Lajmet

5 mjete pa pagesë për testimin e shpejtësisë së uebfaqes suaj

Nën 25 2013

Dyshoni se uebfaqja juaj është e ngadaltë? Në këtë artikull do t’ju prezantojmë disa mjete përmes së cilave mund të testoni shpejtësinë e ngarkimit të faqes suaj ueb si dhe performancën e saj.

Po ashtu, mund të kuptoni dhe analizoni se cilat janë shkaqet që e bëjnë të ngadaltë uebfaqen tuaj. (PCWorld Albanian)

Tags >

uebfaqe
Lajmet e fundit>