Harduer

Smartfoni Blackberry Classic në të gjithë madhështinë e tij (Foto)

Publikuar , 20 Dhjetor 2014
0
Smartfoni Blackberry Classic në të gjithë madhështinë e tij (Foto)

01-IMG_0119-630x420Telefoni më i ri i Blackberry-t, Classic, karakterizohet nga në tastierë QWERTY të cilën konsumatorët e mbajnë mend mjaft mirë si pjesë e ditëve të lavdishme të kompanisë. Për të mos harruar edhe trackpad-in, ekranin me prekje dhe butonat e thirrjes.

IMG_0115Dalja publike e ditës së mërkure zbuloi një set veçorish të cilat përdoruesit duhet të jenë mjaft të njohur me to. Shefi ekzekutiv John Chen, i cili drejtoi prezantimin e pajisjes në New York, është duke ndryshuar tërësisht linjën e CEO-s së mëparshëm i cili implementoi ekranet me prekje duke larguar tastierën karakteristike të kompanisë. A mendoni se ja vlejnë 499 dollarë (pa taksa) për këtë telefon? (PCWorld Albanian)

IMG_0109IMG_0122IMG_0128IMG_0130bIMG_0143bIMG_0141IMG_0156b

LEXO EDHE:  Kirurgjia plastike inspiruar nga filtrat e Instagram dhe Snapchat një trend në rritje