Lajmet

Çfarë mund të presim nga Android 5.0

Gus 8 2013

Prodhuesit e smartfonëve dhe tabletëve Android kanë gjithmonë nam të keq kur vjen puna tek përditësimi i pajisjeve të tyre me versionin e fundit të sistemit operativ.

Por, mesa duket, Google ka arritur të krijojë një strategji të fshehtë për ta lehtësuar disi këtë problem. Ata kanë lançuar aplikacione të reja ose kanë ridizajnuar shumë nga aplikacionet e vjetra që vijnë me Android. Për përdoruesit, kjo do të thotë përmirësim i përgjithshëm i përvojës në Android. (PCWorld Albanian)

Tags >

android
Lajmet e fundit>