Analiza

Uebsitet e famshme: Si ishin dhe si janë? (Infografik)

Publikuar , 08 Mars 2015
Uebsitet e famshme: Si ishin dhe si janë? (Infografik)

PopularWebsitesFeat-840x420Mbase jeni që të gjithë jeni të njohur me pamjen e rrjetit social Facebook. Por a keni parasysh sesi funksionojnë uebsitet e tjera të Apple, Ebay dje Yahoo? A i mbani mend sesi ngjasonin këto uebiste vite më parë?

Të shikuarit të këtyre uebsiteve vite me pare na jep një pamje të plotë të trendit të tyre përgjatë viteve. Fundja, janë uebsitet e këtyre gjigandëve që kanë rezultuar trendi i internetit për të gjithë të tjerët. Hidhni një sy infografikut të mëposhtëm dhe përgatituni për një udhëtim pas në kohë. (PCWorld Albanian)

W

LEXO EDHE:  Linkedin bëhet kompania e fundit Amerikane që largohet nga Kina

Tags >

uebfaqe