Lajmet

Njihuni me 8 gjërat që Samsung Galaxy Tab S mund të bëjë dhe iPad jo

Gus 6 2014

Sot në treg gjenden lloje të ndryshme tabletësh Android. Së fundmi është lançuar Galaxy Tab, seri e Samsung S. Përveç dizajnit super të hollë, modelet Tab S ofrojnë shumë më shumë se sa mund të ofrojë një iPad. Ja një vështrim i shpejtë i 8 gjërave që ju mund të bëni me një Galaxy Tab S, që nuk mund të bëhen me një iPad.

Lajmet e fundit>