Lajmet

YouTube Resize rregullon madhësinë e videove sipas dëshirës suaj

Mar 4 2014
0 Shpërndarje
YouTube Resize rregullon madhësinë e videove sipas dëshirës suaj

w7advxxxfvqitaowmobtFirefox/Chrome: YouTube iu mundëson që të bëni rregullimin e madhësisë së një videoje. Por nëse dëshironi kontrollim më preciz të madhësisë, YouTube Resize iu mundëson që ta ktheni një video në çfarëdo madhësie që dëshironi.

YouTube Resize punon sikur mund ta prisni. Shkoni tek këndi i ndonjë videoje në YouTube dhe më pas mund ta bëni ndryshimin e madhësisë sipas dëshirës brenda shfletuesit tuaj. Është gjë e thjeshtë, por punon shkëlqyeshëm. (PCWorld Albanian)

Tags >

youtube
Lajmet e fundit>