Harduer

Tableta nga Toshiba, Thrive, tani mund të porositet

Publikuar , 13 Qershor 2011
0
Tableta nga Toshiba, Thrive, tani mund të porositet

Pajisja është e ngashme me tabletat që kanë sistemin Anroid, me një ekran 10.1 inçësh, me përmasa 1280 x 800 piksellë, një procesor dy bërthamor 1 GHz Tegra 2, dy kamera (një 5 kamerë 5 megapiskellë në pjesën e pasme dhe një kamerë 2 megapiksellë në pjesën e përparme për video thirrje) dhe verisonin e fundit të sistemit operativ Android – Honeycomb 3.1.

Këto të gjitha janë paraqitur edhe më parë, por Thirve ndryshon për nga pakteimi me një sipërfaqe të mbërthyer në pjesën e pasme dhe një çmim më të ulët se shumica e pajisjeve të këtilla të ngjashme: një Thrive 8 GB kushton 428.99 dollarë, versioni 16 GB kushton 479.99 dollarë, ndërsa versioni 32 GB kushton 579.99 dollarë. Nëse e porositni një që tani, ju mund ta merrni atë në mesin e korrikut./pcworldalbanian

LEXO EDHE:  Vendi Aziatik ndalon lojën PUBG

Lajmet e fundit>