Blog

iPhone 7 zyrtarisht në shitje në mbarë botën

Sht 16 2016

Ka mbërritur e Premtja e shumëpritur kur Apple zyrtarisht filloi shitjen e iPhone 7. Si çdo vit radhë të gjata presin pas dyqaneve të kompanisë në mbarë botën për të mbajtur në duar telefonin më të fundit të Apple.

Të shumta ishin spekulimet se ky iPhone nuk do të jetë po aq i sukesshëm sa paraardhësi megjithatë operatorët celularë dhe radhët e gjata janë dëshmitar të një tjetër produkti historik. (PCWorld Albanian)

Tags >

iphone