Harduer

Toshiba prezanton 3D HDTV 55 inç pa syze

Publikuar , 02 Shtator 2011
0
Toshiba prezanton 3D HDTV 55 inç pa syze

ZL2 është në gjendje të prodhojë imazhe D për deri në nëntë pozicione të ndryshme të shikimit, duke mundësuar që shumë njerëz në të njëjtën kohë të shijojnë 3D pamje pa nevojën e syzeve.

Përveç kësaj, për të zhvilluar përvojën e shikueshmërisë në pozicionin aktual para TV’s, 55Zl2 veçohet me një teknologji për ndjekje të shpejtë, gjë që mundëson me prekjen e një butoni të përshtatet dhe të gjendet pozita e atyre që janë duke shikuar pamjet në ekran.

TOshiba ZL2 pritet të paraqitet në shitje në Gjermani gjatë muajit dhjetor për një çmim prej :… 7,999 Euro. /pcworldalbanian

LEXO EDHE:  Xiaomi prezanton telefonin me kamër 108-megapiksel

Lajmet e fundit>