Lajmet

10 aplikacionet e vitit në iOS në 2016-tën

Dhj 23 2016

2016-ta ishte viti kur Instagram u bë i njohur si aplikacion i ri. Google u shqua për përkrahjen ndaj iOS dhe Pokemon Go u bë një fenomen.

Këto janë aplikacionet iOS të cilat morën vëmendjen tonë gjatë 2016-tës duke na mbajtur ngjitur me iPhone tanë. (PCWorld Albanian)

Tags >

iOS