Lajmet

Uebfaqja ToPDF në shpejtësi kthen dokumentet tuaja në PDF

Publikuar , 24 Dhjetor 2013
0
Uebfaqja ToPDF në shpejtësi kthen dokumentet tuaja në PDF

toPDFEdhe pse mund të merrni editorë të shkëlqyer të PDF-ve për Mac ose Windows, nganjëherë ju thjesht doni të kombinoni dhe të konvertoni në shpejtësi dokumente. Ose nuk keni qasje tek softueri juaj i parapëlqyer.

Në këto raste, toPDF mund të ju hyjë në punë. Vetëm vizitoni faqen, zgjidhni skedarin që doni ta ktheni në PDF dhe shkarkoni rezultatin.

Përdorimi i toPDF është mjaft i lehtë dhe i thjeshtë. Ju mund të zgjidhni deri pesë skedarë lokalë për të ngarkuar ose të shtoni disa nëpërmjet URL-së.

Sapo të ngarkohen, vetëm emëroni skedarin të cilin doni ta ruani si PDF dhe prekni autorin (me siguri, ju). Kur të keni mbaruar, shkarkoni PDF-në. Kjo është e tëra. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Chrome preket nga disa probleme serioze sigurie

Tags >

PDF