Harduer

Teknologjia mes fantazisë dhe realitetit(Infografik)

Publikuar , 24 Maj 2015
0
Teknologjia mes fantazisë dhe realitetit(Infografik)

SmartTechOrginsFeat-840x420Shpeshherë mund të kemi parë teknologjinë me syrin e fantazisë, sidmos kur kemi qenë të vegjël, por ditëve të sotme kemi parë që shumë fantazi të bëhen realitet në një mënyrë apo tjetër.

Në këtë artikull kemi përfshirë një infografik ku mund të shikoni si qëndron teknologjia mes fantazisë dhe realitetit. (PCWorld Albanian)

SmartTechOrigins-01

LEXO EDHE:  Samsung sjell modelet e reja të telefonëve shumë të suksesshëm Galaxy A50 dhe A30