Lajmet

Android N: Të gjitha risitë e versionit më të fundit të sistemit operativ të Google

Pri 26 2016

Pak ditë më parë mbërriti versioni i dytë eksperimental i Android N. Në pamje të parë ngjason së tepërmi me Android 6.0 Marshmallow. Por përtej ndjesisë së të qënurit i familjarizuar me të, do të zbuloni detaje dhe përmirësime të bollshme në sistemin operativ të Google.

Është herët për ta gjykuar, sepse shumë gjëra pritet të ndryshojnë deri në debutimin zyrtar. Megjithatë ne po hyjmë në detaje të të rejave të këtij versioni të sistemit operativ. (PCWorld Albanian)

Tags >

android