Harduer

Telefoni Samsung me ekran që paloset ka një emër dhe një çmim marramendës

Publikuar , 12 Nëntor 2018
0
Sipas agjencisës Yonhap, telefoni quhet Galaxy F dhe do të debutojë në Mars të vitit të ardhshëm Telefoni Samsung me ekran që paloset ka një emër dhe një çmim marramendës

Një raport i ardhur nga Koreja e Jugut ditën e sotme dha emrin, debutimin dhe çmimin e telefonit me ekran që paloset prezantuar nga Samsung javën e kaluar.

Sipas agjencisë Yonhap, telefoni quhet Galaxy F dhe do të debutojë në Mars të vitit të ardhshëm, pak javë nga prezantimi i flagshipit Galaxy S.

Çmimi i telefonit do të shkojë deri në 1,770 dollarë por Yonhap thotë se ky nuk është çmimi final nisur nga planet e kompanisë për të shitur 1 milion telefonë me ekran të palosen në 2019-ën.

Përtej këtij telefoni, Yonhap thotë gjithashtu se 5G-ja do të mbërrijë me Galaxy S10 kur të debutojë në Shkurt ndërsa Galaxy F do të mbetet jashtë këtij plani. /PCWorld Albanian

LEXO EDHE:  Ja sesi të ndaloni përditësimet automatike në Windows 10