Lajmet

SoundR, muzikë bazuar në gjendjen tuaj emocionale

Feb 22 2017
0 Shpërndarje
SoundR, muzikë bazuar në gjendjen tuaj emocionale

Keni nevojë të dëgjoni muzikë sipas gjendjes tuaj emocionale? SoundR u vjen në ndihmë duke ju gjetur muzikës të tilla.

Aplikacioni është falas dhe për ta përdorur nuk jeni të detyruar të regjistroheni. Ndërfaqja është e pastër dhe ju përzgjidhni ngjyra të cilat përfaqësojnë gjendjen emocionale, aktivitetin dhe zhanrin.

Titujt merren nga Soundcloud. Playlistat përfaqësohen nga flluska dhe duke klikuar mbi to do të merrni listën e këngëve të pëzgjedhura sipas kritereve të larpërmendura.

Për më tepër ju ftojmë të shkarkoni aplikacionin në linkun mëposhtë. /PCWorld Albanian

SoundR | Apple Store

SoundR | Google Play

LEXO EDHE:  Policisë Amerikane i duhet jo më shumë se 11 orë të hyjë brenda një iPhone

Tags >

SoundR
Lajmet e fundit>