Harduer

Sony nxjerr në shitje një kamuflazh për PS5

Nga: PCWorld
Publikuar , 07 Shtator 2022
Këtë Vjeshtë kompania do të lançojë koleksionin Gray Camouflage i cili përmban një set pllakash për konsolën si dhe kontrollerin Dual Sense dhe kufjet Pulse. Sony nxjerr në shitje një kamuflazh për PS5

Të blesh një PlayStation 5 nuk ka qenë kurrë më e vështirë, por kjo nuk ka ndaluar kompaninë të shtojë më shumë opsione përshtatjeje për ata që e kanë një të tillë tashmë.

Këtë Vjeshtë kompania do të lançojë koleksionin Gray Camouflage i cili përmban një set pllakash për konsolën si dhe kontrollerin Dual Sense dhe kufjet Pulse.

“Ekipi i dizajnit të PlayStation ri-imagjinoi kamuflazhin tonë për të reflektuar një pamje më të freskët dhe të kohës. Nëse shikoni nga afër do të vini re format ikonike të PlayStation që janë aplikuar në këtë dizajn, tha Sony.

Porositë për koleksionin fillojnë më 15 Shtator. Pllakat dhe kontrolleri Dual Sense vinë më 14 Tetor ndërsa kufjet në Dhjetor. Sony nuk tregoi çmimin e aksesorëve të rinj të cilët vinë pak pasi kompania rriti çmimi i PS5 në mbarë botën. /PCWorld Albanian

LEXO EDHE:  Elon Musk i thotë stafit të Twitter se duhet të punojnë orë të gjata ose të largohen

Tags >

PS5Sony