld.al/google-ndryshon-menyren-sesi-lajmet-shfaqen-ne-rezultatet-e-kerkimit/20%Always2019-07-12 08:52
https://pcworld.al/a-e-ka-parakaluar-microsoft-teams-rivalin-slack/20%Always2019-07-12 07:22
https://pcworld.al/facebook-ju-tregon-arsyen-rreth-reklamave-qe-ju-shfaqen/20%Always2019-07-12 10:22
https://pcworld.al/sulmet-kibernetike-kosova-shenjester-e-hakereve-serbe-dhe-ruse/20%Always2019-07-12 09:15
https://pcworld.al/trump-i-njeh-mjaft-mire-kriptomonedhat-dhe-nuk-i-pelqen-aspak-bitcoin/20%Always2019-07-12 06:58
https://pcworld.al/twitter-jashte-funksioni-per-afro-1-ore/20%Always2019-07-11 20:20
https://pcworld.al/google-translate-perkthen-tekstin-permes-kameres-edhe-ne-gjuhen-shqipe/20%Always2019-07-11 17:15
https://pcworld.al/ja-telefoni-samsung-qe-do-te-sjelle-5g-per-masat/20%Always2019-07-11 15:28
https://pcworld.al/bitcoin-humbet-terren-nen-presionin-amerikan/20%Always2019-07-11 17:25
https://pcworld.al/shba-ve-nuk-i-pelqen-plani-i-frances-per-te-tatuar-gjigandet-e-teknologjise/20%Always2019-07-11 11:48
https://pcworld.al/mozilla-publikon-nje-liste-shtojcash-te-rekomanduara-per-firefox/20%Always2019-07-11 07:01
https://pcworld.al/fotot-e-reja-te-galaxy-note-10-nuk-lene-asnje-sekret-per-debutimin-e-tij-me-7-gusht/20%Always2019-07-11 06:49
https://pcworld.al/apple-ka-nisur-pergatitjet-per-5-ipad-te-rinj/20%Always2019-07-11 06:42
https://pcworld.al/lamtumire-fjalekalimeve-ne-windows-10/20%Always2019-07-11 06:33
https://pcworld.al/del-ne-drite-tableti-i-ri-i-samsung-galaxy-tab-s6/20%Always2019-07-11 06:26
https://pcworld.al/autoriteti-financiar-me-i-larte-ne-shba-kriptomonedha-e-facebook-nuk-mund-te-shkoje-perpara/20%Always2019-07-11 07:29
https://pcworld.al/youtube-ndryshime-te-reja-ne-sistemin-e-mbrojtjes-dhe-deklarimit-te-te-drejtave-te-autorit/20%Always2019-07-10 16:30
https://pcworld.al/plani-sekret-i-intel-do-te-thote-telashe-per-procesoret-amd-ryzen/20%Always2019-07-10 14:02
https://pcworld.al/pajisjet-e-anestezise-mund-te-hakohen/20%Always2019-07-10 13:44
https://pcworld.al/biznesmeni-qe-bleu-telekom-albania-nxjerr-ne-shitje-investimin-e-tij-me-te-madh/20%Always2019-07-10 12:21
https://pcworld.al/twitter-del-ne-mbrojtje-te-grupeve-fetare/20%Always2019-07-10 08:21
https://pcworld.al/shba-do-te-aprovoje-tregtine-me-huawei-por-ne-menyre-te-kufizuar/20%Always2019-07-10 06:36
https://pcworld.al/dr-mario-world-vjen-ne-android-dhe-ios/20%Always2019-07-10 06:27
https://pcworld.al/trump-nuk-i-bllokon-dot-ata-qe-e-kritikojne-ne-twitter/20%Always2019-07-10 06:19
https://pcworld.al/zgjedhja-e-nje-laptopi-macbook-me-e-thjeshte-se-kurre-me-pare/20%Always2019-07-10 06:16
https://pcworld.al/me-dropbox-transfer-mund-te-dergoni-deri-ne-100gb-te-dhena/20%Always2019-07-09 20:22
