Softuer

Thirrjet falas nga Gmail do të zgjerohen në vitin 2011

Publikuar , 20 Dhjetor 2010
0
Thirrjet falas nga Gmail do të zgjerohen në vitin 2011

Kur u lëshua mundësia për thirrje në Gmail në gusht të këtij viti, Google u mundua që ta bënte më të thjeshtë dhe më të përballueshme lidhjen komunikuese. Kjo gjë ishte e mundur për thirrjet që bëheshin drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Kanadasë. Kjo ishte e mundur për tërë vitin 2010.

Nëse nuk e keni provuar ende, thirrja e një numri në telefon punon posi një telefon i zakonshëm. Shikoni “Call phone” në pjesë e sipërme të listës së kontakteve për biseda dhe shkruani numrin ose shkruani emrin e personit me të cilin dëshironi të bashkëbisedoni. /pcworldalbanian

LEXO EDHE:  Së shpejti përdoruesit e Windows 10-ës mund të hapin aplikacione të panjohura pa u rrezikuar nga maluerët

Lajmet e fundit>