Lajmet

Ja cilat ishin aplikacionet më të mira të muajit Prill

Maj 5 2015

Erdhi radha e muajit Prill ku kemi përzgjedhur një listë aplikacionesh më të mira. Në fakt në kry të listës qëndron aplikacioni i video transmetimit të twitter lançuar për iOS. Pjesë e kësaj liste janë edhe aplikacionet e reja të Riff dhe Office Lens në iOS dhe Android. Më më tepër ju ftojmë të ndiqni artikullin. (PCWorld Albanian)

Lajmet e fundit>