Harduer

Sprint: Smartfoni LG G3 do të ketë një RAM 3 GB

Publikuar , 06 Korrik 2014
0
Sprint: Smartfoni LG G3 do të ketë një RAM 3 GB

gsmarena_005Një ditë më parë Sprint deklaroi se do të fillojë të pranojë para-pagesa për telefonin inteligjent LG G3 duke filluar nga data 11 korrik dhe pas një jave do të fillojë transportimin e tyre.

Është njoftuar se telefonin LG G3 do të jetë në versionin 32 GB dhe do të ketë një RAM prej 3 GB. Kompania ka nxjerrë në internet edhe fotot e kutisë dhe të telefonit. Pritet që shitjet e LG G3 të jenë mjaft të larta këtë vit pasi përdoruesit kanë treguar një interes mjaft të lartë. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  LG prezanton zyrtarisht smartfonin e shumëpërfolur

Tags >

LGLG G