Lajmet

(Fotogaleri) 10 mënyra për të përmirësuar performancën e smartfonit tuaj Android

Shk 9 2015

Përdorues të një smartfoni Android; është koha të rifreskoni telefonin tuaj. Shumica e pajisjeve Android punojnë më së miri por me disa manipulime dhe aplikacione ndihmëse smartfoni juaj mund të bëhet më i fuqishëm, i përdorshëm dhe efikas. Ne po ju zbulojmë disa sekrete se si të rrisni performancën e telefonit tuaj Android. (PCWorld Albanian)

Lajmet e fundit>