Lajmet

Këto janë smartfonët më të mirë buxhetorë të vitit 2014

Shk 27 2015

Viti që lamë pas ka qënë një vit plot më produkte të reja përsa i përket tregut të smartfonëve. Duke filluar që nga kompanitë me prestigjoze si Apple e Samsung e deri tek ato që cilësohen të nivelit të dytë si Motorola, HTC, Sony etj. Sigurisht që ata me një buxhet të mirë zgjodhën të blinin një iPhone 6 apo Galaxy S6 por mundësi për të zotëruar një smartfon të mirë patën dhe ata me ardhura mesatare. Ja cilat janë disa nga smartfonët më të mirë buxhetorë që u lançuan vitin që lamë pas. (PCWorld Albanian)

Lajmet e fundit>