Lajmet

Urime viti i ri 2012

Publikuar , 31 Dhjetor 2011
0
Urime viti i ri 2012

Këtë vit tregu humbi revistën më të mirë të teknologjisë informative PCWorld Albanian, por në anën tjetër përfitoi një revistë të re dedikuar CIO’ve të kësaj industrie, duke qenë sërish afër lexuesve në formain e shtypur. PCWorld Albanian nuk u ndal së vepruar online dhe u përkushtua si kurr më parë për të sjellë të rejat më të fundit nga vendi dhe bota prej sferës së teknologjisë informative pranë lexuesve shqipfolës. 

Duke shpresuar se viti 2012 do të sjellë shumë gjëra më të mira për ju dhe për ne, stafi i PCWorld Albanian ju uron lumturi, shëndet dhe paq për vitin e ri dhe ju uron të kaloni si është më së miri. Shpresojmë se me vitin që po vjen do të kemi edhe më shumë risi teknologjik e do të kemi edhe më shumë përkushtim prej nesh ndaj jush si lexues. 

Për ju kemi përgatitur edhe një poster më të veçantë në faqen tonë zyrtare në Facebook për t’ju uruar festat. 

Gëzuar!

LEXO EDHE:  Samsung Galaxy Note10 dhe Note10 + zbulohen zyrtarisht në Tiranë