Lajmet

Të rejat e iTunes 11

Sht 18 2012

Së bashku me iPhone 5, Apple prezantoi edhe një version të ri të iTunes të mërkurën. Softueri i ri i gjeneratës së ardhshme ka një sërë karakteristikash të reja që e bëjnë më të lehtë për t’u përdorur dhe më tepër social si aplikacion.

iTunes 11 pritet të lançohet në tetor – me shumë mundësi përkrah iPad mini-t të ri. PCWorld ju sjellë disa prej karakteristikave që do t’i shtohen këtij versioni. (PCworld Albanian)

Tags >

iTunes