Vëzhgim

Twitter do të lëshojë kërkimin e cicërimave për fotografi dhe video

Publikuar , 01 Qershor 2011
0
Twitter do të lëshojë kërkimin e cicërimave për fotografi dhe video

Shtojca e bën të mundur kërkimin në çast. Ju mund të kërkoni për fjalë kyçe dhe emra të përdoruesve duke i shkruar drejtpërdrejt në shiritin e Firefox-it dhe ju do të dërgoheni në rezultatet në Twitter. Ky kërkim funksionon me versionin e fundit të shfletuesit Firefox për Windows, Mac OS X, Linux dhe madje në Android.

Vizitoni galerinë e shtojcave në Firefox për ta provuar këtë shtojcë për Twitter. Nëse nuk e përdorni shfletuesin Firefox, ju mund të merrni butonin për Twitter./pcworldalbanian

 

LEXO EDHE:  Që nga 2010 tregu i kamerave ka rënë me 84%

Lajmet e fundit>