Lajmet

10 fakte interesante rreth Google (Fotogaleri)

Gus 20 2014

Faktet dhe misteret për gjigandet e teknologjisë janë të pa fundme. PCWorld Albanian ju sjell në këtë artikull 10 prej fakteve më interesante të Google. (PCWorld Albanian)

Tags >

Google
Lajmet e fundit>