Lajmet

(Fotogaleri) 14 “widgets” që duhet të keni në smartfonin tuaj Android

Jan 27 2014

Një nga gjërat që e distancon Androidin nga platforma të tjera mobile janë të ashtuquajturat "widgets, të cilat janë aplikacione që vendosen në ekranin tuaj fillestar dhe ju japin informacione në të pa pasur nevojë që të hapni aplikacionet.

Jo të gjitha aplikacionet Android kanë "widgets" por më të mirat prej tyre po. Madje, disa prej tyre ofrojnë edhe disa "widgets" të ndryshme. Ja se cilat janë disa prej më interesanteve që duhet t’i keni në smartfonin tuaj Android. (PCWorld Albanian)

Tags >

android