Harduer

Stealth zbulon një Mini PC ultra kompakt

Publikuar , 02 Nëntor 2010
0
Stealth zbulon një Mini PC ultra kompakt

Modeli gjithashtu mund të pajiset deri në 8GB ram memorie DDR3 dhe një 2.5 inç hard disk me kapacitet deri 500GB me një mundësi përmirësimi edhe në Solid State Disk mvarësisht nga kërkesa.

LPC100-M ka një Intel Mobile GM45 Express Chipset e bashkangjitur me një përshpejtim grafik të Intel, Gigabit LAN, 4-USB, 2-Serial, 1-DVI-I, 1-DVI-D Video, Audio In/Out, 2-PS/2 porte dhe një port për një express-card të jashtëm.

E gjitha e vendosur në një kuti të vogel alumini, modeli ka një madhësi prej 4.0” x 6.1” x 1.45” apo 102mm x 155mm x 37mm dhe peshon vetëm 0.54kg.

Këtë mini model LPC-100M mund ta bleni me një çmim prej 1095 dollarë në Stealth.com./pcworld.al

LEXO EDHE:  Apple ndryshon madhësitë e ekraneve për iPhone e 2020

Lajmet e fundit>