Biznes

25 vendet më të mira për punë në vitin 2013

Jan 21 2013

Glassdoor, komunitet online për karrierë dhe pune, sapo ka zbuluar për të pestin vit me radhë Employës’ Choice Awards, listën me vendet më të mira për të punuar. Çmimet bazohen totalisht tek informacionet që japin punonjësit përmes sondazheve në mënyrë anonime.

Ja se cila është lista me 25 vendet më të mira të punës për vitin 2013. (PCWorld Albanian)

Tags >

biznes