Harduer

Xiaomi prezantoi Mi Mix 2s me procesor Snapdragon 845

Publikuar , 25 Shkurt 2018
0
Cicërima e Donovan Sung gjithashtu përmban një numër “273741” dhe është një referencë e AnTuTu Benchmark. Xiaomi prezantoi Mi Mix 2s me procesor Snapdragon 845

Linja e telefonëve Mi Mix të Xiaomi është këtu për të qëndruar. Një zëdhënës i kompanisë prezantoi pasardhën e Mix Mix 2 në rrjetin social Twitter.

Ai tha se Mi Mix 2S do të përdorë procesorin e flagshipëve Snapdragon 845 të Qualcomm. Për fat jo të mirë kjo është e gjitha që dimë rreth telefonit përveç faktit se do të debutojë më 27 Mars.

Cicërima e Donovan Sung gjithashtu përmban një numër “273741” dhe është një referencë e AnTuTu Benchmark.

Mi Mix 2 do të prezantohet në Kinë, Indi dhe Evropën Perëndimore. Lajmi erdhi në hyrje të Kongresit Mobil Botëror i cili zyrtarisht fillon ditën e nesërme ndërsa sot priten produkte të reja nga gjigantët e teknologjisë. /PCWorld Albanian

LEXO EDHE:  Facebook do të ndalojë reklamat politike një javë përpara zgjedhjeve në SHBA

Tags >

Xiaomi