Harduer

U zyrtarizua edhe Olympus E5 DSLR

Publikuar , 14 Shtator 2010
0
U zyrtarizua edhe Olympus E5 DSLR

Olympus ka njoftuar se pasuese i modelit te tyre të fundit DSLR është edhe Olympus E5 i cili pra është më i suksesshëm se modeli modeli i fundit Olympus E3.

I riu Olympus E5 përmban 12.3 megapixel MOS Live Sensor plus 11 pikë auto fokus të sistemit.
E5 Olimp është i aftë për incizimin e videove 720p HD, gjithashtu përmban një ekran 3inch LCD me Live Swivell që është i projektuar të bëjë fotografi nga secili kënd.

Ky model është njëri ndër modelet që vjen me komponentete më të mira teknike dhe aftësi inxhinierike në katër të treten e standardeve dhe modeleve Olympus të E- sistemeve për të formuar një performancë të lartë me një kamerë profesionale.
Splash-proof dhe dust-proof janë dy këto dy mjete të cilat do ti plotësojnë kërkesat më të ashpëra që ka pasur DSLR.
Olympus E5 DSLR del në shitje së shpejti dhe pritet të kushtojë 1,699 Euro.

LEXO EDHE:  Samsung ka gënjyer kur tha se ka shitur 1 milionë Galaxy Fold

Lajmet e fundit>