Harduer

Smartfoni LG G4 po vjen më 28 Prill

Publikuar , 31 Mars 2015
Smartfoni LG G4 po vjen më 28 Prill

lg-g4-save-the-date

Gjigandi Korean i produkteve elektronike, LG, po planifikon të bëjë një debutim të madh në datën 28 Prill. Në ftesë shfaqen ca gërma “G”, dhe ky është sinjali që ne po prisnim sepse na ofron fakte rreth të lançimit të smartfonit më të mire të kompanisë. Përveç këtij fakti, disa publikime koreane kanë zbuluar gjithashtu se gjigandi LG pritet të lançojë smartfonit LG G4 në fund të Prillit. Disa nga publikimet e tjera gjithashtu kanë dhënë informacione për një ekran Quad HD të lakuar prej 5 inç pjesë të smartfonit, por ende nuk dihet me siguri vërtetësia e këtij informacioni.

Kjo kompani Koreano-Jugore do të mbajë një konferencë në New York dhe qytetet të tjera rreth globit njëkohësisht (New York, London, Seoul, Singapor dhe Stamboll) ku ne do t’ju informojmë për çdo informacion të fundit rreth këtyre konferencave. (PC World Albanian)

LEXO EDHE:  Ja sesi të dërgoni video në WhatsApp pa audio

Tags >

LG G