Harduer

Verizon Motorola Droid Pro zyrtarisht në treg

Publikuar , 08 Nëntor 2010
0
Verizon Motorola Droid Pro zyrtarisht në treg

Verizon Droid Pro është një celularë i mençur me formë të rrafshët dhe me një ekran 3.1 inç të ndjeshëm në prekje, pastaj ka një procesor 1GHz dhe një kamerë pesë megapikselëshe që përmban autofokus të integruar dhe një blic LED.

Specifikat tjera në Verizon Droid Pro përfshijnë 2GB memorie të integruar, microSD portë me një kartelë 2GB të integruar, dhe Android 2.2 Froyo.

Celulari do të veçohet edhe me WiFi dhe Bluetooth, përkrahje për DLNA, dhe përveç kësaj do të sjellë mundësin për tu përdorur edhe si hotspot për 3G. /pcworld.al

LEXO EDHE:  Microsoft rifreskon Surface Book 2 me procesorët e gjeneratës së 8-të Intel

Lajmet e fundit>