Lajmet

10 momentet më pikante nga eventi i prezantimit të iPad-it (Fotogaleri)

Nën 18 2013

Kanë kaluar vetëm pak javë që nga dita kur Apple prezantoi një sërë produktesh të reja, të cilat mezi po priteshin nga fansat e kompanisë dhe entuziastët e teknologjisë në përgjithësi. Nëse iu kanë shpëtuar disa nga lajmet që PCWorld Albanian ka publikuar gjatë atyre ditëve, në slider-in në vijim keni mundësi të lexoni gjithçka që duhet të dini në lidhje me eventin. (PCWorld Albanian)

Tags >

Appleipad