Lajmet

Vëzhgimi teknik i Office 2016 është i disponueshëm për tu shkarkuar nga të gjithë

Publikuar , 11 Shkurt 2015
0
Vëzhgimi teknik i Office 2016 është i disponueshëm për tu shkarkuar nga të gjithë

screen_shot_2015-01-30_at_8.46.57_pm_storyMicrosoft aktualisht ka një grup privat përdoruesit të Office 2016 të cilët po testojnë versionin e ardhshëm të suites së produktivitetit. Për të gjithë ata që ndiheshin të lënë në harresë, ekziston më në fund një mënyrë për të shkarkuar Office 2016.

Nëse vizitoni lidhjen e paraqitur mëposhtë, lehtësisht mund të regjistroheni në programin e Office 2016 dhe ta shkarkoni. Pasi që të jeni identifikuar, automatikisht do të drejtoheni për tek panelin ku mund të shkarkoni vëzhgimin teknik të Janarit për Office 2016.

Gjatw proçesit të regjistrimit në programin e testimit të Office 2016, do ju kërkohet të vendosni adresën e e-mail ku do të merrni edhe ftesën për tu bashkuar programit. Tani nëse vendosni adresën e e-mail, automatikisht do të drejtoheni për tek siti i shkarkimit.

Shkarkoni vëzhgimin teknik të Office 2016 (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Reddit ndalon imitimin e dikujt tjetër në platformë

Lajmet e fundit>