https://pcworld.al/apple-terheq-nga-tregu-modelet-low-cost-te-macbook/20%Always2019-07-09 17:41
https://pcworld.al/firefox-68-me-ndryshime-te-medha-ne-ios-por-te-vogla-ne-desktop/20%Always2019-07-09 17:20
https://pcworld.al/mozilla-lancoi-versionin-me-pagese-te-firefox-ja-sa-do-te-kushtoje/20%Always2019-07-09 16:10
https://pcworld.al/kriptomonedha-libra-e-facebook-ndikon-ne-rritjen-e-vleres-se-bitcoin/20%Always2019-07-09 14:16
https://pcworld.al/femijet-boshatisin-llogarine-bankare-te-prinderve-duke-luajtur-fifa/20%Always2019-07-09 10:45
https://pcworld.al/perdorimi-i-telefonise-fikse-shqiperia-poshte-mesatares-se-rajonit/20%Always2019-07-09 10:32
https://pcworld.al/google-braktis-trendin-notch/20%Always2019-07-09 06:54
https://pcworld.al/tani-e-tutje-mendohuni-dy-here-perpara-se-te-ngacmoni-dike-ne-instagram/20%Always2019-07-09 06:47
https://pcworld.al/spotify-lite-eshte-per-ata-perdorues-me-plane-te-kufizuara-interneti/20%Always2019-07-09 06:40
https://pcworld.al/me-ne-fund-zbulohet-misteri-pas-lajmit-te-microsoft-per-windows-1-0/20%Always2019-07-09 06:32
https://pcworld.al/aplikacionet-ios-gjenerojne-80-me-shume-te-ardhura-sesa-ato-android/20%Always2019-07-08 20:02
https://pcworld.al/5g-eshte-afro-tre-here-me-i-shpejte-se-4g-por-jo-kudo/20%Always2019-07-08 17:34
https://pcworld.al/njihuni-me-5-karakteristika-emocionuese-te-whatsapp-qe-do-te-vijne-se-shpejti/20%Always2019-07-08 15:51
https://pcworld.al/paketa-antishpifje-policim-dhe-gjoba-te-dyfishta-per-median-online/20%Always2019-07-08 13:46
https://pcworld.al/telekomi-slloven-nxjerr-ne-shitje-ipko/20%Always2019-07-08 13:32
https://pcworld.al/autoriteti-i-konkurrences-hetim-telefonise-celulare/20%Always2019-07-08 09:45
https://pcworld.al/nje-aplikacioni-i-rreme-perditesimesh-per-telefonet-samsung-eshte-shkarkuar-10-milione-here/20%Always2019-07-08 07:11
https://pcworld.al/operatoret-celulare-britanike-injorojne-paralajmerimet-rreth-huawei/20%Always2019-07-08 07:04
https://pcworld.al/windows-10-ka-nje-surprize-te-keqe-per-miliona-perdorues/20%Always2019-07-08 06:43
https://pcworld.al/bill-gates-steve-jobs-bente-magji/20%Always2019-07-08 06:33
https://pcworld.al/nje-teknologji-e-re-ekrani-do-te-dyfishoje-jetegjatesine-e-baterise-se-smartfoneve/20%Always2019-07-07 20:14
https://pcworld.al/6-telefonet-me-jetegjatesine-me-te-mire-te-baterise/20%Always2019-07-07 16:50
https://pcworld.al/me-8-korrik-do-te-mesojme-me-shume-rreth-sistemit-operativ-misterioz-te-microsoft/20%Always2019-07-06 17:10
https://pcworld.al/samsung-galaxy-a50-ka-nje-kamer-solide/20%Always2019-07-06 16:53
https://pcworld.al/microsoft-lancon-outlook-e-ri-ne-ueb/20%Always2019-07-06 16:43
