Lajmet

10 selfie të realizuara pak momente përpara vdekjes (Fotogaleri)

Sht 16 2014

Të gjithë e dimë tashmë trendin e selfie-ve dhe maninë që kanë njerëzit për realizimin e tyre. Por shumë pak persona mund të kenë dijeni se nga dëshira për të bërë një të tillë mund edhe të humbasësh jetën. PCWorld Albanian ju sjell 10 rastet që kanë përfunduar tragjikisht, në tentativë për të bërë selfie.

 

Tags >

selfie