Lajmet

Twitter lëshon panelin e ri Tweet Activity për të gjithë përdoruesit

Publikuar , 28 Gusht 2014
0
Twitter lëshon panelin e ri Tweet Activity për të gjithë përdoruesit

Twitter ka hapur panelin e vet të ri Tweet Activity për të gjithë përdoruesit. Një përditësim në një artikull me këshilla mbështetëse tregon që paneli është për momentin në dispozicion për përdoruesit e këtij shërbimi në gjuhën angleze, frënge, japoneze dhe spanjolle, të cilët kanë qenë të regjistruar në Twitter të paktën 14 ditë më parë dhe ky panel së shpejti pritet të lëshohet për të gjithë.

1409161779_79402-520x305Më parë, ky mjet ishte në dispozicion vetëm për reklamues, e përdorues të verifikuar në Twitter. Statistikat nga Tweet Activity tregojnë shumë informacione në lidhje me përshtypjet, angazhimin dhe klikimin që marrin cicërimat e juaja. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Samsung prezanton telefonin për tu përdorur në kushte të vështira pune

Lajmet e fundit>