Lajmet

Sony do të mbajë konferencën në E3 2010, një ditë pas Microsoft

Publikuar , 07 Prill 2010
0
Sony do të mbajë konferencën në E3 2010, një ditë pas Microsoft

Microsoft ka luajtur një lojë mjaft interesante kur ka paralajmëruar planet e saja për Panairin E3 2010, me ç’rast ka bërë të ditur se eventi i fokusuar në Natal do të mbahet një ditë para se të mbahet konferenca për media në E3.

Sony në anën tjetër sot ka shpalosur para medieve planet për E3 2010, duke bërë të ditur se konferenca e saj do të vazhdojë traditën e kompanisë për prezantime në kuadër të këtij panairi.

Në kuadër të këtij orari Sony ka mbajtur të gjitha konferencat e saja në të katër eventet e kalaura E3 dhe pothuajse gjithmonë ka prezantuar në eventin e fundit.

LEXO EDHE:  Blerja e fundit e Facebook në rrezik