Lajmet

“RIP”: 10 produkte që dolën nga qarkullimi këtë vit (Fotogaleri)

Dhj 13 2013

Teksa po vjen fundi i vitit, është koha për të hedhur një vështrim prapa, jo vetëm për gjërat që kemi fituar këtë vit por edhe për ato që kemi humbur.

Duke filluar nga Google Reader e deri tek dështimi i HTC First, tek ndalimi i prodhimit të iPhone 5, etj. Ja disa prej produkteve dhe shërbimeve që kemi humbur gjatë vitit 2013. (PCWorld Albanian)

Lajmet e fundit>