https://pcworld.al/telecom-italia-zbulon-planin-ambicioz-per-5g/20%Always2019-07-05 17:48
https://pcworld.al/si-do-te-ngjaje-galaxy-note-10-keto-jane-imazhet-me-te-qarta-qe-kemi/20%Always2019-07-05 17:35
https://pcworld.al/nderprerja-e-madhe-e-facebook-instagram-dhe-whatsapp-dy-dite-me-pare-zbuloi-nje-te-vertete-te-frikshme/20%Always2019-07-05 15:03
https://pcworld.al/bmw-dhe-daimler-bashkojne-forcat-per-prodhimin-e-makinave-autonome-te-nivelit-4/20%Always2019-07-05 12:55
https://pcworld.al/nje-kompani-gjobitet-me-2-8-milione-dollare-sepse-etiketonte-kim-kardashian-ne-instagram/20%Always2019-07-05 12:17
https://pcworld.al/franca-do-te-gjobise-gjigantet-e-teknologjise-per-gjuhen-e-urrejtjes/20%Always2019-07-05 07:13
https://pcworld.al/fitimi-i-samsung-vazhdon-te-bjere-dhe-galaxy-s10-nuk-e-ndalon-dot/20%Always2019-07-05 07:07
https://pcworld.al/apple-ndryshon-dizajnin-e-tastierave-problematike-te-macbook/20%Always2019-07-05 06:57
https://pcworld.al/facetime-ne-ios-13-ka-nje-opsion-te-ri-qe-do-ta-dashuroni/20%Always2019-07-04 18:59
https://pcworld.al/pse-eshte-kaq-e-veshtire-te-prodhosh-nje-telefon-me-ekran-qe-paloset/20%Always2019-07-04 17:29
https://pcworld.al/ja-sesi-te-riktheni-shfletuesin-chrome-ne-gjendje-fillestare/20%Always2019-07-04 16:02
https://pcworld.al/huawei-vazhdon-te-jete-pjese-e-listes-se-zeze-pavaresisht-premtimit-te-trump/20%Always2019-07-04 13:25
https://pcworld.al/konsumi-i-energjise-nga-bitcoin-i-barabarte-me-ate-te-zvicres/20%Always2019-07-04 10:17
https://pcworld.al/vodafone-ndez-antenat-5g-ne-britani/20%Always2019-07-04 07:23
https://pcworld.al/shefit-te-baidu-i-hidhet-nje-shishe-uje-mbi-koke-gjate-nje-prezantimi-live/20%Always2019-07-04 07:16
https://pcworld.al/pas-nje-dite-te-veshtire-facebook-whatsapp-dhe-instagram-rikthehen-normalitetit/20%Always2019-07-04 07:09
https://pcworld.al/samsung-ka-genjyer-konsumatoret-per-telefonet-rezistente-ndaj-ujit/20%Always2019-07-04 07:01
https://pcworld.al/facebook-gjobitet-2-3-milion-dollare-per-shkelje-te-ligjit-te-gjuhes-se-urrejtjes-te-gjermanise/20%Always2019-07-03 17:02
https://pcworld.al/pas-whatsapp-bien-facebook-dhe-instagram/20%Always2019-07-03 15:06
https://pcworld.al/bie-whatsapp-perdoruesit-nuk-shkarkojne-permbajtjet-media/20%Always2019-07-03 14:20
https://pcworld.al/tashme-mund-te-shikoni-njoftimet-e-telefonit-android-direkt-ne-kompjuterin-windows-10/20%Always2019-07-03 14:12
https://pcworld.al/komanda-kibernetike-amerikane-paralajmeron-nje-sulm-kibernetik-qe-po-ndodh-ne-outlook/20%Always2019-07-03 12:14
https://pcworld.al/apple-publikon-numrin-e-kerkesave-te-qeverise-per-heqjen-e-aplikacioneve-nga-app-store/20%Always2019-07-03 11:28
https://pcworld.al/ligjvenesit-amerikan-i-kerkojne-facebook-te-nderprese-projektin-e-kriptomonedhes-libra/20%Always2019-07-03 06:54
