Lajmet

Talk to Docks iu ofron shpejt përgjigje për pyetjet tuaja të zakonshme për shëndetin

Publikuar , 17 Nëntor 2013
0
Talk to Docks iu ofron shpejt përgjigje për pyetjet tuaja të zakonshme për shëndetin

Talk to dockAndroid dhe iOS: Derisa mund të mos dëshironi që të futeni në internet për të ju ndihmuar në rregullimin e trupit tuaj, ju mund të lidheni me një doktor nga i cili mund të merrni këshilla të dobishme.

Talk to Docks e ofron pikërisht këtë gjë, duke iu mundësuar që të bëni një pyetje me zë dhe të merrni një përgjigje pak momente më vonë.

Talk to Docs ofron një ndërfaqe mjaft të thjeshtë në fillim. Ju mund ta shkruani pyetjen tuaj, por ai kërkon që të thjeshtësohet procesi duke ju dëgjuar juve duke folur dhe më pas e ktheni pyetjen në tekst në emrin tuaj.

Sapo të gjej pyetjen që e keni bërë, ju merrni një varg të përgjigjeve nga doktorët aktualë. Në shumë raste, ato përgjigje janë verifikuar nga doktorët e tjerë kështu që keni shumë opinione.

Derisa një përgjigje e shkurtër nuk mund të zëvendësojë tr mjekësor, kur doni të provoni dhe të kuptoni se çfarë mund të jetë e nevojshme për ju kur jeni në nxitim e sipër, është mjaft mirë të merrni një përgjigje të shpejt.

Talk to Docs (1 dollarë) for Android and iOS (PC World Albanian)

LEXO EDHE:  Më fund Opera sjell VPN në shfletuesin për Android

Lajmet e fundit>