https://pcworld.al/samsung-e-ka-riparuar-galaxy-fold/20%Always2019-07-03 06:46
https://pcworld.al/tesla-rekord-prodhimi-te-makinave-elektrike/20%Always2019-07-03 06:40
https://pcworld.al/njihuni-me-rivalin-me-te-madh-te-chrome-shfletuesin-qe-ju-paguan-per-te-pare-reklama/20%Always2019-07-02 18:31
https://pcworld.al/interneti-ne-panik-bien-dhjetera-uebsajte-por-jo-per-fajin-e-tyre/20%Always2019-07-02 17:02
https://pcworld.al/pajisja-qe-ndryshoi-menyren-sesi-degjojme-muzike-mbushi-40-vite/20%Always2019-07-02 16:09
https://pcworld.al/interneti-cmendet-nga-prezantimi-me-i-fundit-i-microsoft/20%Always2019-07-02 14:58
https://pcworld.al/perditesimi-i-madh-i-radhes-ne-windows-10-do-te-jete-ne-te-vertete-i-vogel/20%Always2019-07-02 16:00
https://pcworld.al/akep-publikon-listen-e-tarifave-roaming-ne-ballkanin-perendimor-per-tre-operatoret/20%Always2019-07-02 12:28
https://pcworld.al/ministri-lluka-ka-filluar-zbatimi-i-marreveshjes-roaming-per-vendet-e-ballkanit-perendimor/20%Always2019-07-02 11:52
https://pcworld.al/bitcoin-ra-nen-10000-dollare/20%Always2019-07-02 10:27
https://pcworld.al/telefoni-me-palosje-huawei-mate-x-eshte-ne-testimet-e-tij-te-fundit/20%Always2019-07-02 10:04
https://pcworld.al/dita-kur-librat-elektronike-te-microsoft-ndaluan-se-funksionuari/20%Always2019-07-02 07:03
https://pcworld.al/shefi-i-samsung-i-quan-problemet-e-galaxy-fold-te-turpshme/20%Always2019-07-02 06:45
https://pcworld.al/ja-sa-do-te-reduktohen-tarifat-roaming-me-vendet-e-ballkanit-pas-1-korrikut/20%Always2019-07-01 20:08
https://pcworld.al/debutimi-i-galaxy-note-10-me-ne-fund-ka-nje-date/20%Always2019-07-01 17:21
https://pcworld.al/ja-sesi-aplikacionet-po-organizojne-protestat-e-fuqishme-ne-hong-kong/20%Always2019-07-01 16:34
https://pcworld.al/ictsmedia-ofron-pozicione-vakante-pune-ne-tirane-dhe-korce/20%Always2019-07-01 15:45
https://pcworld.al/permbyllet-aventura-inovative-e-femijeve-te-pare-te-kampit-veror-te-teknologjise-ne-ictslab/20%Always2019-07-01 14:13
https://pcworld.al/shfletimi-pa-reklama-do-te-behet-shume-me-i-shpejte/20%Always2019-07-01 12:33
https://pcworld.al/llojet-e-aplikacioneve-mobile-qe-perdoruesit-shpenzojne-me-se-shumti-kohe/20%Always2019-07-01 06:53
https://pcworld.al/google-merr-driten-jeshile-per-licencimin-e-android-tek-huawei/20%Always2019-07-01 06:38
https://pcworld.al/google-nje-plan-per-te-shnderruar-aplikacionin-e-mesazheve-te-android-ne-nje-rival-te-instagram-dhe-snapchat/20%Always2019-07-01 06:30
https://pcworld.al/ja-pergjigja-e-android-ndaj-airdrop-ne-ios/20%Always2019-07-01 06:22
https://pcworld.al/thirrje-per-bojkotimin-e-rrjeteve-sociale-me-4-dhe-5-korrik/20%Always2019-07-01 06:07